L

Teğmen
02 Mart 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
485 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
geçen hafta
köyde cig etle köpek besleyenlere köylüden dayak
Kayseri'de köye gidip, köydeki vah$i köpekleri cig etle besleyen ve köylülere saldıran öğrencilere köylüler dayak atıyor..

yani düsünün sehirde falan beslemek yetmiyor bir de kayseri'ye bile kilometrelerce uzak olan Allah'ın köyüne gidiyorsunuz ve oradaki köylüleri köylerinde bulup köydeki vahsi itleri cig etle besliyorsunuz ki insanları daha iyi yesinler diye herhalde..

ben diyorum ki iyi ki cannibal holocaust filmindeki sahneler yasanmamıs.. bu köylüler bayağı medeni insanlarmıs.. filmi izleyenler bilir bir gurup avrupalı insan amazonlarda bir köye gidip oradaki yerlileri kızdırıp rahatsız ediyorlar sonra yerliler onları camura yatırıyorlar.. falan falan...üstelik muhalefetten iyi parti it besleme yapanlara destek tweeti göndermis biz de besleme yapacagız demisler..

https://twitter.com/yenisafak/status/1573639816012505088?t=zmLicyiFTAaRNUGPRobe5w&s=19


https://twitter.com/iyigenclik_38/status/1573639472708784130?t=HA6opZxQhJABj88gb-45rA&s=19
L
geçen hafta
cin de köpek yenmesi olayı
cin de tavuk yiyor gibi cıtır cıtır köpek yiyorlar.. düsünüyorum da tadı bu kadar güzel olmasaydı herhalde yemezlerdi.. ben bile tadını merak etmeye ba$ladım.. cin'e pekin'e gidip oraları bir turist olarak gezmek istiyorum zaten hazır gitmisken bir tadına da bakasım geliyor.. kızartma olarak bir denesem fena olmazdı.. fakat beni düsündüren sey eğer iyi kızarmazsa köpek eti yiyerek kuduz bulasabilir mi? bence enterean bir konu kuduz hastalıgı icin mutlaka ısırılmak gerekmez herhalde..
L
2 hafta
bence akp gitmeyecek gibi görünüyor
evet dur hemen troll deme önce bir dinle.. benim icimde böyle bir his var neden bilemiyorum belki de akplilerin bu kadar rahat olmaları hala ülkeyi sorunsuz bir sekilde yönetiyor olmaları bavulu falan toplayıp topuklamıyor olmaları bende bu düsünceyi olusturuyor bence bunlar bir seylere güveniyorlar ki bu kadar rahatlar.. bu rahatlık bende kıllanma yaratıyor.. yerinde olsaydım muhalefet gelecek demeden önce bunu bir düsünürdüm..
L
2 hafta
müstakil ev cok önemli apartman dairesinde oturmak ciledir
Sehre uzak bir imarlı arsam ve üzerinde dubleks prefabrik evim var.. Depreme dayanıklı diye prefabrik tercih ettim.. Özellikle yerlesim yerine uzak sectim kafamı dinlemek istedigim zaman orada yasıyorum.. Yarın Antalya Laradan yine müstakil evime gidecegim.. Apartman dairesinde yasamak en lüks semtlerde bile cileden baska bir sey değil... Üst katında cocuk kosar, alt katından takır tukur sesler gelir, yan komsunun uygunsuz seslerini dinlersin hatta öyle ki yan binalardan bile ses gelebilir bahcede oynayan veletlerin sesleri de gelebilir.. cünkü %90 yerlesim yerinde binalar birbirine cok yakın yan yana.. Bu iğrenc ve cekilir bir cile değil.. toplu konutlarda apartman dairesinde yasayanlara üzülüyorum.. kafa dinlemek istediginizde kacacak hic bir yeriniz yok..
L
2 hafta
resmi nikahla evlenmeyin
burada cok fazla liseli var fakat onlar da gelecek icin feyz alsınlar diye yazayım bari.. resmi nikahla imza atıp evlenmeyin 2 sene sonra bo$anırsınız elin karısına paraları keriz gibi yedirirsiniz.. imam nikahı en güzelidir cagıracaksın bir hoca kafan bozulunca bo$ ol diyeceksin tekmeyi cakacaksın icabında öbür türlü elin karısını hem malına mülküne ortak edersin hem de bo$anınca nafaka diye paracıkları yedirirsin.. benden söylemesi sakın kandırılıp resmi bir imza falan atmayın hayatınız mahvolur..
L
3 hafta
kac milyon liraniz olursa kendinize zengin dersiniz?
benim icin bu rakam 1 milyar dolardan basliyor ancak 50 milyon 100 milyon tl gibi paralari cok buyuk para sanan arkadaslar var bunlarin maddi durumu cok kotu olsa gerek ancak 100 milyonum olsaydi hayatim kurturuldu seklinde yaklasmayin evet hayatiniz kurtulur ancak gercekten zenginim demek icin kac milyona ihtiyaciniz var mesela?
L
3 hafta
köpek tarafından yüzü parcalanan ünlü
Ünlü hayvan severin yüzünü köpek parcalamıs..


haberi


https://www.haberturk.com/tuba-altintop-a-kopek-saldirdi-3518849-magazin
Ünlünün olayla ilgili verdigi kendi ifadesi


yaşamış olduğum elim bir olaydan dolayı su an hastaneden cıkıp evde tedavi sürecindeyim. yaşadığım bu şansız olay kısa süreliğine çıktığım tatilde akita cinsi bir köpeğin saldırısına maruz kaldım. şu an yüzümün belirli bölgelerinde yaklaşık 50'den fazla dikis atıldı. bu vahim olay benim is hayatımı her ne kadar olumsuz olarak etkileyeceği düşünülse de isimi yapmaya devam edeceğim.

bir hayvan sever ve kendim de köpek besleyen biri olarak bu olay bana tanımadığım karakterini bilmediğim hayvanlara temkinli olmadan yanaşmamayı öğretti. fakat bu benim hayvanları bundan sonra da sevmeyeceğim anlamına gelmeyecek. bundan sonraki hayatımda görselleğimle olmasa bile yaşanmışlıkları bana kattığı tecrübelerimle sahne önünde ve arkasında sizlerle olmaya devam edeceğim..Sokak köpekleriyle ilgili eski paylasımıhttps://twitter.com/KopekSorunu/status/1567966972402434051
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.