B

Er
18 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
4 ay
Bisiklet ile Okula Vesaire Giderken Terletme Sorunu Oluyor
Merhaba okula veya markete vesaire giderken bisikletle gittiğim zaman koltuk kısmı terletiyor. 15 dakika falan sürüyorum bir yere giderken. Kovid olduğu için dışarı çıkamıyorum ve uzun sürüşler yapmıyorum. Bu terleme sorununu nasıl çözerim bilen var mı? İnternetten araştırınca yedek kıyafet falan alın kıyafetinizi değiştirin yazıyor ancak okula gittiğim için öyle bir imkanım yok.
B
4 ay
Bilgisayarım Ekrana Görüntü Vermiyor
Merhaba bilgisayarım ekrana görüntü vermiyor ve sanırım kasanın içinde de buzzer yok. Ekte görsellerini atacağım. Monitör kablosunu kontrol ettim çalışıyor. Ramleri çıkarttım, yerlerini değiştirdim, silgiyle sildim, tek tek taktım (2 ram var) ancak yine de sorun düzelmedi. Ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmedi. Bios pilini çıkarttım taktım, işlemciye baktım hiçbir sorunu yoktu. Ekrana görüntü yine gelmedi. Buzzer sesi de gelmiyor.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
B
4 ay
Windows 8.1'e mi Geçmeliyim?
Merhaba, evde duran bir dizüstü bilgisayar vardı bende format atıp açtım ancak formatı windows 7 olarak attım.
Sistem Özellikleri;
  • 4 GB ram (3 GB kullanılabilir)
  • 320 GB HDD WD'nin
  • Intel Pentium Dual CPU T3400 2.16 GHz
  • DirectX 11
Sizce windows 7'de kalmalı mı yoksa windows 8.1'e mi geçirmeliyim?
B
4 ay
Phoenixbios Setup Utility Format Atma
Merhaba bir bilgisayara format atmaya çalışıyorum ancak bir türlü olmuyor. CD ile format atmaya çalışıyorum çünkü şuan da elimde usb yok. Ancak format cdsini taksamda altta göründüğü gibi bir ekranla karşılaşıyorum ve bir türlü format cdsini gösteremiyorum. İki farklı cd buldum ve onları denedim ama olmadı. Şimdi usbde bulamıyorum. Öneriniz ne? Bu arada ikinci sıradakini seçtiğimde işe yaramıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.