Selamlar, lise 12. sınıf öğrencisiyim. Eski okulumda görsel sanatlar dersi yoktu ve yeni okula geçtiğimde sorumlu olarak kalmış göründüm dersten. Geçen hafta salı günü sorumluluk sınavı yapılmış fakat duyuru vs yapılmadığı için ben giremedim ve zaten o gün raporluydum. Bu dönem ikinci sorumluluk sınavını yaparlar mı veya telafi sınavı vs olur mu? Yoksa mezun mu olamıyorum bilgisi olan cevap verirse sevinirim iyi akşamlar.
Mesaj linki kopyalandı.
İşlem başarılı.
Bir sorun oluştu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Yoksa mezun mu olamıyorum bilgisi olan cevap verirse sevinirim iyi akşamlar.