H

Er
18 Eylül 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
H
dün
Herkes yüksek netler yapıyor
Herkes 90-100-105 yapıyo sinirim bozuldu ben daha 90 bile göremedim oturup ağlıcam cidden. Tyt Matematiği yükseltemediğim için aytye asılıyorum. Gerçekten benim gibi seviyelerden yükseltebilen oldu mu?
H
3 gün
Net arttırma tyt mat
Tyt matematik netleri 30un altına düşmeyenler şu lanet olası 25-30 aralığını nasıl aştılar? Artık sinir krizi geçiriyorum, sürekli tyt mat denemesi yapmama rağmen artmıyor.
H
5 gün
Geo sorusu
Çözebilen anlatabilir mi?
H
5 gün
Hareket problemi çap tyt mat denemesinden
Soruyu çözer misiniz? Seviyesi nasıl bi de?
H
6 gün
Bobinli alternatif akımlı devrede frekans
Frekans artınca neden XL artıyor? Tamam formülden dolayı evet doğru orantılı artıyor ama akılda kalıcı bir şekilde mantığını nasıl oturtacağım? Sığacınkini anladım ama bobinde kafam karıştı..
H
geçen hafta
Az uyumak
Az uyumak istiyorum ama 7-8 saat uyumaya kendimi alıştırmışım bunu nasıl azaltıcam ben? Gerçekten bir süre sonra az uyumanın zararlarını görür müyüm ki? Büyüklerim “senin yaşındayken günde 5 saat uyuyordum ne varsa gençlikte var” diyorlar. İnternette ise tam tersini söylüyor nolcak bu iş
H
geçen hafta
Geo sorusu
Yüklüyorum şimdi
H
2 hafta
Rasyonel 6lı tyt deneme
Cevap anahtarı olan varsa atabilir mi? 2021 basım
H
4 hafta
Geo soru
Soruyu çözene çatal bıçak seti
H
4 hafta
Küre silindir alan sorusu
Yüklyüorum şimdi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.