B

Yarbay
03 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
153 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Psu Önerisi - 1000 TL'ye kadar
Bir psu aldım ama kasası yamuk geldi nasılsa. Kargo ile de ilgili değil sorun fabrika üretimi öyle olmuş çünkü başka yerinde bir zarar yok, zarar vermeden başka yerine öyle olması imkansız. Linpack Extreme'de bir test yapayım dedim 11.71v'a kadar düştü 12v çıkışı ve 12v'u hiç görmüyor benim eski cortlayan psuda da dalgalı idi bu çıkış ama 12v'u görüyordu. Bunun ideali sabit olması sanırım - kararlılık için - yanlışsam düzeltin. Neyse 738 TL'ye almıştım HB'den ürünü, iade işlemi başlattım. Fiyatlar inanılmaz artmış. Her şeyde olduğu gibi...

Bu fiyatlara MSI MAG A650BN, Silverstone ET650-G v1.2 var. Sistem için şu anda 500w bile fazla ama elimdeki psu cortladı yeni o yüzden 1000 TL'ye kadar alabildiğim en iyi psu'yu alayım diyorum. XPG'nin Reactor'ü iyi gibi duruyor ama fiyatı pahalı.
B
3 yıl
Çekim Kalitesi/Bantlar Hakkında
Bulunduğum yerde 4.5G'de 1800 ve 800 bantları var. Telefon iki bant arasında dolaşıyor. NetMonster adlı uygulamayı kullandım telefonda hangi bantların kullanıldığını görmek için; 800, 1800 ve 800 + 1800 bandını kullanıyor gözüküyor uygulamada ama sabit durmuyor bir bantta. Bilemiyorum, telefon bozuk değilse - ki yeni alındı Honor 9 Lite - santrala uzaklık söz konusu ve ondan bu şekilde stabil değil herhalde. Bulunduğum konumda başka hatların durumu ne, ona bakamadım ama en kısa sürede ona da bakmak istiyorum. Sizde durumlar nasıl? Diğer operatörlerin de durumunu merak ediyorum. Varsa bilgisi, ilgisi olan yazabilir.
B
4 yıl
Üçlü Averaj Hakkında
Aşağıdaki durumda Fenerbahçe'nin ikinci sırada olması gerekmiyor mu?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
B
7 yıl
ZYXEL VMG3312-B10B ve Telnet Hakkında
Bu modemde Telnet yazılımdan kapatılmış. Modem ZYXEL VMG1312-B10B'nin aynısı büyük ihtimal de firmware dosyaları uymuyor model farklılığından dolayı. Modemin yazılımına müdahale edilerek Telnet erişimi sağlanabilir mi? Bir de bu modemi eski firmware ile kullanan varsa Telnet erişimi var mı diye bakabilir mi acaba? Güncel yazılımda Telnet erişimi yok ama eski sürümlerde belki vardır.
B
8 yıl
LG G2 Şebeke Sorunu
Telefonum LG G2'nin D800 modeli.

D800'ün Frekansı şu:

GSM 850/900/1800/1900, UMTS 850/1900/2100, LTE 850/1900/700/AWS*

Avea'nınki ise şöyle:

GSM/GPRS/EDGE 850 MHz/900 MHz/ 1800 MHz/ 1900 MHz
HSDPA/WCDMA 2100 MHz

Sıkıntım; telefonda sinyal dalgalanması oluyor çok. Telefonu normal bir şekilde alt taraftan tutarsam sinyal 3 bar ise telefonu üst taraftan tuttuğumda 5 bar oluyor. Videolarda sinyal dalgalanması daha rahat görülebilir.


Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız


Antende mi bir sıkıntı var acaba? Yoksa frekanslar mı uyuşmuyor? Var mı bir bilgisi olan?
B
8 yıl
Dizüstü Monitörü Hakkında
Monitörümde iki tane parlak nokta var. Ölü piksel değil bunlar sanırım ama ne olduğunu anlamadım açıkçası. Uzaktan siyah nokta gibi, dizüstü ekranı eğdiğimde ise ekranın diğer kısımlarına göre daha parlak gözüküyorlar. Bunlar nedir tam olarak? Elle baskı yapsam da bir değişim gözlenmiyor.
B
9 yıl
Dizüstü Bilgisayar Bataryası Hakkında
Direkt konuya geçeyim. Batarya oyun oynarken uyarı vermiyor. Oyun haricinde bataryanın azaldığı uyarısı çıkıyor ama oyunda pil bitene kadar oyun oynuyorsunuz. Bir ayarı mı var bunun acaba? İşletim sistemi Windows 8.1 bu arada.
B
9 yıl
Ekrana Görüntü Gelmiyor.
Kardeşim bellekleri kurcalarken bir koku geldi bilgisayardan ve şu anda bilgisayara görüntü gelmiyor. Ramin birisinde ucunda bir karartı gözüküyor. Ekran kartı fanı, işlemci fanı çalışıyor ama şöyle bir durum var; ATX kablosunu taktıktan sonra güç düğmesine basmadan bilgisayar çalışmaya başlıyor. Anakartı fırınlamak bir işe yarar mı?
B
9 yıl
TP Link TD-W8951ND
Bu modemi kullananlardan TCP MSS varsayılan değeri "0" olan var mı?
B
9 yıl
TM1, TM2 ve T States Hakkında
Dizüstü bilgisayarda cızırtı yapıyor diye Cx States'i kapattım. Bunların TM1, TM2 ve T States ile bi' ilgisi var mı? Yoksa şu anda kapalı durumda, açmam yararlı olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.