A

Er
12 Şubat 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
745 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
A
8 sa. önce
Barajı mı düşürdüler?
Haberler geliyor ama ne kadar doğru bilemedim.
A
3 gün
ÜNİVERSİTELER AÇILIR MI?
?
A
3 gün
Hazırlıktan sonra yatay geçiş yapılır mı?
soru başlıkta
A
3 gün
Açıköğretim fakültesinden Örgüne yatay geçiş yapılır mı?
Merhaba. Arkadaşım Eskişehir Anadolu Açıktan tercih edecek ama 1 yıl evde kapanıp örgüne geçmeyi planlıyor var mı böyle bir şey?
A
6 gün
Dilciler gelsin
Bi arkadaş 40k'da 36k'lık yerin gelme ihtimali nedir???
A
geçen hafta
Konya Selçuk
Nasıldır? Sosyal hayatı üniversite düzeni falan
A
2 hafta
BÖYLE ENFLASYONDA BÖYLE UCUZ KİTAP BULMAK İMKANSIZ
https://photos.google.com/share/AF1QipO1vZzDgi1h1fd1-ztPPQqM_-qg-6_3EYlxviqpfw44wrnSS4rjUOXE0dnvkKIuQw?key=cEl4b2pGYzFYQ3pmYy1NX3NtYU9iT2tTR0FMWC1B

Hepsi 120 + kargo

3D Türkçe - Analitik apotemi - Sarmal 15'li ayt deneme ve sonuçlar hiç çözülmedi.

Gerisi çok çok az çözüldü.

Aralarından seçmece olursa. Çözülmeyenler 20 diğerlerini 7 liraya satiyorum
A
geçen ay
HİÇBİRİ ÇIKMADI
3 gün oldu hala psikolojisinden çıkarmadım. Neler neler ezberledim edebiyatta ya bir tane bile çıkmadı. Kafayı yiyorum evde aklıma gelince.

Eşit Ağırlık - Sözelciler çok kasmayın. Sakın 345 ve benzeri kaliteli yayınlar çözmeyin. Gidin en dandik denemeyi çözün ki sorulara alışın.

En kötü denemem yks oldu. Edebiyatı son ay bile halledersiniz. Olimpiyat matematik çözün. Kendinizi matematiğin en zor haline hazırlayın. Coğrafya ve Tarih için ne ekereseniz onu biçersiniz. İnebildiğiniz kadar derine inin.

Hatta yapamam edemem demeyin gidin dil okuyun Parayı toparlamaya çalışın yurt dışına burslu dil programlarının sınavına girin ve orada kalmaya çalışın. Orada kalıp esnaf olsanız bile burada memur - öğretmen - mühendis - doktar olmaktan kat kat iyidir.
A
geçen ay
çok güzel mezuna kaldım.
👏👏
A
geçen ay
Gençliğimi sktiler
Ben gitmeye çalışıcam bitirdiler beni. Nefret ettirdiler hayattan gençliğinden. Bana ne eğitim verinde öyle sorular soruyorsun a*.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.