B

Teğmen
08 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
6 yıl
Sohbet Kanalları
mIRC deyince aklımıza eskilerde kalan sohbet platformları gelir. Ancak modernize hale getirilen ve bir arkadaşlık sistemine çevrilecek olan bir proje var desek? Bu ölçüde mIRC kullanıcılarını sevindirecek yeni gelişmeleriyle dikkatleri üstüne çekecek olan IRC.One, mobil girişi yanısıra web üzerinde irc entegrasyonu ile de farklılıklarını hissettirmeye başlamıştır. Günümüzde facebbok, twiter gibi sosyal medyanın yoğun etkisi irc sohbet anlamındaki sitelerin popülasyonunu azaltmıştır. Çünkü irc sohbet siteleri kendilerini geliştirememiş ve belirli bir düzen içerisinde sıkışıp kalmışlardır.

Sohbet anlamında diğer bir faktör de, günümüzde seviye açısından belirli bir düzeye gelememiş sitelerin artık daha güvenli yerlere kullanıcıları itmesidir. Bundan dolayı da irc sunucularında kullanıcılar rahatsız oldukları takdirde bulundukları bölgeyi terk ederek, seviyeli insanların uğramak istemediği yerler haline gelmiştir.

IRC.ONE sohbet ve chat sunucuları, bu anlamda daha nezih bir ortamı değerli kullanıcılarına ve yeni misafirlerine sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Sohbet Kanallarından istediğiniz sohbet odasını seçebilir ve bu kanala giriş yaparak muhabbete başlayabilirsiniz.

Link: Sohbet Kanalları
B
6 yıl
IRC SOHBET
< Resime gitmek için tıklayın >
Merhaba, irc.one sohbet sunucuları, sohbet alanındaki yerini almak için yola çıkmıştır. Birbirinden farklı kanalları ile sizlere hizmet vermek için yayın hayatına başlayan chat kanalı olan irc.one
Daha da detaylı anlatmak gerekirse Sohbet, DiniSohbet, Oyun Kanalları gibi kanallarıyla genel ve özel anlamda kullanıcılara hizmet vermektedir.

Site adresi: IRC SOHBET ,

Sohbet sorunlarınız için #operhelp kanalı yetkilileriyle görüşebilirsiniz.
B
7 yıl
Android 5 ve Note Pro
Arkadaşlar sizce note pro 12.2" ve hangi ürünler android 5 alır ve bir duyumu, bilgisi olan var mı?
B
7 yıl
Samsung Galaxy Note Pro P900 32GB 12.2"
Merhaba arkadaşlar,
Samsung Galaxy Note Pro P900 32GB 12.2"
http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-note-pro-p900-32gb-122-beyaz-tablet/productDetails.aspx?productId=bd600885&categoryId=3008012

bu ürünü almayı düşünüyorum. Ancak aklımda bazı sorular var.

1. sizce uzun vade için beyaz mı yoksa siyah renk mi? (Kirlenme ve iz derdi konusunda yorumlarınızı alabilirsem sevinirim.)
2. Malum yıl başı yaklaşıyor, çeşitli indirimler olur mu yoksa 1,299 luk fiyattan alınabilir mi?

Sizin - / + görüşleriniz nelerdir?
B
8 yıl
Not defteri apk ?
Arkadaşlar kitkata geçtikten sonra biraz ayar yaptıktan sonra cidden hem performans artışı hem de şarj süresi artışı mevcut.

Ancak kitkat ta ki not defteri uygulamasını beğenmedim.

4.2 De ki not defteri apk sı elinde olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.
B
8 yıl
Depolama Sorunu
Arkadaşlar,
Ayarlar -> Diğer -> Depolama ->
Sistem Kapasiesi: 4,90 GB
Boş: 276 MB

bu boş alan çok az değil mi? Bu boş alanı yüksekltmek için neler yapabiliriz? Bununla ilgili yöntemleri yazarsanız sevinirim. Sdkart olarak 16gb kullanıyorum ama, buraya ne atıyor enteresan :S
B
8 yıl
SD Kart
Merhaba, SD Kartta neden bilmiyorum ama normal çalışma devam ederken, belli bir süre sonra bazı dosyalar bozuk gözükmeye başlıyor. İçerisine telefondan bir dosya atamıyorum. Bilgisayarda normal kullanabiliyorum. Birde bozuk karakterli saçma dosyalar oluşuyor bazı yerlerde.


CHKDSK flan yaptığımda sorunsuz gözüküyor windowsta android de bunu yaşayan var mı başka?
General Mobile kullanıcılarının bu konuda deneyimini öğrenmek isterim??
B
8 yıl
Stabilizasyon Sorunları İle ilgili
Arkadaşlar anladığım kadarıyla, yazılımsal olarak bir çok problem var. Telpa yetkililerinin bu konuda söylediklerini bir konu altında toplayabilir miyiz?
Herkes bildiklerini bu konu altından yazarsa biz de başımıza gelecekleri biliriz. Donanım ile yazılım uyuşmazlığı sonucunda bir çok hata ortaya çıkıyor anladığım kadarıyla. Stabil değil bundan dolayı da sistem?
B
8 yıl
64 GB SD Kart
Arkadaşlar Merhaba;
64 GB SD Kart test ettim çalışıyor. Ancak sistem "DAMAGED SD CARD" şeklinde hata veriyordu. Bunu düzeltmek için EXfat'tan Fat32 ye kartı formatlamak gerekiyor.
Bunun için dehttp://www.ridgecrop.demon.co.uk/index.htm?guiformat.htm bu yazılımı kullanıyoruz.

Sonrası ise telefona sd kartı takıp güle güle kullanabiliyoruz. :) 256 mb de test ettiğim kadarıyla, veri aktarımında sn da 20 MB ~ gördü. Daha da çıkıyordu ama pek incelemedim.Ayrıca bir sorun var, Uygulama Taşıma konusunda taşıma yaptım ama, oyun verilerini sanıyorum atmadı. Oyun verileri hangi klasörde bilen var mı?
Cevap:
Onu da buldum: uygulamaların datalarını /sdcard0/Android/data/ altına atıyor gizli olarak. Buradan artık diğer tarafa yapıştıracağız tek tek yapacak başka birşey yok :(
B
10 yıl
% 100 Free Server
Merhaba arkadaslar ben vpn uzerinden internete baglandıgımdan reklamlarda yabancı cıkıyor. Reklamı 2 gun once gordum indirdim ve oynuyorum. Turkce versiyonuda cıkacak gibi linkleri inceleyin
http://lineage2.eu/tr/
https://eu.4game.com/ Bu siteden oyunu indiriyor ve oyuna giriş yapıyorsunuz ..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.