P

Yüzbaşı
25 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
14 yıl
Pekin 2008 Basketbol FİNAL
Amerika İspanya maçı ne zaman bilen var mı acaba ?
P
14 yıl
# Araba Müziklerİ #
Arkadaşlar 2 gün önce bizim astra ya ses sistemi yaptırdık. 1,5 milyar tuttu ama çok güzel oldu . Araba da çalabilecegim şarkılar yazar mısınız siftah sizden olsun . Ya da kendi arabanız da çaldıgınız müzikleri buraya yazarsanız sevinirim .
P
14 yıl
Mondial 150 ZC
Arkadaşlar nasıl bi motordur ? Tipini fln beğendim küçük falan diyolar öle mi ? 2. el ne kadara alabilirim? Motorun + ve - yönlerini sölermisiniz . Sizce bu motor kullanılır mı ? Birde motoru sadece şehir içi kullanıcam öle büyük bi km kat etmiyecegim.
P
14 yıl
100 Kontör BEDAVA
Arkadaşlar bu 5151 ABONE yazıp gönderiyoruz. 100 kontör bedava diye bi olay var reklamlarda görmüşsünüzdür. Bunu aslı astarı nedir herhangi bi bi şey ödememiz gerekiyo mu ?
P
14 yıl
1.000 YTL ile MOTOSİKLET
Arkadaşlar motosiklet almak istiorum 1000 ytl param var acaba nasıl bişi alabilir scooter tipi olabilir ya da daha spor bişi ( 1000ytlye ne kadar spor olucaksa) bütçem bu kadar lise 3 e geçtim gidiorum memleketen topladıgım para fln bu kadar etti . Ne önerirsiniz acaba ?
P
14 yıl
# YouTube Giriş Tek TIK #
Arkadaşlar bilindiği üzerewww.youtube.com kapandı herkes bunlara giriş yöntemi aramakta bir yönteme ben söyliyeyim dedim.

www.ktunnel.com adresine girip BROWSER sa tıklıyoruz ve sorunsuz bi şekilde giriyoruz.
P
14 yıl
Mili Takım
Arkadaşlar TV de yeni çıkan milli takım marşı ismi ne dir bilen varmı haberlerde milli takımın marşı norveçden fln diye bişi okudum bana o şarkıyı tam olarak ismi nedir?
P
14 yıl
# Rapid Share # İLĞİNÇ
Arkadaşlar bu rapid de kedili bişiler çıkıo bunları nasıl yazcan bilen var mı acabe
P
14 yıl
# Basketbol Takım İsmi #
Arkadaşlar okul da basketbol turnavası yapılacak. Bizde ilk 3 de idaa lı bir takımız. Biz 10/Fen/C sınıfı olarak takım ismi arıyoruz hertürlü şeyler olabilir daha çok Türkçe ve komik bir şey olmasını istiyoruz. Sınıf olarak Theothers ya da OpelCorsaBizdeKoruz fln gibi şeyler düşündük . Ancak sizede bi danışalım dedik. Siz olsaydınız ne isim koyardınız ?
P
14 yıl
# PC RaM #
İyi günler arkadaşlar. Ben bilgisayarıma ram almayı düşünyorum. Kingstohn marka 1 gb bir ram düşünüyorum. Bilgisayarımın özellikleri:
*Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.60Ghz 256 MB RAM
Bu bilgisayara nasıl bir ram uydurabiliriz. Arkadaşlarım 1 gb pc yi yavaşlartır dediler acaba siz ne düşünüyosunuz ve de Mhz kaç olmasını önerirsiziniz ?
İYİ FORUMLAR
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.