S

Çavuş
20 Aralık 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
S
5 gün
Öğrenci arkadaşlarım aileden aylık ne kadar alıyor?
selamlar arkadaşlar, kyk hariç aileden ne kadar alıyosunuz ortalama?
S
2 hafta
Whatsapptan bir kurum burs kazandığımı söyledi
arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce whatsapptan biri yazdı akpınar eğitim kurumundan olduklarını ve vakıflar genel müdürlüğü ile çalıştıklarını söylediler. 30 kişilik burs kontenjanından burs kazandığımı söylediler ve bazı sorular sordular. vakıflar genel müdürlüğü ve birkaç kuruma burs başvurusu yaptığım için sevinmiştim ancak şu an bu kuruma ait çok net bir bilgi bulamıyorum. kimliğimi ikametgah belgemi başka kurumlardan burs alıp almadığımı sordular. ibanıma teyit amacıyla 10 TL atıp 7 TL iade yapmamı istedi. acaba bir sorun var mı yoksa güvenilir midir?
S
2 hafta
Eski telefondaki WhatsApp mesajlarını nasıl getireceğim?
Merhaba arkadaşlar, yeni telefona geçtim ve eski telefondaki WhatsApp mesajlarını yedeklemediğimden yeni telefonumda yok o mesajlar. Eski telefonla WhatsApp'a girdiğimde yeni kullanıcı oluşturmamı istiyor ve yeniden girince mesajların kökten gitmesinden korkuyorum. Eski mesajları getirmenin bir yolu var mıdır?
S
2 hafta
YAZIN KAFEDE ÇALIŞMAK
arkadaşlar selamlar. öğrenciyim yazın hem boş durmamak hem de harçlık için garsonluk yapmayı düşünüyordum bugün bi kafe ile konuştum. çok hızlı bir şekilde aldılar garibime gitti yani işe alınma 2 dakika sürmedi. hemen yarın gel başla dediler. bir gariplik yoktur sizce değil mi
S
3 hafta
Beyaz ishal
arkadaşlar birkaç gündür mide bulantım vardı. bugün de ilk defa beyaz dışkıladım ve ishal şeklindeydi. baya korktum bir sorun olur mu acaba bilginiz var mı
S
geçen ay
0.6 puanla dersten kaldım
arkadaşlar bilgisayar mühendisliği 1.sınıfım vize final ortalamam 49.4 de kalıyor. haliyle ff girmiş hoca da konuştum ama harf notlarını değiştiremiyorum dedi yardımcı olmuyor. ne yapabilirim yardımcı olun lütfen 1 büt için memlekete gel git yapıcam kafayı yemek üzereyim sinirden.
S
geçen ay
0.6 puanla dersten kaldım
arkadaşlar bilgisayar mühendisliği 1.sınıfım vize final ortalamam 49.4 de kalıyor. haliyle ff girmiş hoca da konuştum ama harf notlarını değiştiremiyorum dedi yardımcı olmuyor. ne yapabilirim yardımcı olun lütfen 1 büt için memlekete gel git yapıcam kafayı yemek üzereyim sinirden.
S
geçen ay
Sigaradan midem bulanıyor
arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır sigara içiyorum. bu sabah kalktığımda aşırı midem bulanıyordu. sigara yakayım dedim yine. ve sigaranın kokusu öyle kötü geldi ki. acaba devam eder mi dedim ve gün içinde 2-3 tane daha yaktım ve kusacak gibi oluyorum 2 yıldır böyle bir şey yoktu sebebi ne olabilir
S
geçen ay
BÖLÜMÜM TÜRKÇE AMA GİDECEĞİM YAZ OKULU İNGİLİZCE
arkadaşlar selamlar. ben şu an Türkçe Bilgisayar Mühendisliği okuyorum yazın 1-2 dersi memleketteki üni açıyor orda vermek istiyorum ama bölümüm Türkçe. acaba gideceğim üni ing eğitim verdiği için yaz okuluna gidebilir miyim?
S
2 ay
2 AYDIR DEPRESYONDA HİSSETMEK
arkadaşlar selamlar. 2 aydır depresif halde hissediyorum. bir türlü mutlu olamıyorum. geceleri uyku tutmuyor. çoğu zaman derse yetişemiyorum alarm ertelemekten. dışarda ruh gibiyim. ailemden uzakta okuduğum için onlara hissettirmemeye çalışıyorum. iki tane sağlam agam var. ama sürekli de onlarla olamıyoruz. onlar da genelde kız arkadaşlarıyla vakit geçiriyorlar normal olarak. 2 haftadır özellikle final haftası için kütüphanedeyim özellikle ve yalnızlık çok koymaya başlıyor. araya çıktığında birlikte kahve sigara içeceğin bir arkadaşın yok. yalnız gelip yalnız gidiyorsun. bu çok yormaya başladı beni. bugün dayanamayıp psikiyatriste gittim artık antidepresan ve uyku ilacı verdi ama ben mutlu olmayı unuttum gibi hissediyorum. yardımcı olup dertleşirseniz sevinirim :))
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.