H

Er
18 Eylül 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 13)
Gönderiler Hakkında
H
geçen hafta
Geometri-Bu soruda nasıl yol izliyorsunuz?
Tek tek topla çıkar bilmem ne kafam karışıyor. Pratik bi çözümü yok mu
H
2 hafta
Güzel bir yüzdelik problemi
Çözene çatal bıçak seti hediye. 2-3 tane çözümü var hiçbirini anlamadım sanırım sıkıntı bende yardımcı olursanız sevinirim.
H
2 hafta
Turlama taktiği
Turlama taktiği yapan var mı? Ben de Murat Can Kocakulak diye bi youtuber var ondan gördüm. Ya da kendiniz tyt matı çözerken nasıl bi yol izliyorsunuz da daha hızlı çözülüyor?
H
2 hafta
Eşit ağırlığa mı geçsem
Kafam çok karışık 160k sayısal yaptım mezunum ayt fen soru bankalarımın bazılarını aldım. Hukuku kazanmak istiyorum ama işsiz kalma korkusu var(ya eşit ağırlıktan derece yapamazsam). Kazanamazsam sayısaldan hemşirelik falan okurum diye düşündüm. Napim Nisanda sayısal konuları halledip nisandan sonra ayt mat+sosyal+fen branş denemleriyle mi ilerleyeyim. Geç olmadan karar vermem lazım dostlar.
H
2 hafta
İnançsızlık
Sınavı kazanmam için kendime inanmam gerek. Bunu nasıl aşabilirim? Ya çok net yaparım kazanırım diyorum ama içten içe sanki istediğim bölümlerin hiçbirine layık değilmişim gibi rezalet bi his var içimde. Bakın lütfen şu boş troller bir şey yazmasın sıkıldım cidden.
H
4 hafta
Yks’ye çalışmak ve aile
Zırlamanın anlamı yok. Kendimi toparlayıp yola devam edeceğim. Ağlayarak gülerek kızarak fark etmez, önünde sonunda o yolun sonuna varacağım. İyi çalışmalar arkadaşlar.
H
geçen ay
Molalarda ne yapılmalı?
Telefonla oynanır mı sizce? 30 dklık bir molada ne yapılır? Bence mola kısmı çok önemli kafa dağıtmak şart ama en güzel nasıl değerlendiricez?
H
2 ay
Çözdüğünüz en iyi fizik kaynağı?
Dostlar en iyi Ayt fizik kaynağı sizce hangisi? Cidden sınav ayarında dediğiniz bi soru bankası var mı?
H
2 ay
Sıra sıra mı yoksa isteğe göre mi
Bir derste tüm konuları tekrar etmeniz gerekiyor diyelim. Sizce o konulardan önce hiç bilmediğimizden mi başlamalıyız yoksa konuları bitirmek için sıra sıra mı gitmeliyiz?
H
2 ay
Sayısaldan dereceyle veya eadan hukuk kazanan?
Arkadaşlar sayısaldan hukuk kazanan var mı bi de sayısaldan olmasa da direkt hukuk kazanan şu an eğitimini alan var mı? Nasıl geçiyor, pişman mısınız hedefleriniz ne? Şu an hangi dersler alıyorsunuz? Cevaplarsanız çooook çok sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.