G

Onbaşı
29 Aralık 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
610 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
G
2 ay
TCDD köstekli saat hakkında.
Arkadaşlar satmayı kesinlikle düşünmüyorum ama insan değerini merak ediyor ister istemez. Elimde TCDD Cortebert köstekli bir saat var. 3 kuşaklık bir saat tıkır tıkır çalışır durumda. Sarı sitede 10 milyona koyanı gördüm ama abartı geldi biraz bilgisi olan var mıdır fiyatı nedir acaba. Muhtemelen 100 bin gibi bir bantta olduğunu düşünüyorum ama milyon biraz uçuk geldi. Saate merakım var lakin köstekli ve antika bir saat hakkında bilgim yok. Yorumlarınızı bekliyorum.
G
6 ay
Psikolojik sıkıntım nedir yardımcı olurmusunuz?
Öncelikle merhaba sevgili forum üyeleri. Çocukluğumdan bu yana muzdarip olduğum bir sıkıntım var. Aslında biraz olsun kendimle ettiğim sohbetler, kişisel gelişimim vesaire derken üstesinden gelir oldum ama gene de sıkıntıya sokuyor beni. Mutsuz olduğum zamanlarda daha da çok artıyor bu durum.
Bahsedecek olursam böyle durduk yerde ailemi sevdiklerimi kötü hallerde muhtaç bitap hallerde düşünüp anlık bir moral bozukluğu yaşıyorum. Mesela sevdiğim birinin bir mimiğini gördüm hemen ondan üzücü bir senaryo aklıma geliyor bu arada bunun için zaman harcamıyorum geliyor ve hızlı şekilde gidiyor. Beni mutsuz ediyor bu durum. Acaba anksiyete mi durum çünkü olmayacak şeyler için mi evhama kapılıp mutsuz oluyorum. Var mı aynı durumu yaşayanlar. Şimdiden yorumlarınız için sağolun.
G
8 ay
Seiko saatimin değeri nedir?
< Resime gitmek için tıklayın >
Saatlere merakım var az çok araştırırım lakin kullandığım saatin değerine ulaşamıyorum.
G
9 ay
Sağ profil ve sol profil farkı.
Evet uzun zaman sonra konu açıyorum başlığa bak. Hayat hakkında da yazardım ama koy ver gitsin. Şimdi hocalar bakın mesajı yazarken bile sert basıyorum klavyeye buraya bakın laaağğnnnn. Sol profilimden fotoğraf çekilirim ben hep aynaya soldan bakarım cart curt. Bu arada soldan sosyal medyaya fotoğraf attığım için gerçekten toplum tarafından güzel kabuledilecek kızlar ile konuşuyorum. Abi geçenler de bir arkadaş sağ profilden beni çekti burun desen daha eğik duruyor yuz kaymış sağ tarafın saçı bile daha açık alın açık duruyor. Allahım yarabbim ilyas salman daha yakışıklı değilse ben şerefsizim bakın abartmıyorum. Böyle bir şey görmedim. Lan benim moral bir bozuldu bir bozuldu sizde de öyle mi yani böyle bir fark mümkün değil. Foto at diyenler için şöyle soylim. Sol taraf Tom Hardy sağ taraf abartısiz hakkı bulut keskin bir ayrım var. Tom hardy demişken venom filminde we are venom diyor ya bir taraf venom bir taraf tom abimiz aynı öyle. Sizde durumlar nedir. He tabi unutmadan şükürler olsun Allah a lakin bilirsiniz tipin İnsan hayatına etkisini :)
G
geçen yıl
Kitap seslendirmek için sesim yeterli mi.
Storytel de böyle bir imkan sunulduğunu gördüm ne kadar doğru bilmem ama seslendirmek istiyorum. Sizce sesim yeterli mi diksiyon vesaire.https://www.youtube.com/shorts/MwUaDNeKhns?feature=share
G
geçen yıl
Big joy gh factor gainer nasıl kullanicam yardım.
5 kilo aldım antrenmandan önce ve sonra 1 servis yani 2 ölçek at diyor. Ulan ölçek hamam tası kadar. İki tane attım shakerin yarısı toz oldu. Şimdi bu fazla mi gelir acaba. Birde antrenman öncesi ve sonrası olarak içiliyor bu. Çok fazla değil mi gözüm korkmadi değil. 1 ölçek spordan sonra 1 ölçek spordan önce kullanım dicem yani günde 1 servis olcak. Ama öyle de almam gereken kaloriyi alır mıyım.
G
geçen yıl
Başıma gelen paranormal olay. Toplanın
Dükkandayim çalışıyorum işte -1 e indim. Arkadaşıma seslendim merdivenden. Burdayım dedi sonra nedendir gitmedim. Sonra burdayım gel dedi. Sonra ben birine bir şey diyip indim aşağı. Işıkları açtım falan lan kimse yok. Hiç korkmadım ama normalde Karanlıktan korkarım ben. Yokmuş dedim çıktım yukarı. Lan üst kata bir çıktım çocuk orda. Sesi de karışacak ses değil ince bir sesi var arkadaşın. Sonra bende tabi şok oldum. -1 ile ilgili iş olunca gitmiyorum daha
G
geçen yıl
9 aylık akciğer rahatsızlığım bitti. İyileştim.
Beyler bayanlar hatırlarsanız 9 ay öncesinde akciğer rahatsızlığım olduğunu doktordan öğrenip aileme dahi söylemeden buraya yazmıştım. İlk size yazdığım için bugünde geldim buraya iyileştigimi yazmak istedim. Bu süreç fiziksel olarak acılı geçmesede psikolojik olarak ordan oraya git, yok 10 tane ilaç at aç karnına falan. Artık varya Allah ım al canımı raddesine geldim. Büyük bir imtihandı benim için. Geçtim mi derseniz pek sanmiyorum çünkü cidden sinir sistemim alt üst oldu ve çok fazla isyana kayıp küfür ettim. Ama haşa Allah insan değil ki kuluna kin beslesin. Dermanı da gene o verdi. Ciddi mânada söylüyorum size bunu hani klişe gelmesin. Olum harbiden sağlık olmadıktan sonra her şey boş ya ciddiyim bak her şey boş. Burda görüyorum para, kız vesaire konuşuluyor eyvallah lafım yok aslında bunlarda ihtiyaç. Lakin hayatınızın merkezine bunları koymayın beyler. Ailem arkamda oldu hep, yok kızmış oymuş buymuş koyun gitsin olum aile ve aileniz gibi karşılıksız seven insanlar lazım olsun size. Biliyormusun benim kalemimi kırdılar. Aslan amca da ki rahatlığa bakar mısın. Her neyse ne alaka simdi bu lan. Olum işte yok boyum şöyle olsun fiziğim şöyle olsun. Yok kirvem yok sağlık sağlık. Allah hasta yatağında olan herkese şifa versin. Forumda bir kaç arkadaş vardı zaten biliyorum. Pes etmesinler Allah büyük. He birde zaman kavramını unutmayın. İyi de olsa kötü de olsa geçiyor. Düşseniz de kalksanız da geçiyor. Tenet değil ki bu geri sarasın gidiyor olum işte. Dur şunu yazmayı unutmayayım İnsan bir şeylerin değerini bilsin diye galiba Allah ondan koparıyor bizi. Mesela bizler mutsuzluk nedir çok iyi biliriz. Ama bu kadar mutsuzluk bize mutluluğun kıymetini hatta en ufak bir gülümsemeden bile mutlu olmayı öğretti. Bizi minimalist yaptı ulan mutsuzluk. Bir güzel lafa, bir gülümsemeye, bir ince düşünmeye sevinmek... Bunlar bizi hep mutlu kılacaktır. Sağlıklı güzel zamanlar diliyorum hepinize. Vâr olun mutlu olun sıkmayın canınızı. Forumda yazılan çizilen konularda da az çok anlıyorum sizi. Ama oğlum hepimiz aynı kervandayız. İyi olmaya bakalım belki bir başka düşene umut olur elinden tutarız. İyi forumlar...
G
geçen yıl
Radikal kişilik değişikliği mümkün mü
Bambaşka kafa yapısı ile sahalara dönmek mesela. Holywood filmlerinde ki Afganistanda görev yaptıktan sonra manyağa bağlayan abd askeri gibi.
G
geçen yıl
Yıllarımızı boşa mı yaşadık lan yoksa. Gelin bahayım.
Öyle ya da böyle geldik bir yaşa. Ben oldum nah 20 hatta 21 e giricem. Bunu okuyan girer belki 30 a belki 40 a belki fazlasına. Geçmişe bakıyorum aşk desen yok, gençlik ateşi bir maceradir yaşamak mı dersin yok, e da para yok. Bakıyorum da ne boş geçirmişiz yıllarımızı. Ama dur kime göre neye göre. Peki hayat bizi buna mecbur etmedi mi. Başkalarına sunduğu şansları bize sundu mu. Başkalarına tanıdığı artıları bize tanıdı mı. Peki babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi. Bir de yetmiyormuş gibi çıkıp boşa mı geçirdik diyoruz. Evet ulan geçirdik hatta geçirdiğimiz yetmiyormuş gibi birde geleceğe de ümitsiz bakar olduk. 20 yaşındayim 20. Ama boş geçirdiğimi düşünüp gelecekten ümit kestim. Birileri bana çıkıp bir şeyler yap o zaman demesin. Yok yazılım öğren fasa fiso. Diğer yazım daha iyiydi de yanlışlıkla sildim aw siz altta bir şeyler ekleyin aklıma bir şey gelmiyor zencefil çayı içtim boğazım yanıyor nevrim döndü. Hadi görüşürüz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.