H

Teğmen
06 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
5 yıl
Elemental Shaman Bitik
Şimdi tam zamanını net olarak hatırlamasam da yaklaşık 2-3 sene önce bir shaman açmıştım.Elemental olarak oynadım.Ben bu kadar oynanabilirliği zevkli ve bir o kadarda güzel dps yapacağını düşünmemiştim. Şimdi uzun zaman sonra oyuna tekrar şöyle bir başladım.Hybird denilen karakterlerle oynamayı severim(shaman,paladin,druid buna monkda eklendi).Aman Allahım o ne! daha ben ikinci casti atamadan moblar diğer karakterler yere yatırıyor.dps özürlü bir char olmuş.zaten ortalıkta da pek bir shaman yok.sezmiştim zaten.Acaba biz mi yanlış yapıyoruz.Yoksa son yıllar shamana yaramadı mı.Elemental gerçekten içler acısı.Bu karakter 110'da düzeliyor mu yoksa 7'sinde ne ise 70'inde de odur mu
H
8 yıl
Sony xperia z3 Dual(Çift sim) Satan bir yer yok mu Ankarada???
Arkadaşlar SONY XPERİA Z3 D6633 DUAL CEP TELEFON satan bir yer var mı Ankarada bilen var mı?
Malum telefon pahalı internetten pek fazla kişilerden satın almak istemiyorum.bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum
H
8 yıl
Lenovo THL 5000 Sıfır alıcam/Ankara
Arkadaşlar sıfır Thl 5000 varsa almayı düşünüyorum.Cihaz kayıtlı ve sıfır olması benim için önemli.
H
9 yıl
Avrupa şampiyonası:kadroda en 4 yetişmiş oyuncu olmalı diyor
Belki 50 kere yardımcı oldunuz ama bir kez daha rica istiyeceğim.kadroda en 4 yetişmiş oyuncu olmalı diyor..aşamadım sıkıntıyı bir türlü.
H
9 yıl
Arms mı fury mi?
Aslında karakterimi tank olarak şekillendiriyorum ama dpsde bu oyunun vazgeçilmezi.burda warrior oynayan arkadaşlardan ricam hangi speci seçmek daha mantıklı arms mı fury mi?
Hoş 5.2 nerfleniyor diye yazılar okuyorum warrior için ama zaten elimizi neye atsak bir patchle işini bitiriyor blizz.
H
10 yıl
Ne olacak bu rogue hali
Bundan 1 yıl önce çok güzel işler yapan rogue bu aralar çok zayıf ya da ben oynayamıyorum ama istatistiklere göre arena takımınındaki rogue ortalaması %3 düşmüş.nolacak bu karaktere bilen var mı
H
10 yıl
Monitörde Alan dışı uyarısı
Herkese iyi akşamlar,
Bilgisayar tatlı tatlı çalışırkenken win7 güncelleme yaptı..ısrarla yeniden başlatalım dedi sistemi bende kırmadım ama ne olduysa yeniden başlayalım derken oldu...
Monitörde alan dışı problemi veriyor açalırken ve sistem açılmıyor,bende ne yapacağımı bilmiyorum...
Güvenli kipde degerleri değiştirdim yemedi..burda güncellemeden sonra birşey oldu ama ne???
bu sorunla ilgili daha önce tecrübesi veya bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
H
12 yıl
Felguard yardım?
Bazı warlockların felguardı kendi çevresinde hızlı dönerek saldırıyor tıpkı warriorların saldırısı gibi...warrior hiç oynamadığım için adını bilmiyorum..bu olay nasıl yapılıyor bilen varmı?
warlockda hunterlar gibi pet talent yok..skill ögrenmekte yok biliyorum
H
12 yıl
warlock nasıl olmuş sizce?
bana pek güçsüz gibi geldi diger classların yaptıgı ani dpslerin yanında seçenekleri azmış gibi geldi..pvpye girmiyorum zaten çok usta bir lock olmak gerek pvpde her classa meydan okumak için galiba.Bana sanki artık warlock Dc supermana yaptığı muamelenin burada blizzardın warlocka yaptığıyla aynı gibi geldi.
BİZ NE YARATTIK BÖYLE...kesin ezilmeli gibi.
H
12 yıl
Login to game server!!!!şu anda girebilen varmı?
herşey yüklendi sonuna kadar oyunun şifre bölümünden sonra realm list geliyor fakat bir türlü karakter seçiminin yapıldığı sayfa açılmıyor..patchden sonra daha giremedim..şu anda girebilen varmı?

Ya da nedenini bilem?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.