Merhaba, 1.5 yıldır kullandığımız çamaşır makinesinin son birkaç yıkamada arka planda bir vınlama sesi başladı. Problemin ne olduğu konusunda yardımlarınızı bekliyorum. |
Merhaba, 1.5 yıldır kullandığımız çamaşır makinesinin son birkaç yıkamada arka planda bir vınlama sesi başladı. Problemin ne olduğu konusunda yardımlarınızı bekliyorum. |
Yakında ısınma masrafları başlayacak… Bu sene gelecek faturalar şimdiden kabusa dönüştü, |
Örneğin aşı olanlar, olmayanlar… Ya da TOGG hakkındaki başlıklar… Kendi sebeplerini açıklayıp, karşı tarafın görüşlerini dinlemek, farklı düşünüyorsa kendi görüşlerini açıklamak varken, neden tüm konular en hafif tabiriyle ağız dalaşına dönüşüyor? |
Yapacak başka işimiz yokmuş, ülke güllük gülistan gibi bir ortam varmışçasına yapılan saray müjdesi hakkında düşünceleriniz nedir? Şahsen ben şaşırtmaktan öte oldukça anlamsızca buluyorum bu yapılanı… |
Merhaba Herkese iyi bayramlar... Ailem ayrı bir şehirde, annem babam yaşlı insanlar.. Annem ben uzaktayken söylemek istememiş, bayrama yanlarına gelince öğrendim. Alzheimer başlangıcı var babamda.. Uzun yıllardır şeker hastası ve diyete vs hiçbir zaman dikkat etmedi. Zamanla gözleri durumdan etkilendi ve görme duyusunu neredeyse tamamen yitirdi. Ama bu durum gerçekten herşeyin üstüne tüy dikti. Uyku düzeni karışmış, gündüz uyuyor, gece ayakta kimseyi uyutmuyor. İlaçlarını içmiyor. İçermeye çalışıyorsun içtim diyor. Tuvaletini bile düzgün göremez durumda.. Yakınları bu durumda olanlardan öneriler ve tavsiyeleri bekliyorum. |
Herkese Merhaba Bir süredir ankastrr ocak fırın ve davlumbaz arayışına girdim. Herbirinin işini iyi yapması en temel arayışım... Davlumbaz için Teka Tvt 60.1https://www.akakce.com/davlumbaz/en-ucuz-teka-tvt-60-1-beyaz-duvar-tipi-fiyati,444571254.html Özellikleri itibariyle hoşuma gidiyor. Sessiz ve güçlü çekişe sahip görünüyor kağıt üzerinde.. Ocak için yine Teka Ocak Ex 60.1 4G Aı Al Cıhttps://www.starwoodyapimarket.com/teka-ocak-ex-601-4g-ai-al-ci veya Electrolux EGS6436SX. düşünüyorum.https://www.electrolux.com.tr/kitchen/cooking/hobs/gas-hob/egs6436sx/ Burada temel tercih nedeni pişirme alanının geniş olması ve cam yüzey düşünmüyoum. Teka nın malzeme kalitesi konusunda olumsuz yazanlardan ötürü kararsız kaldım. Fırın da ayrı bir dert... Beko nun Afd 14400 modeli varhttps://www.beko.com.tr/ankastre-firinlar/afd-14400-ss-ankastre-firinlar?gclid=CjwKCAiAx_DwBRAfEiwA3vwZYtmvkC-6YSG6OCDJA6Mf9W_8YaFdZCAiB70yBIRWKw9oOS6DVbHv6xoCEqYQAvD_BwE ama Electrolux un Buharlı fırınlarından da olabilir. Öneri ve tavsiyelerinize açığım ![]() |