S

Yüzbaşı
17 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 ay
Ziraat Banka Hesabımdaki Doları dolar olarak harcama
Banggood dan bir ürün almak istiyorum ürünü aldığım zaman bankanın o anki kurundan çevrilip tl olarak çekilmesi yerine dolar hesabımdan dolar olarak eksilmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim? TL olarak ödersem bankanın kurundan dolayı şuan 2,5 dolar fazla ödemek zorunda kalıyorum bunu nasıl direk dolar olarak harcayabilirim?
S
3 ay
Steelseries Artic 1 kulaklığım bozuldu garanti ye nasıl veririm?
Kulaklığı bim den aldım sağ tarafından ses gelmiyor despec bilgisayarı aradım dün kimse açmadı garanti süreci hakkında bilgi alamadım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim ? Aldığımız yer vasıtası ile mi gönderiyoruz yoksa biz mi kargoya veiryoruz?
S
3 ay
Eski bilgisayarın ssd sini yeni bilgisayara nasıl aktarırım?
Yeni bilgisayar aldım şuanki kullandığım pc de 2.5 inç lik ssd var ama yeni gelecekte m2 ssd var.2.5 inç ssd mi m2 ye nasıl taşırım? Yurtta olduğumdan dolayı internet yavaş sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum bir program veya windowsun uygulaması varmı?
S
8 ay
Photoshop um da üst bar ve sağdaki katmanlar kısmı gözükmüyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
Durum başlıkta da dediğim gibi gözükmüyor ama sağ çıkma tuşuna bastığım zaman program kapanıyor. Tüm dosyaları her şeyi silip tekrar yükledim ama sorun devam ediyor çözümünü bilen var mı?
S
8 ay
Belediyenin engeli yüzünden türknet fiber altyapının tamamlanamaması.
Kasım 2020 de sokağıma Türknet fiber döşenmeye başladı.Belkide %5 lik dilimdeyim ve bu interneti kullanamıyorum.kablolar vs tamamlandı bina içlerine koyulacak kutular eksik fakat bir türlü kutular binalara koyulmuyor türknete sorduğumda belediyeden izin beklediklerini söylüyorlar fakat kablonet ve Tt altyapılarını döşüyor aynı belideyeye bağlı farklı yerlerde. Belediyenin izin vermemesini nereye şikayet edebilirim? cimer e yazdım ama pek bi sonuç çıkacağını düşünmüyorum. Türknetten dolayı da olduğunu düşümüyüyorum çünkü benden sonra başlayan altyapılar tamamlandı ve kullanılıyor.
S
10 ay
Düzce üniversitesi mühendislik nasıl?
Düzce üni. düşünüyorum mühendislik eğitimi nasıl , hocalar tecrübeli mi,kampüs nasıl? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
S
11 ay
Garanti Bankasının Kredi kartı kullananları soyması.
Babam 2004 ten bu güne garanti bankası ile aktif olarak çalışmakta ve hem kendi kredi kartı var hem ek kart olarak annemin var. Annemin kartında çatlak var , temassız özelliği yok ve kredi kartının son kullanma süresi de yaklaşmakta annemin kartını görünce dedim ki baba böyle böyle bir durum var yenisini isteyelim sonuçta benim banka kartımı ücretsiz temassız özellikli olanı göndermişlerdi ayrı yetten her yıl yaklaşık 200tl aidat alıyorlar.Az önce babam aradı ek kart yenilemek için 75 tl para istediler düpe düz milleti soymaya çalışıyorlar kaç yıllık müşterisini 75 tl lik kart ücreti yüzünden kaybedecekler kartı ücretsiz göndermeyebilirsin 15 20 tl ye basarsın yenisini ama bir plastik parçasını 75 tl ye satamazsın. Bende gidip banka hesabımı kapatacağım para göz olmuşlar iyice zaten eft havale ücreti de alıyorlar yetti artık.
S
11 ay
Statik ip
Statik ip 20 TL ve bazı sitelere yavaş giriyor stitik ip almalımıyım güvenlik açısında yararı olur mu?
S
11 ay
Türknet fiber ortalama altyapı tamamlanma süresi?
Türknet ilk kez kasım ayında sokağımıza geldi gidip sorduğumda fiber dediler bende heyecanla beklemeye başladım şubatın yarısındayız ve hala işlemler tamlanmadı.Sorum şu türknet gigafiber kullananlar altyapı kaç ayda tamamlandı bu kadar beklemem normal mi?
S
12 ay
Bilgisayarımın kaç mb internet desteklediğine nerden bakabilirim?
Sokağıma türknet fiber döşüyor 1 gigabit lik paket almayı düşünüyorum ancak kafama şu takıldı pc 1 GB kaldırır mı hem WiFi hem kablolu olarak nereden bakabilirim kaç mb desteklediğine?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.