I

Er
14 Mayıs 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
geçen hafta
Equalizerler Ne Kadar Güç Gerektirir?
Normal Equalizer'ler Kaç Volt Kaç Amper Gerektirir Bilen Varmı Web'de Hiçbiryerde Nasıl Bir Güç Kaynağı Bağlanacağı Yazmıyor
Elimde Aciko Abe 5014 Equalizer Var 12V 2A Verince Çalışıyor Fakat Ses Veremiyor Gücü Yetmiyor. Fotoğraf Ekledim Üst Kapağı Çıkarıp. Yardım < Resime gitmek için tıklayın >
I
geçen hafta
Aciko Abe 5014 Kondansator Patladı (Tahminimce)
Aciko Abe 5014 Equalizer'ım Vardı. Uzun Süredir Kenarda Duruyordu Sonra Dün Çıkardım Kabloları Bağladım Falan Açtım Ama Ses Yoktu Kolon'ub Kablosunu Değdirince Çok Az Cızırtı Yapıyordu Bende Gücün Yetmediğini Düşündüm (12V 2.5A) Bugün Tekrar Bağladım Falan Tekrar Yapamadım Sonra Biraz Araştırırken Bi Anda Equalizer'den Puf Diye Bi Ses Geldi Ve Duman Çıktı. Sonra Hemen Fişi Çektim, Kondansatör Patladı Tahminimce Sonra İçini Açtım Baktım Siyahlık Var Ama Kartta Biyerde Birşey Yok Sadece Dış Kapağında Siyahlık Var Yağ Gibi.

Ses Neden Gelmiyor Cızırdıyor Hem Onu Hemde Ne Patlamış Olabilir?

Tahminimce Çok Isındı Oyuzden Birşey Patladı
Ses'te Gelmemesi Güç Yetmiyodu.
Isterseniz Ayrıntılı Fotoğraf Atabilirim< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
I
geçen ay
6.35mm Aux Girişine 3.50mm Aux Bağlanabilirmi?
Elimde Bir Amfi Var Aux Girişi 6.35mm Ve Ben Buna 3.5mm lik Aux Kablosu Takmak İstiyorum. Elimde 6.35mm Dönüştürücü Aparat Var Ama Çok Cızırtı Yapıyor Ses Duyulmuyor Cızırtıdan, Bu Amfiye İç Kısımdan 3.50mm Aux Lehim Yapabilirmiyim ve Nereden Yapacağım?


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
I
4 ay
Tweak Yükledim Cydia Dahil Hiçbir Uygulama Açılmıyor
Ios 12.5.6’da Checkrain Jailbreak Kullanıyorum, Bir Tweak Yükledim İsmi “TapTap Statusbar” Diye Hatırlıyorum. Bu Tweak’i Kurduktan Sonra Hiçbir Uygulama Açılmamaya Başladı (Cydia Dahil), Animasyon Geliyor Sonra Kapanıyor.
Safe Mode’a Girmeyi Denedim Fakat Hiçbir Şekilde Bir Yol Bulamadım. Son Çare Telefon’u Yeniden Başlatıp Jailbreak’siz Kullanmak Oldu. Tweak’i Nasıl Kaldırabilirim, Nasıl Safe Mode’a Geçebilirim Yada Çözüm’ü Varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.