Böyle bir para nasıl değerlendirilir?Çalışmak istemiyorum baştan söyleyim.Emtia mi? Faiz mi? Teşekkürler. |
Nasıl geçer bu?Maç yaptık.Eve geldim.1 saat sonra başladı.Bilen arkadaşlar. |
Bir anda acayip kötü oldum.Ateş bastı aniden.Hiç bir şeyim yok.İş yok,para yok.Kız arkadaş zaten tahmin etmeniz gerekiyor.Ben ne yapacağım?Derdimi anlatacak hiç arkadaş yok.Siteye üye oldum bunun için.Aynı durumları yaşayan arkadaşlar varmı?Ben ne yapabilirim?Stres tüm vücudumu sardı."Bu yaşına kadar ne yaptın lan diyeceksiniz"?Çok sıkıntılı dönemler,travmalar,hayal kırıklıkları geçirdim.Arkadaşlar benim hiç mi olurum yok? |
Bilgisayar? Mause bile çinden.
Araba mı?Direksiyon yapsana bana tahtadan.
Bak bunlar saydığım 1.sınıf teknoloji.
Ulan saçını taradığın tarağı Tayvandan alıyon.
Petrol,gaz,kimya ürünleri hepsi dışarıdan.
Peki bizde ne var;tarım.Babayı var.
16 yaşındaki çocuk ekonomiden dem vuruyor,sallıyo iki tarafa.Birisi ona Almanya'daki yaşıtının babasının mercedes e v12 motor yapmakla meşgul olduğunu anlatsın.
Azılı bir muhalifim.Batıda yaşıyorum.Buda dip not olsun.
Edit:Yaw adam bana trol diyo.Trol balıkçı teknesidir.Bizim Bodrumda çok bunlardan.Ve deli parada kazanırsın.Aylık 10-20 milyon tl rahat kalır sana mürettebatın maaşından sonra.Konuya gelecek olursak.Lan birşey üretmiyoz onu diyom.