doğru başlık altında mı açtım bilmiyorum yanlışsa kusuruma bakmayın..
yaklaşık 3 yıldır kuryelik yapıyorum 21 yaşındayım istanbul trafiginde çalışıyorum yani haliyle trafik tecrübem var vitesli motor olarak 5bin km kadar r25 kullandım sizce başlangıç motoru olarak diyorum ama benimki bir başlangıç olmayadabilir tam bilemiyorum mt09 düşünüyorum trafikte tecrübem fazlasıyla oldugunu düşünüyorum ilk başlarda zorlanabilirim ama motora alıştıktan sonra çok bi sıkıntı çekicegimi düşünmüyorum sizinde yorumlarınız benim için değerli teşekkürler.. hakaret etmeden yorum yapınız..
Mesaj linki kopyalandı.
İşlem başarılı.
Bir sorun oluştu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
yaklaşık 3 yıldır kuryelik yapıyorum 21 yaşındayım istanbul trafiginde çalışıyorum yani haliyle trafik tecrübem var vitesli motor olarak 5bin km kadar r25 kullandım
sizce başlangıç motoru olarak diyorum ama benimki bir başlangıç olmayadabilir tam bilemiyorum mt09 düşünüyorum trafikte tecrübem fazlasıyla oldugunu düşünüyorum ilk başlarda zorlanabilirim ama motora alıştıktan sonra çok bi sıkıntı çekicegimi düşünmüyorum sizinde yorumlarınız benim için değerli teşekkürler..
hakaret etmeden yorum yapınız..