P

Yarbay
31 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
P
5 ay
Akbank Kart’tan Ramazan’a özel 100TL chip-para
Akbank Kart’tan Ramazan’a özel 100TL chip-para

Akbank Kart ile market veya çeşitli gıda alışverişlerinize 100 TL Chip-para!
16 Mayıs 2021'e kadar Neo ya da Akbank Kart ile yapacağınız her 150TL ve üzeri market veya çeşitli gıda harcamalarınıza 10TL, toplamda 100 TL chip-para hediye! 
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil'den ya da Akbank Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayabilir veya "MARKET" yazip 4566'ya SMS gönderebilirsiniz.

<p class="ql-align-justify">Kampanya Koşulları </p>
 • Kampanya 15 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bireysel asıl Neo veya Akbank Kart ile yapılacak her 150TL ve üzeri market veya çeşitli gıda harcamalarına 10TL, toplamda 100 TL chip-para hediye edilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank'ta kayıtlı cep telefonu numarasından "MARKET" yazıp 4566'ya SMS göndermesi, Axess Mobil'den ya da Akbank Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.
 • Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Neo ve Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
 • Axess, Wings, Free, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içinde kartınıza yüklenecektir.
 • Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
 • Katılım için gönderilen SMS'ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
 • Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.


P
5 ay
Cebe İnen Akbank Kart’tan 600TL’ye Varan Chip-para!
Cebe İnen Akbank Kart’tan 600TL’ye Varan Chip-para!

Dijital kullanım özellikli Akbank Kart ile yapacağınız her internet alışverişinize %2, aylık 100 TL'ye, toplam 600 TL'ye varan chip-para hediye.
Kampanyaya ücretsiz olarak katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil'den veya Akbank Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları 
  <li class="ql-align-justify">Kampanya 19 Nisan- 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya kapsamında dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart ile yapılacak her internet alışverişine %2, aylık 100 TL'ye varan chip-para, toplam 600 TL'ye varan chip-para hediye edilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank Mobil'den Kampanyalar başlığı altından kampanyayı seçtikten sonra "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak veya Axess Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.</li><li class="ql-align-justify">Axess Mobil veya Akbank Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 100 TL, toplam 600 TL'ye varan chip-para kazanabilecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanyadan 19 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında dijital kullanım özellikli Akbank Kart alan veya banka kartının dijital kullanım özelliğini açan mevcut bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.</li><li class="ql-align-justify">Axess, Wings, Free, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.</li><li class="ql-align-justify">ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.</li><li class="ql-align-justify">Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.</li><li class="ql-align-justify">Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.</li><li class="ql-align-justify">Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.</li><li class="ql-align-justify">İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.</li><li class="ql-align-justify">Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.</li>
P
6 ay
Axess market/restoran 200x4 alışverişe 40 puan
axess market/restoran 200x4 alışverişe 40 puan.


Market ve Restoran Harcamalarınıza 40 TL Chip-para!
Axess'le market ve restoranlarda tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri 2. alışverişe 15 TL, 4. alışverişe 25 TL, toplamda 40 TL chip-para! Son gün: 31 Mart. Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayın!
Kampanya detayları:
 • 24-31 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya kaydolan müşterilerin market ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacakları her 200 TL ve üzeri 2. alışverişlerine 15, 4. Alışverişe 25, toplamda 40 TL Chip-para verilecektir.
 • İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için harcama tutarının tek seferde en az 200 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 40 TL Chip-para kazanabilir.
 • İnternet üzerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dâhil değildir.
 • Yurt dışı işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya AVANTAJ yazıp 4566'ya SMS göndererek kampanyaya kaydolması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanmış olur. 31 Mart 2021 saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
 • Hak edilen Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan sadece ilk işlemler kampanyaya dâhildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Bireysel Axess kredi kartları ile varsa bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dâhildir.
 • Wings, Ticari kartlar, Free, Akbank kart, Neo, Bank’O Card Axess ve sanal kartlar kampanyaya dâhil değildir.
 • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri, internetten yapılan harcamalar ve Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
P
6 ay
market, Akaryakıt ve Restoran Harcamalarınıza 60 TL Chip-Para!
Market, Akaryakıt ve Restoran Harcamalarınıza 60 TL Chip-Para!

Axess'le tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri 2. alışverişe 10 TL, 4. alışverişe 20 TL, 6. alışverişe 30 TL toplamda 60 TL chip-para! Son gün: 22 Mart. Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıkla!
Kampanya detayları:
 • 12-22 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olan müşterilerin market, akaryakıt, gıda, restoran sektörlerinde 200 TL üzeri 2. alışverişe 10, 4. alışverişe 20, 6. alışverişe 30 toplamda 60 TL Chip-para verilecektir.
 • İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için tek seferde en az harcama tutarı 200 TL ve üzeri olmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 60 TL Chip-para kazanabilir.
 • Internet üzerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. 22 Mart 2021 saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
 • Yurtdışı işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. 22 Mart 2021 saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
 • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan ilk işlemler kampanyaya dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Bireysel Axess kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Wings, Ticari kartlar, Free, Akbank kart, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
P
7 ay
KADIN MÜŞTERİLERE ÖZEL Axessleyenler 50 TL Chip-para Kazanıyor!
Kadınlar Günü'nde Axessleyenler 50 TL Chip-para Kazanıyor!
Giyim,restoran, optik, kuyumcu, kozmetik, çiçek, güzellik, bakım ve kuaförde yapacağınız ikinci 250 TL ve üzeri alışverişine 50TL chip-para! Son gün: 8 Mart. Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıkla!
Kampanya detayları:
 • 5 – 8 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olan müşterilerin yurtiçinde giyim, restoran, cafe, optik, kuyum, kozmetik, çiçek, güzellik, kuaför ve bakım sektörlerinde yapacakları ikinci 250 TL ve üzeri alışverişlere 50TL chip-para verilecektir.
 • İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için tek seferde en az harcama tutarı 250 TL ve üzeri olmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL Chip-para kazanabilir.
 • İnternet üzerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. 8 Mart 2021 saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
 • Yurtdışı işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan ilk işlemler kampanyaya dahildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Bireysel Axess kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Wings, Neo, Akbank kart, Ticari kartlar, Free ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


< Resime gitmek için tıklayın >
P
7 ay
şimdi ilk kez Axess’e başvuranlar 600 TL’ye varan indirim kazanıyor!
Şimdi ilk kez Axess’e başvuranlar 600 TL’ye varan indirim kazanıyor!
Axess’e başvuranlar, kartlarını kurye beklemeden kullanmaya başlıyor. Axess Mobil’den ulaştıkları kart bilgisi ile hem internet alışverişlerini, hem de mobil ödeme ile mağaza içi alışverişlerini anında yapmaya başlıyor. Adreslerine giden kartta ise kart numarası yazmıyor. Siz de uçtan uca dijital bu deneyim için hemen başvurun.
Kampanya detayları:
 • Kampanya 8 Şubat – 8 Mart 2021 tarihleri arasında, ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
 • 08.02.2021 öncesi açık Axess ve/veya Wings kartı olmayıp, 08.02-08.03.2021 arasında Axess Mobil, Akbank Mobil, Akbank İnternet, axess.com.tr, akbank.com, wingscard.com, Müşteri İletişim Merkezi kanallarından başvurarak, kartını anında dijitalden kullanmak isteyen ve 08.03.2021’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dâhil değildir.
 • Akbank Mobil ve Axess Mobil uygulamalarının güncel versiyonlarını indirerek başvuru yapılmalıdır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilmelidir.
 • Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyadan sadece Akbank müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanya sadece mobil ödemelerde ve internet harcamalarında yapılacak işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, mobil ödeme ve internet harcamalarında %5, ayda en fazla 50 TL, yılda en fazla 600 TL indirim kazanabilir.
 • Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, anında internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilir.
 • Hak edilen indirim tutarı harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.
 • İptal edilen işlemlerde indirim kazanımları da iptal edilecektir.
 • Kampanya boyunca 600 TL indirime ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
P
8 ay
Axess ile sömestr de 50 chip-para
Axess ile sömestr de 50 chip-para
< Resime gitmek için tıklayın >
P
10 ay
CarrefourSA'larda 50 TL chip-para.
CarrefourSA'larda 50 TL chip-para!

3-31 Aralık tarihleri arasında CarrefourSA'lardan ve carrefoursa.com'dan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 3 defa 200 TL ve üzeri tek ödeme alışverişinize 50 TL chip-para!
Kampanya detayları:
 • 3-31 Aralık 2020 tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 3 defa 200 TL ve üzeri tek ödeme alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır .Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ocak 2021 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""KIŞ"" yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
P
10 ay
Axess'le Alışverişlerinde 50 TL'ye varan Chip-para Fırsatı
Axess'le Alışverişlerinde 50 TL'ye varan Chip-para Fırsatı!
Axessle internet harcamaları dahil, market, elektronik, giyim, aksesuar, kozmetik ve yapı market sektörlerinde 250 TL ve üzeri ikinci alışverişe 25 TL, üçüncüye 25 TL toplam 50 TL chip-para! Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıkla!
Kampanya detayları:
 • 2-10 Aralık 2020 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olan müşterilere internet harcamaları dahil, market, elektronik, giyim, aksesuar, kozmetik ve yapı market sektörlerinde yapacakları 250 TL ve üzeri ikinci alışverişe 25 TL, üçüncüye 25 TL toplam 50 TL chip-para verilecektir.
 • İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için tek seferde en az harcama tutarı 250 TL ve üzeri olmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL Chip-para kazanabilir.
 • Internet üzerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Yurtdışı işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. 10 Aralık 2020 saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
 • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan ilk işlem kampanyaya dahilldir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Bireysel Axess kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Wings, Ticari kartlar, Free, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
P
11 ay
CarrefourSA'larda 30 TL chip-para!

CarrefourSA'larda 30 TL chip-para!
Axess’e özel 15 Ekim - 11 Kasım tarihleri arasında CarrefourSA'lardan ve carrefoursa.com'dan yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL chip-para!
Kampanya detayları:
 • 15 Ekim - 11 Kasım tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da yapılacak ilk 300 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL chip-para sunulmaktadır .Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 18 Kasım 2020 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "SONBAHAR " yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz
 • Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.