D

Binbaşı
26 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
358885 Gün Cezalı
357187 gün 9 s. 30 dk.
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
Laptop sesin bir süre sonra kesilmesi?
Merhaba arkadaşlar Asus k52f model eski bir laptopa sahibim. Bütün sürücüleri yüklememe rağmen, ses bir süre sonra gidiyor. İşin ilginç tarafı ses açma kapama çubuğuyla oynamaya başlayınca ses yine geliyor. Bu yüzden sorunun donanımsal olduğunu düşünmüyorum ama bütün sürücüleri de yükledim. Ne yapabilirim?

İşletim sistemi: Winsows 7

Not: Kulaklık takılıyken ses gitme sorunu yaşanmamaktadır.
D
5 yıl
F klavye sorunu
Merhaba arkadaşlar, samsung a3 den sonra redmi 3s prime telefona geçiş yaptim. Samsung da ayarlardan f klavye secebiliyorduk. Bunda nasıl bir cozum bulacagiz? Uygula yükledim ama dandik.
D
5 yıl
Turkcell'den Turkcell'e sadece konuşma paketi
Merhaba arkadaşlar, Turkcell faturalı hatta sahibim. İçinde konuşma, internet, sms olan bir paketi kullanıyorum. Sanırım adı Her Yöne 250 tarifesi. Ben sadece Turkcell'lilerde konuşmak için uygun bir konuşma paketi arıyorum. Operatörlerin tarife seçenek bölümü amazon ormanı gibi, yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.
D
5 yıl
Kalitesiz lpg motor devrini düşürür mü?
Merhaba arkadaşlar ilk defa lpg'li bir araç aldım ve kullanıyorum. Araç benzinli çalıştıktan sonra gaza geçiyor bir süre sonra. Sanırım buna sıralı sistem deniyor, istediğim zaman ise bir tuşa basarak sadece benzinde gitmesini sağlayabiliyorum.

Araç benzinle çalışırken canavar gibi 7 bin deviri filan görüyorum. Ama lpg ile çalıştığında 3 bin devirde vites değiştirmek zorunda kalıyorum ve maksimum hızım 100'ü geçmiyor. Aracı satın aldığım kişi en son kalitesiz lpg aldığım için böyle dedi, gaz bitsin sıkıntı kalmaz demişti.

Lpg göstergesi çeyrek depo iken shell'den lpg aldım. Araç yine aynı durumda.

-Bu durum gerçekten lpg'den kaynaklı mıdır?
-Lpg'yi tamamen bitirmek için sürekli lpg'de çalışsa bittiği sırada otomatik benzine geçer mi? Bir de tamamen bitirdikten sonra deneyeyim diyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
D
5 yıl
İhtiyaç kredisi hayat sigortasını iptal edebilir miyim?
Arkadaşlar dün Akbank'tan ihtiyaç kredisi çektim, zorunlu olarak hayat sigortası yaptırdılar. Daha sonra şöyle bir sms geldi;
"Poliçe şartlarını edindiğiniz tarihten itibaren 15 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz." diyor. Yani iptal ettirebilir miyim?
D
5 yıl
Sgm.org da ki rakamlar ne kadar gerçekçi?
Bugün 98 model bir araç aldım. Bir sigorta acentesi en düşük 1300 lira teklif verdi. Sigortam.net de en düşük 1800 lira verdi. Sgm.org da en düşük en yüksek rakamlar olmak üzere yapılan sıralama da ethica sigorta diye bir firma azami 500 yazmış. Brn bu firmayı arasam bu fiyata sigorta yaptirmam kesin mi?
D
5 yıl
(Suziki Swift) İlandaki aracı inceler misiniz? Alternatifler sunar mısınız?
Merhaba arkadaşlar, araba konusundan anlamayan ve istekleri konusunda kararsız bir forumdaşınız olarak aşağıda ki linkte bulunan araç isteklerime ve zevklerime uyan bir model?

Artılarını, eksilerini; ilandaki fiyatın iyi veya kötü olduğu konusunda fikirlerinizi rica ederim. Veyahut benzer araç önerilerinizi merakla bekliyorum.

Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-suzuki-swift-1.3-2009-model-363980916/detay
D
5 yıl
Taahhütlü internet paketimi ne zaman kapatibilirim?
16.12.2016 tarihinde taahhüt süresi doluyor bu tarihden önce interneti kapatmak için başvurabilir miyim? Aksi takdirde o süre geçilince bir fatura daha çıkarmaları söz konusu olabilir sanırım.
D
5 yıl
İnternet ve sadece ulusal kanallar için hangi platformu tavsiye edersiniz?
Yeni taşındığımız evde çanak anten ile uğraşmak istemiyorum. Televizyon da izlemeyen biri olarak ulusal kanalları barındıracak fiyatı uygun hangi internet tv platformunu tavsiye edersiniz? Tivibu ulusal tv yayınlarında sıkıntı çıkarıyor mu?
D
5 yıl
Aksiyon ve bilim-kurgu içerikli film önerisi lazım?
Akşama film gecesi var, lütfen aksiyon ve bilim-kurgu türünün iç içe geçtiği soluksuz izleyebileceğimiz film/filmler önerebilir misiniz? Imdb puanı'da 7 üstünde olması ricasıyla, saygılar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.