X

Teğmen
30 Ekim 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
geçen yıl
E5-vg2 model çinli anakartta bios mod ile overclock yapma
elimde e5-vg2 model markasız h61 ama garip bir şekilde lga 2011 bir anakart ve çarpanı kilitli e5-2670v2 model bir işlemci var anakartı modlayarak core ratio limit özelliğini açmayı başarsamda hiçbir işe yaramıyor bclk ile ilgili birşey yapamadım benimde aklıma daha kaliteli ve overclock destekleyen çinli bir karttan mmtool ile power management c. bölümünü alıp bu kartın biosuna eklemek geldi nvme ssdden boot edebilmesi için modluyoruz ya hani onunla aynı şekilde yapmayı denemek istiyorum ama bu işlerde daha yeniyim ve kartın elimde kalmasını istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
X
geçen yıl
Android 2.5 recovery mode açma
Elimde General Mobile E-Tab var sanırsam ilk e Tab içinde Android 2.5 var şifresini unuttum ve bu yüzden açma ve ses açma tuşu kombinasyonlarını denedim ama bir faydası olmadı ses kısma ilçede denedim gene sonuç alamadım nasıl recovery moda girerim?
X
2 yıl
telefon no onaylamada sms gelmiyor
yabancı sim kartanda trdende denedim gelmiyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.