F

Binbaşı
03 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
7 yıl
İddaa barkodundan kupon içeriğine erişmek
Böyle bir şansımız var mıdır ? Elimde sadece kuponun barkodu var,sayıları değil yanlış anlaşılmasın,altındaki barkod. Kuponda oynanan maçları görme imkanım var mıdır ?
F
7 yıl
Zippom Orjinal mi ?
İnternetten aldım fakat orjinalliğinden emin değilim,sesi de pek orjinal gibi gelmedi açıkçası. Kapağı yamuk,satan arkadaş zamanla yerine oturur diyor ama ben hiç görmedim böyle bir şey şu ana kadar,sizce orjinal mi değil mi ?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
F
7 yıl
Zippo Benzini Orjinal mi ?
< Resime gitmek için tıklayın >

Resimdeki zippo benzini orjinal mi ? aynısını bugün aldım normalde bildiğim kadarıyla siyah ambalajlı oluyordu bu benzinler,zippoyu mahvetmeyelim ?
F
8 yıl
Değişimden gelen iPhone 5'imin hoparlör sesi bariz boğuk geliyor
Arkadaşlar merhaba,Uyku tuşu değişim kapsamı programında değiştirilen iPhone 5'imin hoparlör sesi bariz boğuk geliyor. Ayrıca basslarda da bozulma yapıyor gibi tam emin değilim ama hoparlörde bir sorun olduğunu düşünmeye başladım.Hoparlör sıfır olduğundan sesi böyle boğuk olabilir mi ? Yoksa cihazımda üretim hatası mı var çözemedim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
F
9 yıl
itu ekonomi yazan var mi
Arkadaslar aranizda itu ekonomi bolumu yazan var mi ?
F
9 yıl
Sıralama tahmini (Eşit ağırlık)
Arkadaşlar ygsde en aşağı 400 puan yapmayı beklerken işler yolunda gitmedi, sınav günü diş iltihabından dolayı ameliyat olmak zorunda kaldım ve haliyle bayağı bi sancılı geçti sınavım, dişim çok fena ağrıdı sınavda sonuç olarak 250 bindeyim, ama lysden matematikte en kötü ihtimal 20 net bekliyorum ve tahiminim de 23-24 civarı, geometriden de en kötü. 7-8 net bekliyorum, sizce ilk 100 bine girer miyim? Hangi hocaya sorsam eşit ağırlık için o netler çok çok iyi, sayısalda o netleri yapamayan çok öğrenci var, her yıl lys başarı ortalamasında ilk üçe giren karabük bile böyleyse diğer iller kim bilir nasıldır diyorlar ama açıkçası içim hiç rahat değil. Sizce 100 binin altına inebilir miyim? Matematiğe köpekler gibi çalıştım rahat bir 35 çekerim diyodum ama 2.yılımda yine patladım malesef. Bu kader hiç yüzüme gülecek gibi değil bilmiyorum ne olacak bu işin sonu...
F
9 yıl
Tıklagelsin.comda 20 kuruşu olan ?
Beyler 20 kuruşum çıkmadı,olan varsa çok dua ederim arkasından açlıktan geberiyorum
F
9 yıl
Aöf adaletten dgs ile hukuğa geçişte ders sayımı konusu
Merhabalar,Ben bu yıl hukuğa hazırlanıyordum,ancak olmadı,en son çare olarak da adaletten hukuğa geçmeyi planlıyorum,adaleti de ikinci üniversite olayından aöf olarak yazmayı düşünüyorum. Acaba aöfden mezun olunca hukukta ders sayımı yapılabilir mi ? Yani ders sayımı konusunda örgün öğretimden bir farkı var mıdır ?
F
9 yıl
Sevdiğim Kız Seneye Evleniyormuş...
Var mı bundan acı bir şey... Sen o kadar yıl bekle,belki olur umuduyla,kimseyle birlikte olma,o başkasına gitsin... Kendi ağzından duydum bunu,İnanın şu an o kadar kötüyüm ki... Ağlıyorum sinirimden... elim ayağım titriyor,gözlerimden yaşlar dökülmeye başladı... İçimdekileri bile yazamıyorum,dilim tutuldu resmen...
F
9 yıl
Paralel ithalat yoluyla iPhone getirmek ?
Arkadaşlar merhaba,Babam bu gece hollandaya gitcek,iphone alcak ama geçen yıl kendi üzerine telefon aldığı için bu yıl pasaporta telefon kaydedilemiyor bildiğiniz gibi. Şimdi,size sorum şu ; Bizim gıda üzerine bir şirketimiz var,biliyorum çok alakasız ama olacağını düşünüyorum, biz distribütör gibi görünüp yurt dışından alacağımız telefonların faturasını şirkete kestirip kayıt yaptırabilir miyiz ? Yani Bilkomun yaptığı görevi kendimiz yapabilir miyiz bir nevi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.