M

Yüzbaşı
16 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
TurkNet Fatura
Arkadaşlar TurkNetten ayın 2-3 u gibi aboneliğimi başka operatöre taşısam faturam 2-3 günlük mü kesilir yoksa 99tl mi
M
3 yıl
Durum Çubuğu Simge Sayısı
Merhaba durum/bildirim çubuğunda önceden 5 simge gözüküyordu şimdi 6 simge gözüküyor doğal olarak simgelerin boyutu büyüdü. Çok aradım ama bulamadım tekrar nasıl 5 simge gösterebiliriz
< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
LG Smart TV Netflix Uygulaması Hız sorunu
Merhaba arkadaşlar 35mbps Türknet internet kullanıyorum. TV im LG 50LF650V kablolu kablosuz fark etmeksizin Netflix de hızım 3-4mbps yi geçmiyor. Bilgisayarda 1080p izliyorum sorun Netflix uygulamasında sanırım. TV yi fabrika ayarlarına döndürdüm yine düzelmedi. LG Smart TV kullananlar sizde de durum böyle mi?
M
6 yıl
Mi Hesaplayıcı Gösterim Sorunu
Arkadaşlar hesap makinesinde mesela 1.000.000*22.000=2.2e10 olarak gözüküyor bunu 22.000.000.000 şeklinde nasıl gösterebiliriz ayarlara baktım ama bulamadım.
M
6 yıl
Netspeed Reglet Port ve Hız Sorunu
Bugün netspeed bağlattım Telekomdan görevli geldi bana iki kablo bıraktı. Kabloları reglete çakacaktı ama sizin daire kablolarız reglete bağlı değil elektrikçi çağırın dedi. Görevli gittikten sonra bırakılan kabloları reglete kendim çaktım. İnternet geldi ama şöyle bir sorun var paketim 16mbps modem arayüzünde 8mbps gözüküyor netspeed i aradım sizin portta sinyal yok yanlış porttan bağlanıyorsunuz diyor onun için hızınız 16mbps değil elektrikçi çağırın dedi. Bu işin aslı nedir regletin üst kısmında daireme ait portta kablo çakılı olmadığı için mi böyle oldu yoksa netspeed bana 8mbps kitlemeye mı çalışıyor. Teşekkürler
M
6 yıl
Huawei HG552e VDSL Desteği Var mı?
Bu modemin VDSL desteği var mı? Teşekkürler
M
6 yıl
500w Güç Kaynağı Hangisi?
500w güç kaynağı alacağım 2 ürün arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.hepsiburada.com/raidmax-thunder-rgb-rx-535ap-r-535watt-asus-aura-uyumlu-80-bronze-psu-pm-HB00000ABEAU
https://www.hepsiburada.com/fsp-fsp500-60ahbc-500w-80-pfc-aktif-power-supply-pm-HB000001LTTW

Fsp fsp500-60ahbc 500W nin teknik değerlerini uzan uğraşlar sonucu YouTube'dan buldum.
< Resime gitmek için tıklayın >

Raidmax Thunder Rgb Rx-535Ap-R 535W
< Resime gitmek için tıklayın >
M
6 yıl
Power Supply Anakarta Bağlıyken Cızırtı
Güç kaynağı anakarta bağlıyken cızırtı sesi yapıyor. Ama güç kaynağının tüm kablolarını anakarttan söküp güç kaynağını kısa devre ile (yeşil siyah kablo) çalıştırınca cızırtı sesi kesiliyor. Cızırtının nedeni nedir? Yardımlarınız için teşekkürler.
M
6 yıl
LG G2 Stock Romda LG logosunda Takılı Kaldı
Telefonda kitkat 4.4.2 orjinal rom yuklu. Google play kitaplar uygulamasi acikken uygulama kapandi dedi pencere cikti kapat dedim daha sonra telefon kapandi yeniden baslayacak diye bekledim 2 3dk ama acilmadi bende power tusuna basip telefonu actim ama telefon lg logosunda kaldi acilmiyor sarja takiyorum hicbir sey olmuyor led bildirim isigi yanmiyor lutfen yardim edin.

Düzenleme: Arkadaşlar sorunu çözdüm sorun boot.img laf.img dosyalarının bozulmasıyla ilgili yazılımsal bir sorun. Telefon download mode ve recovery moda girmiyordu ama factory reset ekranına giriyordu. Ben bir şekilde telefonu açıp bilgisayara bağlayıp LG Mobile Support Tool ile çözdüm. Telefon açılmıyorsahttps://forum.donanimhaber.com/lg-g2-d802-fastboot-moduna-girmis-full-brick-olmus-cihazi-kurtartma-kesin-cozum--103635167 başlığa bakabilirsiniz. Çözümü aşağıya yazıyorum.

Başta bataryadan şüphelendim. Telefonun kasasını açtım batarya soketini çıkardım power tuşuna birkaç defa bastım ardından soketi taktım. Telefonun kasasını kapatmadan telefonu açtım lg logusu gelince hemen telefona şarj kablosunu taktım telefon açıldı. Ardından hemen yine kapandı. Birkaç saaat aynı işlemleri tekrar ettim telefon açılıyor ama herhangi bir işlem uygulama açmaya çalışınca hemen kapanıyordu. Bu arada bataryanın %80 dolu olduğunu gördüm ve şarj oluyordu. Burda anladım ki sorun bataryada değil boot dosyasında. Hemen ayarlarda girdim ve "Fabrika verilerine sıfırla" diyerek telefonu sıfırlamaya çalıştım. Telefon kapanıp açıldı ve Android logusu ve Siliniyor... ekranı geldi. Telefon kapandı açıldı yine LG logosunda kaldı. Yine aynı yöntemle batarya soketini çıkarıp takarak dil ayarlarının seçildiği ekrana geldim burda da telefon kendiliğinden kapandı. Tekrar tekrar deneyip kurulum ekranını geçtim. Ama telefon hala bazen 5dk bazen 20dk sonra bazende açılır açılmaz kapanıyordu. Bunun nedeni de telefonu sıfırlayınca boot.img laf.img gibi dosyalar değişmiyor bunun için yine telefonu binbir uğraş ile açtıktan sonra bilgisayara bağladım ve "LG Mobile Support Tool" programının sağ üst köşesinde bulunan Ek Özellikler sekmesine basıp "Yükseltme Hatalarını Kurtarma" seçeneğine tıkladım. Telefon sonunda download moda girdi (normalde download mode ve recovery moda giremiyordum ama factory reset ekranına girebiliyordum). LG Mobile Support Tool güncelleme %80lerde iken "LGUserCSTool LGMobile Application çalışmayı durdu" hatası verip kapandı bu sırada telefonda firmware update ekranı %90'da idi. Bu hatanın çözümü regedit'ten HKEY_CURRENT_USER\Software\LowRegistry altındaki LG Elektronics Inc klasörünü silmek ve bilgisarı yeniden başlatmak. Daha sonra usb kablasunu tefondan çıkarın firmware update ekranındayken telefon kapanasıya kadar güç tuşuna basılı tutun kapandıktan sonra tekrar telefonu açın. Şimdi firmware update ekranındayken bilgayara bağlayıp LG Mobile Support Tool'dan Yükseltme Hatalarını Kurtarma seçeneği ile telefonu güncelleyin. Telefonunuz andorid 5.0.2 lollipop yüklü olarak açılacaktır.

LG Mobile Support Tool ve LG Flash Tool'da rom yüklerken "LGUserCSTool LGMobile Application çalışmayı durdu/has stopped working" hatasının çözümü:https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=65835788&postcount=3

Telefon Firmware Update ekranında kaldı çözümü (LG Mobile Support Tool'dan Yükseltme Hatalarını Kurtarma seçeneği):https://www.lgdestek.net/telefonum-firmware-update-ekraninda-kaldi-cozumu-27308/
M
7 yıl
Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanma
Arkadaslar 4441444 bu musteri hizmetlerine nasil baglaniyoruz kafa yiyicem. Hangi tuslari tuslamam gerek?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.