Uludağ ünide yaz okulu yapacağım. Hiç yurtta kalmadım. Nöbetçi yurtta kalmak için ne yapmam gerekiyor? Yemekler ücretli mi? |
Uludağ ünide yaz okulu yapacağım. Hiç yurtta kalmadım. Nöbetçi yurtta kalmak için ne yapmam gerekiyor? Yemekler ücretli mi? |
Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. 3.Sınıfım. Bu dönem derslere hiç kendimi veremedim bir şey öğrenmedim. Geçsem bile cc ile geçeceğim. Önemli dersler olduğu için böyle düşükle geçeceğime bırakayım okulu biraz uzatıp adam gibi öğrenerek geçeyim diyorum. Okulu uzatmamın bana zararı var mıdır? |
Bilgisayar mühendisliği ve arada oyun,edit vs. için beni bozulmadan sıkıntı çıkarmadan uzun süre götürecek bir laptop önerir misiniz? Hangi markalar daha kalitelidir? Hp Victus 16 fiyatina göre iyi gibi geldi mesela |
Doğal taşların çeşitli faydaları olduğu kesin bir şey artık. Bende almak istiyorum ama sahte satan çok. Trendyolda güvenilir satıcı var mi? |
5 gündür karantinadayim. Raporu kapiya gelecek ekiplerden alacaksiniz dediler. Ne gelen oldu ne giden 4-5 defa arayip beni aramalari icin kayit yaptirdim aramadilarda. Ben bu raporu nasil alicam dekana mail atmam gerekiyormus raporu |
İkinci öğretimlere neden hiçbir yer burs vermiyor? Kafayı yicem nereye baksam sadece örgün eğitim yazıyor. Asgari ücretli kirada olan aileyiz anlamıyorum ya çok saçma |
Online kaydı yaptım. Okula götürülecek belgelerde 12 tane vesikalık fotografta istiyor. Fotoyu götürmesem kaydimi yaparlar mi? O kadar fotografi napacaklar? En az 50-60lira şimdi |