S

Yüzbaşı
17 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 ay
Photoshop um da üst bar ve sağdaki katmanlar kısmı gözükmüyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
Durum başlıkta da dediğim gibi gözükmüyor ama sağ çıkma tuşuna bastığım zaman program kapanıyor. Tüm dosyaları her şeyi silip tekrar yükledim ama sorun devam ediyor çözümünü bilen var mı?
S
5 ay
Belediyenin engeli yüzünden türknet fiber altyapının tamamlanamaması.
Kasım 2020 de sokağıma Türknet fiber döşenmeye başladı.Belkide %5 lik dilimdeyim ve bu interneti kullanamıyorum.kablolar vs tamamlandı bina içlerine koyulacak kutular eksik fakat bir türlü kutular binalara koyulmuyor türknete sorduğumda belediyeden izin beklediklerini söylüyorlar fakat kablonet ve Tt altyapılarını döşüyor aynı belideyeye bağlı farklı yerlerde. Belediyenin izin vermemesini nereye şikayet edebilirim? cimer e yazdım ama pek bi sonuç çıkacağını düşünmüyorum. Türknetten dolayı da olduğunu düşümüyüyorum çünkü benden sonra başlayan altyapılar tamamlandı ve kullanılıyor.
S
7 ay
Düzce üniversitesi mühendislik nasıl?
Düzce üni. düşünüyorum mühendislik eğitimi nasıl , hocalar tecrübeli mi,kampüs nasıl? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
S
8 ay
Garanti Bankasının Kredi kartı kullananları soyması.
Babam 2004 ten bu güne garanti bankası ile aktif olarak çalışmakta ve hem kendi kredi kartı var hem ek kart olarak annemin var. Annemin kartında çatlak var , temassız özelliği yok ve kredi kartının son kullanma süresi de yaklaşmakta annemin kartını görünce dedim ki baba böyle böyle bir durum var yenisini isteyelim sonuçta benim banka kartımı ücretsiz temassız özellikli olanı göndermişlerdi ayrı yetten her yıl yaklaşık 200tl aidat alıyorlar.Az önce babam aradı ek kart yenilemek için 75 tl para istediler düpe düz milleti soymaya çalışıyorlar kaç yıllık müşterisini 75 tl lik kart ücreti yüzünden kaybedecekler kartı ücretsiz göndermeyebilirsin 15 20 tl ye basarsın yenisini ama bir plastik parçasını 75 tl ye satamazsın. Bende gidip banka hesabımı kapatacağım para göz olmuşlar iyice zaten eft havale ücreti de alıyorlar yetti artık.
S
8 ay
Statik ip
Statik ip 20 TL ve bazı sitelere yavaş giriyor stitik ip almalımıyım güvenlik açısında yararı olur mu?
S
8 ay
Türknet fiber ortalama altyapı tamamlanma süresi?
Türknet ilk kez kasım ayında sokağımıza geldi gidip sorduğumda fiber dediler bende heyecanla beklemeye başladım şubatın yarısındayız ve hala işlemler tamlanmadı.Sorum şu türknet gigafiber kullananlar altyapı kaç ayda tamamlandı bu kadar beklemem normal mi?
S
8 ay
Bilgisayarımın kaç mb internet desteklediğine nerden bakabilirim?
Sokağıma türknet fiber döşüyor 1 gigabit lik paket almayı düşünüyorum ancak kafama şu takıldı pc 1 GB kaldırır mı hem WiFi hem kablolu olarak nereden bakabilirim kaç mb desteklediğine?
S
9 ay
Türkcellin neredeyse 1 yıldır baz istasyonu kuramaması.
Türkcell ve vodofone da mobil internet hızım 10mb türkcell e 8 9 aydır başvuruyorum ve geçiştirip duruyorlar baz istasyonu kurulması için ne yapmam gerekir şişlide 100 130 mb alırken oturduğum yerde 10 mb zar zor alıyorum.Ve elektrik gidince direk 1 2 mb ye düşüyor ztn bana çoğunlukla elektrik gidince lazım oluyor.
S
9 ay
Kablonet tahahüt iptal edenler bilgi verebilir mi?
Merhabalar öncelikle kasım ayında kablonet e geçtim ve ardından sokağıma türknet fiber döşenmeye başladı yakında proje tamamlanacak ben kablonet i iptal etmek istiyorum 2 yıllık sözleşme imzaladım hem akşamları hızı yavaşlatıyorlar hem modemin wifi sürücüsünde sıkıntılar var iptal etsem ve tüketici hakem heyetine gitsem haklı sayılırmıyım? örneğin kurulum ücretini modem kiralama ücretini vs isterler mi? Kısacası sıfır ücret ile kurtulmak istiyorum çünkü türknet fiber daha cazip 2 yıl bekleyemem 85 tl ye 100 mb dowloand 50 upload veriyorlar ki 1000mb lik paket bile var.Kabloneten sözleşmesini iptal eden var ise bilgisini paylaşırsa sevinirim.
S
10 ay
2021 yılında 1080ti alınırmı?
Arkadaşlar sistem toplamayı düşünüyoruz bir abimle ancak 2060 a baktığımda 6gb vram i var 1080ti ın iste 11 gb benim için rtx e gerek yok çünkü rtx destekli oyun oynamayacağım ve 1080 ti fps i daha yüksek ne düşünüyorsunuz 1080 ti alsam beni 3-5 sene götürür mü? Yoksa yeni teknolojiden vazgeçmemek mi gerkir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.