Merhaba herkese. Ben 10. sınıfım meslek lisesinde bilişim bölümündeyim. Sınıfımız 30 kişi çoğu meslek lisesinde olduğu gibi burada da bazen kavgalar oluyor ama okulun disiplini olduğu için kavgalar sık sık olmuyor tabii. benim yakındığım durum sınıfta ve okulda çalışan insan evladı yok herkes dersi kaynatma ve kopyalarla bi şekilde sınıfı geçme peşinde ve zorbalık oluyor, herkes birbirine küfür ediyor, arkadaş ortamında öğretmenlere küfürler ediliyor ben bunu istemiyorum. Her neyse benim üniversite hayalim var Anadolu Meslek Programı(amp) de olduğum için seneye matematik ve fen derslerini görmeyeceğiz 12de de staj var. Puanımın yettiği yeni açılan bir anadolu lisesine nakil almayı planlıyorum. Sizce alayım mı? 9. sınıf notlarım iyiydi ve şuan ki notlarım da iyi. Acaba anadolu da zorlanır mıyım? Sınavlarında falan? |