A

Er
19 Eylül 2023
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
A
geçen hafta
Hoparlör kablosunu bağlama
Beyler Premier PR-9000 müzik setinin iki hoparlörü var. Ben bu hoparlörün kablosunu buna bu uydu cihazının kablosunu kesip ucuna bağlasam çalışır mı? Neye bağlayabiliriz bu hoparlörü söyler misinjz? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
A
2 hafta
Mevduat hesabı kredi kartı verme ihtimalini artırır mı?
Mayıs'ta yasal takip açıldı adıma Haziran'da icra davası açılmadan borcu ödedim. Skorum 917 di başka bankadan ödemesini unuttuğum 32TL nin 1 günlük gecikmesi için puanım 800 lere düşmüş. Şansım iyice azaldı biliyorum ama belki şansımı artırabilirim diye enpara günlük faizli mevduat(birikim hesabı) hesabına 7bin lira koydum az önce şöyle ufaktan 5bin lira limitli bir kart verebilir mi sizce enpara ? Verirse ufak ufak yukseltirim onun limitini zaten. Deneyeyim mi, çok denediğim için uyarı veriyordu sonra deneyin diye mevduat hesabının etkisi olursa direkt olur mu yoksa denemek için bir kaç gün beklemeli miyim?
A
2 hafta
Kredi kartı limitini nasıl nakite çevirebilirim?
Kredi kartı limitini nasıl nakite cevirebilirim. 3 tane nakite cevirmem gereken kredi kartı var. Param varmış ama transfer edebilmek için 45 gün blokede durması gerekiyormus veya komisyonla transfer ediliyormuş. Minimum zararla nakite çevirme yöntemi var midir
A
3 hafta
Civcivlerde ağız açma
Sıcaktan dolayı mı böyle yapıyorlar? Niye böyle yapıyorlar?

A
geçen ay
Yasal takip borcu ödendikten ne kadar sonra limitli kredi kartı alabilirim?
Arkadaşlar kredi kartı borcum yasal takipte ve icra açmadılar, haftaya pazartesiye kadar ödenmesi gerektiğini söylediler. Bende hafta içi falan ödeyeceğim neyse, şimdi ben asgari ücret kazanıyorum. Kart limitleri de artık kişinin gelirinin 4 katı olduğu için ben bu borcu kapattıktan sonra başvuru yapsam en azından gelirimin 2 katı bir limit alabilir miyim?
A
geçen ay
Kredi kartı borcum yasal takibe düştü, banka ne kadar süre tanır?
Kredi kartı borcum 28 Mayıs'ta yasal takibe düştü. Yasal takip başlatılınca süre veriyorlar mı? Müşteri hizmetlerine kart kapandığı için ulaşamıyorum. Borcu devrettiler mi acaba, buradan sonra yapılandırma şansım var mi?
A
geçen ay
Civciv sürekli uyuyor
Arkadaşlar bizim civcivlerden teki hep uyuyor ilk getirdiğim gün ayakta duramıyordu şuan yürüyor ama sanki hemen yoruluyor gibi direkt yatıp bu şekilde uyuyor, uyurken hızlı nefes alıp veriyor falan. Bunun bir rahatsızlığı mı var yoksa küçük olduğu için mi böyle? Yemleri var, suları günlük değiştiriyorum, ısı sorunu yok.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
A
geçen ay
Üniversite devam ederken hangi KPSS sınavına girmem gerekiyor?
Arkadaşlar hâli hazırda üniversite okuyorum önlisans 2 yıllık ve 1. sınıfım. Yatay geçiş başvuruları açılınca geçiş yapacağım başka üniversiteye ama 1. sınıf mı yoksa 2. sınıf mı başlatacaklarını bilmiyorum. KPSS sınavına da gireceğim ama tek bir sınavdan atanabiliyoruz sanırım. Eğer 1. sınıftan başlatırlarsa 2 sene sonra KPSS den yüksek alırsam aldığım puan duman olacak, tekrar girmem gerekecek. Ortaöğretim KPSS ya da Önlisans KPSS, hangisine girmeliyim?
A
2 ay
Civciv kanlı ishal mi olmuş?
Arkadaşlar civcivlerin dışkıları kırmızı olduğunu farkettim, ışık olunca tam farketmemistim domates vermiştim o yüzden kırmızı sanırım demiştim ama fotolardaki gibi biri veya 2 tanesi bir kaç saattir böyle dışkılıyor. İshal gibi sürekli dışkılama yok ama böyle çıkıyor birinden veya birkaçından. Bu kanlı ishal mıdır?
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 ay
Bilgisayarim ne kadar eder?
Arkadaşlar direkt sistemi yazıyorum.
Anakart : Asrock B450M-HDV R4.0
İşlemci: Ryzen 3 3100
Ram : Gskill sniper X 8x2 3200mhz
Ekran kartı: Palit 3060 ti 8gb
Ssd : teamgroups 1tb sata ssd
Psu : Fsp h3-550 550w psu
Monitör : Samsung essantial s3 22inc 5ms 75hz
(İslemci,ram, ekran kartı ikinci el. Monitör alalı 1 ay oldu. Ssd, psu, anakart sıfır alalı 1 seneye yakın oldu.)
Bu sisteme ne değer biçilir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.