A

Çavuş
27 Ağustos 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
248 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
3 ay
Sonunda DSÖ den En Çarpıcı Açıklama Geldi!
Bugün itibarıyla DSÖ de durumu gizleyemedi ve ağzındaki baklayı nihayet çıkardı. "Aşı"lar tek başına salgından kurtarmayacak"
Şimdi geldiniz mi sözümüze e hani ne oldu bu salgını yalnızca "aşı" kesin olarak bitirecekti, ölümler son bulacaktı DSÖ ve çok kıymetli ana akım medya doktorları bunu söylüyordu ne oldu yalan oldu!!
Daha en başından beri Doç. Virolog Neva Çiftçioğlu ,Prof Serhat Fındık gibi kıymetli bilim insanlarımız aşının salgını bitiremeyeceğini bu virüslere karşı aşının fayda sağlamayacağını söylüyordu. Bizde bu bilim insanlarının sözlerini dile getirip ceza alıyorduk!

Aşı karşıtı olarak yaftaladığınız insanlar sonunda haklı çıktı!
< Resime gitmek için tıklayın >
A
4 ay
Bir Ülke Daha Moderna mRNA "Aşı"sının Kullanımını Durdurdu
Danimarka, Norveç, Finlandiya dan sonra İzlanda da kalp iltihabına sebep olduğu gerekçesiyle moderna mrna "aşı"sının kullanımını durdurdu.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/izlanda-kalp-iltihabi-riski-nedeniylemoderna-asisinin-kullanimini-durdurdu-479204h.htm
A
5 ay
Gold Sertifikalı Psu Tavsiyesi Lütfen
Şuan xilence xp750 psu kullanıyorum aslen memnunum herhangi bir sorun da yaşamadım ancak 650-750w gold sertifikalı bir güç kaynağı almak istiyorum. Sessiz bir pc kullanıyorum ve bu şekilde devam etsin istiyorum fan gürültüsü yada buzzing noise olmayan bir güç kaynağı arıyorum bütçe 1500tl tavsiyenizi paylaşırsanız memnun olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.