P

Onbaşı
22 Nisan 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
522 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
P
geçen ay
Just be confident bro- Sadece kendin ol (Black Pill)
< Resime gitmek için tıklayın >
Bence bu çok doğru, sadece kendin olmalısın. Çirkin ve otistiksen eğer kendini kasmana,suçlu hissetmene veya soldakinin davranışlarını taklit ederek kendini güldürmene gerek yok çünkü tipin kötüyse hep davranışların garipsenir ya da itici gelir topluma karşı. Sen tipini,boyunu,zekanı,karakterini,mizacı değiştiremezsin çünkü senin genetiğin bu şekilde basıldı ve genetiğin kötüyse eğer onun dışına çıkman imkanız, hayatın boyunca sevgili bulamamanın sebebi tamamen dış görünüşün veya kısa boyun yoksa konuşmayı bilmemen,utangaç olman değil. O kadar konuşmayı bilmeyen,iki lafı bir araya getiremeyen yakışıklı arkadaşlar tanıyorum ki hep kızlar geldi konuştu onlarla dolayısıyla flört yetenekleri de gelişti bir yandan.Hatta açık mikrofon da yaparım onlara sorarım kız bulmak için kendini geliştirme,laf sanatı yapmana gerek kaldı mı diye, neyse.

Şu fotoğraftaki iki kişinin farkı bariz ortada. Soldaki yakışıklı chad bir tip, sağdaki sub5 çirkin incel. Soldaki adam partilerden partilere akarken, her gün hiçbir çaba harcamadan farklı kızlarla yatarken, sağdaki tip ise günü yalnız başına bitirirken odasında pc karşısında neden sevgilisi olmadığını araştırıyor ve genellikle forumlarda,redpill,bluepill gibi gerçekleri reddeden kişilerin aralarında kendisine ''kişisel gelişim,statü yap'' yalanları söyleniyor. Hayatı boyunca sevgilisi olmamış kişilerin isyan etmesini engellemek ve oyalayıp kandırmak için hep kendini geliştir,bir şeyler yap gibi narkozlu tavsiyeler söyleniyor. Bu zırvalıklar tamamen sizi manipüle ediyor ve sorunun tipte,boyda değil de kişilikte olduğunu söyleyerek sanki suç sendeymiş gibi bir algı yaratarak sizi içinden çıkılmayacak kafa karmaşasına itip gerçekleri perdeliyorlar. Tipiniz ortalama altıysa yani objektif 3/10 falan ve boyunuz 165 falansa kızları unutun, it's over (Bitti)
P
3 ay
Daha genç yaşımda saçlarım açıldı,seyreldi ne yapmalıyım ?
< Resime gitmek için tıklayın >

Arkadaşlar daha gencecik 20 yaşımda kafam açılmaya,saçlarım aşırı derecede incelmeye,seyrelmeye başladı. Beslenmem de çok iyi parasal durumum iyi ; protein,mineral ve vitaminlerimi alıyorum, stres,depresyon da var bazı sebeplerden ama benim babam direkt norwood 5-6 dereceden kel birisi bence genetik yüzünden belirmeye başladı bu etkiler. Şimdi ben dermatoloğa gidip baktırmak istiyorum, devlet hastanesindekiler için iyi değil diyorlar doğru mu ? Özele mi gitmeliyim ? Var mı yardımcı olacak birisi. Psikolojim çok kötü oldu yemin ederim allah kimsenin başına vermesin, bana verdi hayatımı mahvetti.
P
4 ay
Hamudi Ebalz\u0027dan, sevgilisi olmamış bakir türk erkeklerine sesleniyor (BlackPill)
P
5 ay
Hayatı boyunca sevgilisi olmamışlar, İncel\u0027lik (İstem dışı bekarlık) nedir ? Blackpill,siyah hap
Incel = (Involuntary Celibate) İngilizce'de istem dışı bekarlık anlamına gelen 'incel' kelimesi; hayatı boyunca kendi istemesine rağmen tip,boy,vücutsal bozukluklar gibi kadınların en çok önem verdiği biyolojik sebeplerden dolayı genetik olarak kötü,çirkin erkekleri sevgiden,aşktan ve cinsellikten mahrum bırakması, hayatı boyunca karşı cinsle hiçbir pozitif etkileşim yaşayamamasıdır. Evet bu kadar daha fazlası yok açıklama için. Bakir olmak için illaki deforme, notre dame gibi gözükmek zorunda değilseniz, birazdan açıklayacağım kavramlar sayesinde daha iyi anlayacaksınız . Notre damenin kamburu = 175'den kısa ve tipi ortalama veya altı tipler kadınların gözünde .

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >Her şey zamanında yaşanır kısacası,

Yaşınız 20 lere mi geldi ona rağmen hayla hiç sevgiliniz,gönül işleriniz,sizi seven biri olmadı mı ? Yaşıtlarınız gençliğin en parlak zamanlarında karşı cinsle tüm hisleri doruklarına kadar yaşarken siz bunları seyredip yalnız başınıza kahrolmakla mı geçti ömrünüz ? Belki ilerleyen yaşlara 30'lara doğru bulurum mu diyorsunuz ? Bunun sebebini hiç merak edip araştırdınız mı ? Eğer yanılgıda bulunup bunun nedenlerini başka şeylere yıkıyorsanız kendinizi kandırıyorsunuz demektir.

Toplum tarafından size uygulanan büyük baskıyı görmenizin vakti geldi. Fiziksel olarak çekici olmamanız sizin seçiminiz değildi ama bunun bedelini hayatınızın her adımında ödüyorsunuz. Bu kadınların yarattığı bir kast sistemidir. Yani onların çekici bulduğu azınlık erkek grubu değer kazanıyor ve siz duygusal ve cinsel olarak aç bırakılırken o azınlık üst sınıf istedikleri her şeye sahip olabiliyorlar. Normalde her erkeğin kendine denk bir eşi vardı, mesela görünümü 4/10 olan bir erkeğin birlikte olması gereken kız da 3-4/10 puan arasındadır, boyu 170 olan bir erkeğin de 160-165 bir kızla olması geremekmektedir, ama gelin görün ki günümüzde ki durum çok daha farklı.

< Resime gitmek için tıklayın >

Hiçbir kız kendi dengini erkeği istemiyor, tam tersine ondan daha uzun ve dış görünüş olarak daha avantajlı kişilerle birlikte oluyorlar. Görürsünüz dışarıdaki çiftlerde kadın hep kısacık ama yanındaki erkek 180-190 boy aralığındadır hep, neden o kadın gidip te 155-160 erkekle evlenmiyor da kendi dengi asla olmayan biriyle hayatını birleştiriyor ? Bunun sebebi 'Hipergami' dediğimiz kadının cinsel stratejisidir. Hipergami basit bir şekilde; evrimsel süreçte gelişen, kadının kendinden statü,dışgörünüş, konum,saygınlık vb. gibi özelliklerden daha iyi olan erkeği eş olarak seçtiği bir stratejidir. Bu hipergami dediğimiz sistem hep mi vardı da geçmişte ki çirkin,ortalama,kısa boylu erkeklerde evlenebildi,aile kurdu. Bakın kardeşlerim geçmişte yani yaklaşık olarak 2000'li yıllara kadar bu eşitsizliğe çözüm olarak ataerkillik yani erkeğin egemen olduğu sistem,görücü usulü evlilik,muhafazakarlık veya zorla evlilik gibi zihinsel sağlığı düzgün dış görünüşü ne olursa olsun her erkeğin baba olup aile kurması mümkün oluyordu. Ama bu milenyum çağına geldiğimizde, sosyal medya çıktı, feminazi,sjw örgütleri güçlenip, kadınların kendi dengi olan erkeklerle birlikte olması yerine artık daha fazla hakka,isteğe sahip olduğunu dolayısıyla daha fazla erkeğe ulaşıp içlerinden en iyilerini seçip,geri kalanlarıda istem dışı bekarlığa,yalnızlığa mahkum etti. Düşman olmanız gereken sistemler belli, gerçekleri görün ve uyanın, birileri sizi insan yerine bile koymuyor !


Karşı cinsle birliktelik yaşayamamanızın sebebi tamamen kadınların sizi ilk dış görünüşünüze göre yargılayıp,testten geçirip beğenmiyorsa istememesidir. Toplum ve kadınlar ne kadar da dış görünüş önemi değil dese de hepsi gerçek ikiyüzlülüklerini perdelemek için sizlere yalan söylemektedirler.

 Foidler(kızlar) sosyal medya üzerinde her allahın günü kısa boylu erkeklere, çirkin buldukları erkeklere falan alay ve hakaret dolu söylemlerde bulunurlar. Yok şu boydaki erkek kendine erkek demesin,ölsün, yok çirkin erkek sokağa çıkmasın falan. İntihar eden erkeklerle dalga geçerler. İşe alımlarda bile kısa erkekler yerine uzunları tercih ederler, Cinayete kurban giden erkeklerin arkasından oh olsun derler. Ama utanmadan, bizlere kadın düşmanı falan derler. Sürekli mağduriyet yaratıp mağduru oynarlar. Kendileri sanki masum melekmiş gibi bizi canavar olarak gösterirler. Boyu 165 olan biri gym'e gidip güzel bir vücut yaptığında onunla üçgen peynir,atom karınca diye dalga geçerler, tipi kötü olup çok iyi giyinen,özgüvenli olan birine ise bu tipe bu özgüven nereden geliyor diye zorbalamalıklarda bulunurlar. Dış görünüş önemsiz diyen kızların %60 lık bir kısmı güzel olmak için vücudunun çeşitli yerlerine en iyi hale gelebilmek için estetik ameliyatları olmaktadır.

Şimdi burada bazıları hava gazı niteliğinde size züğürt tesellisi verecektir, örnek olarak : Zengin ol bro, bodybuilding yap bro, iyi ve güzel giyin bro, kendini geliştir bro gibi çeşitli saçmalıklarla sizi kandırıp , gerçek hayatta kadınlara karşı hiçbir karşılığı olmayan tavsiyelerle sizi hipnotize etmeye çalışıyorlar. Emin olun ki bu verilen tavsiyeleri aramızda ki bir çok arkadaş yaptı ve denedi ama sonuç yine hüsran. Oysa zaten bizim aramızda 3D yazılım öğrenen,mühendis olan, doktora yapan adamlar mevcut. Bu insanlar bunların hepsini tüm en iyi anlamda bunları denedi ve uyguladı ama hayla bulamıyor, acaba sorun kadınlarda mı yoksa bizde mi ?


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Bunun gibi bir çok örnek ve delil hem gerçek hayatta,hem sosyal medyada mevcuttur ve öncelikle bize inanmayan,iftira atan tiplere karşı size bilimsel olarak dünyanın en iyi üniversitelerinde sosyal olarak deneylenmiş ve ispatlanmış blackpill argümanlarını sunuyorum https://www.reddit.com/r/BlackPillScience/ Bu makaleler bizi ispatlayan yegane delillerdir,
P
9 ay
Donanımhaber Forum-Konu dışı Kendinden bir haber inceller le dolu
Burası bariz incel forumu olmamasına rağmen en çok incel/blackpilled,hayatı ağır mikilmiş adamlarla dolu ama bu herifler kendilerini kandırıp,gerçeklerden uzak öyle aşırı hayal aleminde yaşayan(bluepilli) elemanlar ki incel olup,hayatsız olmasına rağmen gerçekleri yüzüne söylediğinde kabul etmeyip inkar ediyor. Adam 20 yaşına gelmesine rağmen hiçbir kızdan sevgi,saygı görmemiş,sürekli asık suratlar ve ekşi yüz ifadeleri,sürekli eziklenmiş ve dışlamış,sürekli ortamlarda ghosting yemiş yani hayalet muamelesi;seni görmezden gelme durumu.

Kızlarla iletişim kurmayı başarsa bile anca friendzone ye eklenip ,kızın onu yanında fino köpeği gezdirip parasından faydalanmış ve kız ona asla bir eş potansiyeli olarak görmemiş herifler hayla daha kızlara simplik yapan yani düpedüz kadın yalakalığı yapan,gördüğü her cinsten birinin kalbini çalmaya çalışıp onlara öncelik tanıyan hatta bu simpler ileri gidip kız için en yakın arkadaşlarını bile çığırtkanlık yapıp onları satan tiplerdir.

Yani bu forumda ortalama veya altı olup,bir de kısa boyluysa şansı neredeyde sıfıra yakın olduğu halde; Redpill,pua,erkek adam zırvalıkları gibi şeylere inanıp bir gün sevgili bulacaklarını hayal ediyorlar ama çok beklersiniz kardeşlerim. Bu öğretiler anca potansiyeli,dış görünüş yeterliliği olup sadece mentali kötü arkadaşlarda işe yarar. Eğer tipiniz ortalama altı olup bir de kısaysanız hayat bitti game over.

Şimdi yorumlarda ; Sen insanlara olumsuzluk pompalıyorsun !! Buna hakkın yok ! Önemli olan tip,boy değil sadece özgüvenin olsun yeter' diye zırvalayan klasik toxic konu dışı kitlesi damlar yine buraya ama eğer tartışmak istiyorsanız hepinizin argümanlarını yok edeceğim.

Bir de şu;Kendini geliştir baştan,neden bu kadar bunları düşünüyorsun,bu kadar olumsuz düşünürsen zaten olmaz diyen mallar yok mu tam bir komedi mk valla
P
10 ay
ÜNİVERSİTE SINAVI ERTELENİR Mİ SİZCE ?
Başlıkta sorduğum gibi depremdeki mağdur kalan vatandaşlarımızdan dolayı yks ertelenir mi sizce
P
10 ay
AYT BİYOLOJİ FULLETTİRECEK SORU BANKASI ÖNERİN
AYT biyoloji için sınav ayarında bol sorunun olduğu video kamp destekli soru bankası önerirmisiniz.
P
11 ay
\u0027Kafasını Helaya Sokan\u0027 adlı reise noldu bilen var mı
Son 6 aydan beri tert etti formu gitti görünmüyor
iyi birisiydi severdim keretayı kendisini,sürekli birilerini alıntılayıp siyah yazılarla cevap verirdi ve sürekli şu işareti yapardı : Sürekli depresif ve hayattan bezmii bir hali vardı umarım kendini öldürmemiştir.
P
12 ay
Lamb of God seveniniz var mı ?
P
geçen yıl
League of Legends(LOL) Şuanda ne durumda oynanır mı ?
??
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.