S

Er
28 Mayıs 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
Böcek laneti
Bahsettiğim bu böcek nokta kadar farketmesi çok çok zor kamera bile odaklamıyor. Açık koyu kahve ve beyaz tonları olan bu böcek tahta kurusu değil. Camdan büyük ihtimalle kuş yuvasından gelmiş olan bu böcek, her yere hatta üstüme ve telefonuma kadar çıkıyor. Parmak izi arasına sığan büyüklükte.. Fotoğrafını flaş ışığı ve büyüterek çektim araştırdığım hiç bir böceğe benzemiyor. Ilaç şirketleri de her biri başka bir şey diyor. Acaba bunu yaşayan var mı? Varsa nasıl kurtuldu.. Yardımcı olabilecek birileri var mı? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
S
2 ay
Evimde nokta büyüklüğünde açık koyu kahve ve beyaz tonlarında böcekler çıktı!
Bahsettiğim bu böcek nokta kadar farketmesi çok çok zor kamera bile odaklamıyor. Açık koyu kahve ve beyaz tonları olan bu böcek tahta kurusu değil. Camdan büyük ihtimalle kuş yuvasından gelmiş olan bu böcek, her yere hatta üstüme ve telefonuma kadar çıkıyor. Parmak izi arasına sığan büyüklükte.. Fotoğrafını flaş ışığı ve büyüterek çektim araştırdığım hiç bir böceğe benzemiyor. Ilaç şirketleri de her biri başka bir şey diyor. Acaba bunu yaşayan var mı? Varsa nasıl kurtuldu.. Yardımcı olabilecek birileri var mı?

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.