O

Teğmen
28 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
13 yıl
LG'nin Yeni Home Theater Sistemleri
Akadaşlar Teknosa'ya LG nin yeni modelleri gelmiş, ben de yakın zamanda home theater sistemi alacağım ve LG ler hem estetik olarak hem de özellikleri açısından bana uygun geliyor. Ancak bu yeni modeller hakkında henüz hiç yorum yok, yalnız çıkış güçleri teknosa sayfasında yanlış verilmiş onu belirteyim, LG'nin kendi sitesinden gerçek çıkış güçlerini görebilirsiniz.

HT503TH

HT903TA

BU sistemler hakkında bilgisi olan var mı? Teşekkürler.
O
14 yıl
Nokia Sohbet (Instant Message) Kullanımı ??
Arkadaşlar iki gün önce Nokia 6100 telefonumun yerine 2626 aldım. Sormak istediğim bu yeni nesil Nokia telefonların "Sohbet" özelliği eski "Sohbet" ten farklı mı? Çünkü telefonun sohbet menüsüne giremiyorum 8800 Sirocco'su olan bir arkadaşta da denedik onda da olmuyor. Bu konu hakkında önce Vodafone'u aradım ancak onlar Nokia ile alakalı bir sorun olduğunu söylediler. Mantıken de bu doğru gözüküyor çünkü normal mesajlaşma da bir sorun yok, ancak telefonda Sohbet menüsüne girdiğimde "Servis sağlayıcınızla görüşün" yazdığı için Nokia müşteri hizmetlerini aradığımda da topu tekrar Vodefona attılar. Nokia'daki görevliye "Bu eski sohbetten farklı birşey mi?" diye sorduğumda çok net bir yanıt da alamadım. Anladığım kadarıyla onların da pek bilgisi yok. Daha önce bir arkadaş da forumda bu özellikle ilgili soru sormuş ancak ona da yanıt veren olmamış. İşin en komiği 2626 telefonun kullanma klavuzunda bu özellikle ilgili tek bir kelime bile yok!!!

Evet arkadaşlar gerçekten benim için bu özellik çok önemli çünkü Vodafone cep aile tarifesinde mesajlaşmak bedava ve bu yüzden Sohbet özelliği çok büyük bir kolaylık sağlıyordu bana. Aslında nokia tercih etmemdeki en önemli sebeplerden biriydi. Bu konuda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.