B

Er
16 Şubat 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 hafta
Ziraat Bankası Acil Paraya İhtiyacı Olanlara İhtiyaç Kredisi Veriyor!
Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başladı! Yılsonu nakit sıkışıklığı yaşayanlara Ziraat Bankası 36 ay vadeli borç para veriyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ve başvuru formu!


https://www.emlak365.com/ziraat-bankasi-acil-paraya-ihtiyaci-olanlara-ihtiyac-kredisi-veriyor
B
3 ay
ZİRAAT BANKASINDAN FAİZ İNDİRİMİ
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) 2 puanlık faiz indirimini takiben kamu bankalarının da kredi faizlerinde yaklaşık 2 puanlık indirim yapacağı belirtildi.
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) 2 puanlık beklentileri aşan faiz indiriminin kredilere etkisi yakından izlenirken, kamu bankalarının TCMB'yi takiben kredi faizlerinde indirime gideceği belirtildi.
Reuters'a konuşan kaynaklar kamu bankalarının kredi faizlerinde 2 puanlık indirime gitmesinin beklendiğini açıkladı.
Habere göre Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, kurumsal, ihtiyaç, konut ve diğer kredi türlerinde faizlerde indirim yapacak.


https://www.bloomberght.com/kamu-bankalarinda-faiz-indirimi-hazirligi-2290635
B
3 ay
SARDİS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU.
Ziraat bankası 157. yıl reklamıyla altın ödül kazandı.

https://fintechtime.com/tr/2021/09/sardis-awardsta-finale-kalan-projeler-belli-oldu-2/
B
3 ay
Ziraat Bankkart şampiyon oldu
Voleybolda 2021 Erkekler Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nda Ziraat Bankkart, Spor Toto'yu 3-2 yenerek kupanın sahibi oldu.

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/ziraat-bankkart-sampiyon-oldu-41912494
B
4 ay
MARKETİNG TÜRKİYE
https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/arastirma/kusaklar-banka//

Marketing Türki'ye en çok tercih edilen bankaları açıklamış. Ziraat yine lider konumda.
B
6 ay
Sinema Dergisi 90'lar Özel Sayısı
Turkuvaz Medya'nın bünyesindeki Sinema Dergisi 90'lar özel sayısı çıkarmış. O dönemin sinemasına dair ayrıntılı ve gerçekten efsane bir sayı olmuş. En efsane filmleri mercek altına almışlar, müzikleri ve akımları da es geçmemişler. Ben doksanlar sinemasına hayran biri olarak hemen kaptım bir tane. Eğer sizin de doksanlar dönemine ve dergilere ilginiz varsa mutlaka göz atın derim.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
9 ay
Ziraat Bnakası Z Mobil kuşağı reklam filmi
Ziraat Bankasının z kuşağından ve günümüzden esinlenerek yapmış olduğu bir reklamdır.
Bkz:
Videoyu izlemek için tıklayınız
B
9 ay
SPK'dan Ziraat GYO'nun halka arzına onay
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin halka arzını onayladı. Halka arz ile birlikte Ziraat GYO 3.520.215.000 TL olan mevcut sermayesini, 1.173.405.000 TL artırarak 4.693.620.000 TL'ye yükseltecek.
B
9 ay
Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi play-off final serisinde Ziraat Bankkart şampiyon oldu
Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi play-off final serisinin dördüncü maçında Fenerbahçe HDI Sigorta'yı 3-2 yenen ve seriyi 3-1 kazanan Ziraat Bankkart şampiyon oldu.

Bkz; https://www.aa.com.tr/tr/spor/voleybolda-axa-sigorta-efeler-ligi-play-off-final-serisinde-ziraat-bankkart-sampiyon-oldu/2216235
B
9 ay
Merkez Bankası'ndan, kripto varlıkların ödemeler alanında kullanılmamasına ilişkin açıklama
TCMB, kripto varlıkların ödemeler alanında kullanılmasının, işlemin tarafları açısından mağduriyetler yaratma ihtimali bulunduğunu, bu alanda mevcutta kullanılan yöntem ve araçlara karşı güven zafiyeti doğurabilecek unsurlar içerdiğini bildirdi.

BKZ: https://www.sabah.com.tr/teknokulis/haberler/2021/04/16/merkez-bankasindan-kripto-varliklarin-odemeler-alaninda-kullanilmamasina-iliskin-aciklama
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.