M

Yüzbaşı
01 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
13 yıl
Ders Verilir!!(Ödül 40k)
Arkadaşlar Gördümki Para Ödülü Olmadan Kimsenin Dersleri Taktığı Yok. Derse Kayıt Yaptıranlarda Sadece Kayıt İçin Oyuna Giriyolar Heralde. Bende Bir Ödül Koyarsam Derslere Talebin Artacağını Düşündüm. Dersler İki Hafta İçinde Başlayacak. Ben Ne Zaman Başlayacağını Size Oyundan Söylerim. Ancak Benimde Çok Param Olmadığından Bu 40k yı Bir Yarışmada Vermek İstiyorum:

Birincilik: 20k Değerinde Kitap
İkincilik: 10k Değerinde Kitap
Üçüncülük: 10k Değerinde KitapNasıl Birinci Olacağınızda Ne Kadar Hızlı Öğrendiğinize Bağlı:
İlk Öğrenen 3 Puan
İkinci Öğrenen 2 Puan
Üçüncü Öğrenen 1 Puan (daha sonrakiler puan alamıyor)


Bu Konuda Fazla Bilgim Yok Öğretmeyi İyi Bilen Arkadaşlar Aynı Andan Kaç Kişiye Ders Verebileceğimi Yazarlarsa Sevinirim. Eğer Öyle Birşey Olmuyorsa Öğrenme Süresine Göre Olucak. Ençok İstenen 6 Yetenek Öğretilecektir. Öğretilmesi Mümkün Olan Dersler:

Temel Bestecilik
Temel Ekonomi
Temel Telli Enstrümanlar
Temel Şovmenlik
Temel Oyunculuk
Bas Gitar
Alev Üfleme
Temel Şairlik
Temel Tıp
Temel Şarkı Söyleme
Temel Öğretmenlik
İleri Pedagoji
Temel Yoga
Seyirci Bilinci
Rock
Hitabet

Başka Yetenek İsteyen Dersler İlk 6 Ders Bittikten Bir Hafta Sonra Öğretilmeye Başlanacaktır.Kayıt Olmak İçin Bana Mesaj Atmanız Yeterli Değildir. Hem Burda Kayıt Olmak İstiyorum Demelisiniz Hemde Oyundaki Karakterime(Sönmez Murat 265081) Öğrenmek İstediğiniz İlk 6 Yeteneğin Ve Forumdaki İsminizin Bulunduğu Bir Mesaj Atmalısınız. Sorularınız İçin Lütfen Burayı Kullanınız.
M
13 yıl
Ders Verilir!!!
Arkadaşlar Ders Vermeye Başlayacağım. Öğrecilerimin ne vip olmasına nede çok zeki olmasına gerek var ancak zekanın yüksek olması tercihim. Öğretebileceğim yetenekler:
Temel Bestecilik *
Temel Ekonomi
Temel Telli Enstrümanlar *
Temel Şovmenlik
Temel Komedi
Temel Oyunculuk
Bas Gitar *
Alev Üfleme
Temel Şairlik *
Temel Tıp
Temel Şarkı Söyleme
Temel Öğretmenlik *
İleri Pedagoji *

yıldız koyduklarımda öğrenmeye bağlı olarak para verilecektir. bu para 30 k da olabilir 15 k da hiçte olmayabilir. ancak ne kadar hızlı öğrenilirse o kadar çok. para almasanız bile yetenek alıyosunuz fenamı ayrıca
Derslerin Verileceği Şehir : Ankara
Derslerin Başlayacağı Gün : 11 Ağustos 2008


Şuana Kadar Bana Kayıt Yaptıranlar:
Kayıt İçin 265081 a Derslere Kayıt Olmak İstediğiniz Belirten Bir Mesaj Atmanız Yeterlidir. Kayıt Süresi Pazartesiye Kadar Değildir. Pazartesiden Sonra Yapılan Kayıtlara Kayıttan Önce Verilen Dersler Verilmeyecektir!!
M
13 yıl
Mutliplayera geçiş
ben oyunu multiplayer da internetten oynank istiyorum. girmeye çalıştım sorun çıktı chatta sordum. punk buster aç dediler açtım. olmadı indir dediler indirdim. en son olarak patch yap dediler onu bulamadım. bulanınız varsa bana pmden ulaşabilirmi?
M
13 yıl
punkbuster
hocam ben oyuna girmeyince chat bölümündeki adamlara sordum adamlar bana punkbuster lasım dediler optionstan deiştirince yine olmadı yine sordum update gerek dediler. punkbuster indirdim update yaptım sonra tekrar denedim tekrar olmadı tekrar sordum bu seferde 1.3 gerekli dediler u zamandan bu zamana punkbuster5 v 1.3 arıyorum ama yok yok yok. sizin arşivinizde varsa upload veya nerde olduunu biliyosanız link koyabilirmisiniz.
M
13 yıl
Yeni bilgisayar aldim oyun acamiyorum
crysise girerken bu sorunla karsilasiyorum. medievil total war da yukledim ikinciye daha girmeden bu cikti birincide oyuna girdi bolume baslarken bu cikti.Sorun nedir bilen varmi
< Resime gitmek için tıklayın >
M
13 yıl
Oyuna girerken bu sorunla karsilasiyorum
crysise girerken bu sorunla karsilasiyorum. medievil total war da yukledim ikinciye daha girmeden bu cikti birincide oyuna girdi bolume baslarken bu cikti.
< Resime gitmek için tıklayın >


birde bilgisayari nasil turkce yapabilirim/ yeni aldimda
M
13 yıl
Köpek Arıyorum
Bende uzun zamandır olan köpek merakı köpeğim olmadığından katlanarak büyüdü :) . şimdi yeni evimize taşınacağımız için köpek alma şansımız oluyor. Ankarada yaşıyoruz ve birkaç yere sorduk. aradığımız ırk Golden Retriever istedikler fiyat hep >500 YTL. bu parayı köpeği almak için vermek yerine köpeğim için harcamayı düşünüyorum. kısacası köpeği(golden retriever) yavrulayan forum sakinleri bana ulaşırlarsa çok sevinirim.(2 aylık olmasını istiyorum, 2 ay anne sütünü emmiş olmasını istiyorum)

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
M
14 yıl
pro. hitabet ve ileri pedagoji
bu yetenekler öğretmenden öğrenilebilir değilmi?
M
14 yıl
Kız Tavlama
oyun oda oyunlarına benziyo puzzle gibi kızı tavlamaya çalışıyoruz etraftaki kişi ve aletlerden yararlanarak

http://www.freeworldgroup.com/games8/gameindex/hotdate.htm


oyunu bitirip high score a girdim hemen

ayıptır sölemesi 2 ve 3 benim
< Resime gitmek için tıklayın >
M
14 yıl
antika
arkadaşlar antika nedir eski rozetler falanmı eğer öyleyse bende 2 tane eski rozet var kaça satılır bunlar?
Rozet (The Popocalypse is near) T
Rozet (Say NO to violence) T
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.