Merhaba, Almanya merkezli checkdomain firması üzerinden com alan adını 0.72 euroya satın alabilirsiniz. Yaklaşık 22 TL'ye denk geliyor. Aynı fiyata birden fazla domain kaydedilebiliyor.

Referanslı linkim üzerinden kayıt olursanız hem siz hem ben 10 euro kazanıyoruz bu tutarı sonraki alışverişlerde ödeme yapmadan kullanılabilirliği hakkında bir bilgim yok.

Refli link için tıkla

refsiz link:
https://www.checkdomain.net/en//

Site üzerinden domain arayıp seçtiğinizde kayıt olmanızı isteyecek, kayıt olduktan sonra ödeme için kart bilgilerini istiyor, sonra giriş istiyor ve tekrar kart istiyor. En son kart kayıt oluyor ve tekrar sipariş vermeniz gerekiyor.
İşlemleri 30 tl bakiyeli bir sanal kart ile yapmanızı öneririm ki ileride domainin süresi dolduktan sonra tekrar çekim işlemi yapılmasın. Banka sanal kartını denediğimde 3d doğrulamasından dolayı site ödemeyi alamadı ve 3d uyarısı verdi ardından Papara sanal kart ile deneyince işlem tamamlandı.

Siteye üye olduktan sonra şöyle bir uyarıyla karşılaşırsanız hesabınızın onay sürecindedir, Teknik ekip hesabınızı onaylandıktan sonra işlemlere devam edebilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >


Adımlar

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Bu işlemlerin ardından kart bilgilerini girip ödemeyi yapabilirsiniz.
Uyarı:
Sitenin mevcut politikaları değişebilir, oluşabilecek herhangi bir sorunda sorumluluk kabul etmiyorum.