I

Yüzbaşı
08 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
14 yıl
2004 model Corsa Jantı 15"+ 2 lastik
başlıktada yazdığı gibi 15" 7 kol orjinal jant ve 2 kullanılabilir lastiği ile birlikte 500 YTL istiyorum. İzmir civarında oturan arkadaşlar jantları görebilir.
I
14 yıl
### İZMİRLİ PS3 Sahiblerinin Buluşma Noktası ###
İzmir'li arkadaşlar bu topikte oyunlarımızı yazalım ve takas için hazırlanalım.
bu arada PSN nicklerimizide yazalım. güncel bi liste yapmaya çalışacağım burada herkesin müsait olduğu bi zamanda ise Konak veya Gündoğdu da buluşabiliriz..
Ben Eşrefpaşa'lıyım arkadaşlar.. katılımlarınızı bekliyorum.

dipnot: konu tamamen alıntıdır
I
14 yıl
Dünyanın en ince ekranı Samsung OLED panel
Samsung yeni ürünü olan dünyanın en ince renkli AMOLED (active-matrix organic light-emitting diode) ekranını duyurdu. inceliği ise 0,53 mm imiş

http://www.fareastgizmos.com/media_devices/samsung_develops_worlds_thinnest_22inch_activematrix_organic_lightemitting_diode_display.php

sizce geleceğin ekranları OLED teknolojisinde mi?
I
14 yıl
PS3 alıyorum, fiyat iyi mi?
arkadaşlar, bugün 2 tane EuroAsia bayisi ile konuştum ve fiyat aldım. PS3 paket + Sixaxis + 1 oyun için verdikleri fiyat birinin 1500, diğerinin ise 1470 oldu. sizce fiyat iyi mi? bir de resmi oyun olarak 5 tane olduğundan fazla seçeneğim yok. Genji, RR7, Motorstorm, Resistance Fall of Man ve F1 var. aldığımda Motorstorm veya Resistance'ı almayı düşünüyorum. sizce hangisi daha iyi? fikirlerinizi bekliyorum.
I
14 yıl
Samsung 226BW için ekran kartı tavsiyesi?
arkadaşlar bu haftasonuna kadar 226BW yi almış olacağım. herşey tamam ama benim PC de şu anda X800 GTO var, eski bi ekran kartı bayağı..

bu ekran kartının 1680*1050 çözünürlüğü kaldıramayacağını düşünüyorum, doğru mu?
doğruysa 8800GTS, 8600GTS,7950GT ya da 1950GT'den hangisi işimi düzgün görür PC'de çok oyun oynayan biri değilim. fiyat performans olarak hangi ekran kartını önerirsiniz? şimdiden teşekkürler.
I
14 yıl
PS3 ve Dvd film için 5.1 amfi tavsiyesi
arkadaşlar, şu anda evde düzgün hoparlörümde yok ve yakında böyle bir sistem almak istiyorum. bu işlerden anlamadığım içinde tavsiye almam gerekiyor. ne önerirsiniz? fiyat olarak da çok uçuk bişeyler olmasın lütfen
I
14 yıl
ASUS P5-LD2 anakart güncellemesi
daha önce hiç anakartımı güncellemedim! nasıl yapılacağı konusunda da hiçbir fikrim yok! yardım edebilirseniz sevinirim arkadaşlar.. teşekkürler şimdiden.
I
14 yıl
-----ipod'umu bilgisayarım tanımıyor!------
arkadaşlar. 30 gb 4G photo ipod'umu daha önce bilgisayarıma bağlayıp itunes'tan şarkı falan yükleyebiliyordum ama bilgisayarıma format çektikten sonra anakarttaki ve öndeki USB girişlerinin hiçbiri tanımıyor aleti. delireceğim ne yapmam gerekiyor bi yardım edin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.