R

Yarbay
28 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
R
4 yıl
2015 CRV den gelen sesler
Otomatik 2015 CRV de gaza basmadan giderken (rolantide ilerlerken) motordan veya alttan bir yerden (tam kestiremiyorum) garc gurc gacur gucur sesler geliyor. Hafif gaz verip hizlandigimda bu sesler kesiliyor. Ne zaman ki hiz azalip yine rolantide ilermemeye baslayinda bu sesler yeniden basliyor. Farkli vites modlarindada denedim sonuc ayni hatta bosa alincada eger rolanti hizinda isem yine bu sesler geliyor. Spor modunda gaza bas cek bas cek yaparsam bu sesler tilak tuluk seklini aliyor. Bu sesler araca ozgu normal seyler mi yoksa sorun mu var anlamayamdim. Ilk once buraya bir dansayim dedim.
R
9 yıl
kia rio silecek suyu pompası
dün akşam önce arka cama su püskürtmez oldu sonrada ön cam gitti :) heralde en sonunda da sigortası attı. sigorta kutusunu açtım ama silecek su pompasının sigortasını bulamadım. kitapcıktan da baktım oradada yazmıyor. nasıl iştir anlamadım. nereye kime bağlı olabilir? sigortadan şüpheleniyorum çünki...
R
10 yıl
Kia rio cruise control
Bildiğim kadarıyla kia tarafından sağlanan böyle bir kit yok. yurt dışında yaklaşık 230 dolar civarına cruise control kiti satıyorlar.

buna bu kadar para verip alacağıma kendim yaparım diye düşündüm. bu parlak fikrin arkasından hemen işi ticarete dökmek geldi.

haliyle böyle bir şeyi yapıp satmak için bir müşteri kitlesinin olması gerek öncelikle. sizce kia rio 2005-2012 kullanan kaç kişinin böyle bir kite ihtiyacı vardır???
R
10 yıl
Yola tümsek yaptırttırmak
sokağa tümsek (hız kesici) yaptırmak için nereye başvurmak gerekiyor???
R
11 yıl
Freelance elektronik tasarım
Freelance elektronik tasarım için

http://electronicsfreelancer.wordpress.com/

sitesini ziyaret edebilirsiniz...
R
11 yıl
Kartal pendik civarı sıhhı tesisatcı
kartal pendik civarında adam akıllı iş yapabilecek, işçiliği sağlam, kombi işinden anlayan bir usta varmı bildiğiniz. tabi fiyatıda uygun olmalı. radyatör değiştirtmek ve çaprazlama yaptırmak istiyorum...
R
11 yıl
Kartal pendik civarı sıhhı tesisatcı
kartal pendik civarında adam akıllı iş yapabilecek, işçiliği sağlam, kombi işinden anlayan bir usta varmı bildiğiniz. tabi fiyatıda uygun olmalı. radyatör değiştirtmek ve çaprazlama yaptırmak istiyorum...
R
12 yıl
ebay dan osiloskop
e bay dan osiloskop getirtmek istiyorum. daha önce böyle bir tecrübesi olan var mı acaba aramızda???
R
12 yıl
Windows Live Mail
windows live maili tamamen kaldıramıyorum. maillerim ve şifrelerim program tekrar yüklendiğinde geri geliyor.
ne yapmam lazım???
R
12 yıl
ebay da kayıt işlemi
bir kaç gündür ebay da kayıt işlemnini tamamlayamıyorum. sistemde bir sorun olduğunu söylüyor.

acaba bu günlerde kayıt olan veya hesabına girebilen oldumu. e bay mı yasakladı yoksa hakkaten sistemde bir sorun mu var???
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.