K

Er
22 Ocak 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Kampta Közde Pişmiş Türk Kahvesi | GELENEKSEL LEZZETLER
Közde Türk Kahvesi Sevenler İçeriye


https://www.youtube.com/shorts/bLVXQYAk1SA
K
2 yıl
3 YAŞ BOYAMA ETKİNLİKLERİ | MEYVELERİ ÖĞRENİYORUM

3 YAŞ BOYAMA ETKİNLİKLERİ | MEYVELERİ ÖĞRENİYORUM

3 Yaş Boyama Etkinliği, Meyveleri Öğreniyorum..

Merhabalar ben Yavuz ve 3 yaşındayım. Bu etkinliğimizde babam ile birlikte, boyama yaparak meyveleri öğreniyoruz. Çilek boyaması, muz boyaması, kiraz boyaması, elma boyaması ve armut boyaması yaparak renkleri öğrenirken aynı zamanda meyveleri de öğreniyorum.

Bana destek olmak için kanalıma abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın lütfen. Ayrıca beğeni ve yorumlarınızı da bekliyor olacağım.

Sepette Tren Videom:https://www.youtube.com/watch?v=CHl-KpoUD8A

Sizler de aileniz ile evde eğitici ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bu biz 3 yaş çocuklar için çok önemli ve etkilidir.

Sizce bu tür içerikler izlenir mi? Konu ve amaç aslında kötü değil ama abone ve izlenim önemli.
K
2 yıl
Kripto Paralara Yeni Düzenleme | Paribu' dan Açıklama Geldi
Kripto para ile ilgili bugün açıklanan yeni yönetmelik kafalarda bir çok soru işareti bıraktı. Resmi gazetede yayınlanan yeni yönetmelik kararında özellikle aracı kuruluşlardan Papara gibi şirketler devre dışı bırakıldı.

Bu gelişmeden sonra yabancı kripto para borsalarına yatırım yapan oyuncular nasıl para yatırıp çekeceği konusunda endişelenmeye başladı.Yapılan bu yeni düzenlemede gece saatlerinde yerli kripto para borsası olan Paribu aşağıdaki açıklamada bulundu;
''30 Nisan’da yürürlüğe girecek yönetmelik kapsamında ödeme ve elektronik para kuruluşları, kripto para işlem platformlarına ve bu platformlardan yapılacak fon aktarımlarına aracılık edemeyecektir. Dolayısıyla yönetmelik sadece ödeme ve elektronik para şirketlerine yöneliktir. Kullanıcılarımız tüm bankalar aracılığıyla TL yatırma ve çekme işlemi yaparak Paribu’daki işlemlerine devam edebilir.”

Yani 30 Nisan'dan sonra artık çekim işlemleri sadece Türkiye bankaları üzerinden olacak. Bir başka aracı kurum kullanılmayacak. Yabancı borsalara yatırım yapan Türk kullanıcılar ise yatırımlarını Türk borsalarına aktararak Türk bankalarına doğrudan çekim yapmak mecburiyetinde kalacak.

Bu yeni yönetmelikten sonra umarız bankalar yeni komisyon dayatmasında bulunmazlar ve dileriz ki yerli kripto para borslarımız abi yükselme ve düşmede borsaları kapatmaktan vaz geçerler :)

Kaynak:Kriptomor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.