A

Er
08 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
134 (Bu ay: 12)
Gönderiler Hakkında
A
2 hafta
mef üniversitesi
selam arkadaşlar mef üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz ? işletme ve hukuk programları hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. erhan hoca okulu ve bölümleri epey övüyor ayrıca tüma sonuçlarında da a+ bir üniversite sizce yazılır mı ve bu okul hakkında neler biliyorsunuz paylaşırsanız sevinirim.
A
2 hafta
celal şengör'ün boğaziçi hakkında mektubu
"Bir liste, Türkiye’nin en iyi üniversiteleri arasına Boğaziçi Üniversitesi’ni almışsa, o listenin hiç mi hiç ciddiye alınabilecek bir yönü yoktur.
Gerçi ne İTÜ, ne ODTÜ, ne de Bilkent, gerçek üniversitelerle yarışabilirler (bunun tek göstergesi insan bilgisine yaptıkları katkılardır), ama Boğaziçi o fakir ‘Türk üniversite ligi’nde bile birinci lige girebilecek bir kurum değildir.
İşin acısı, eski Robert Kolej’in mirasını entelektüel birikimi pek mütevazı olan ülkemizde yiyip yiyip bitiremeyen Boğaziçi, pek çok zeki, çalışkan ve bilgili çocuğumuzu ivy league mimarisi (tabii bu yeni binaları için geçersizdir) ve Boğaz manzarasının reklamıyla cezbederek heba etmektedir."

( Bir sahicilik abidesi Tayyip Erdoğan | Ahmet HAKAN | Köşe Yazıları (hurriyet.com.tr) )

ne düşünüyorsunuz arkadaşlar :)
A
3 hafta
boğaziçi trm
selamlar boğaziçi trm yazmayı düşünüyorum yerleştirme sıralamam 4.9k bölüm geçtiğimiz yıl 6.5 ile kapatmış ve bu yıl 10 kontenjan düşürdü ama boğaziçi hukukun açılması ve istanbul hukukun kontenjan arttırması kafamı karıştırdı sizce gelir mi ? ve bu bölümü yazmayı düşünen arkadaşlar var mı ?
A
4 hafta
boğaziçinde okuyan arkadaşlara bir sorum var
selamlar arkadaşlar sormak istediğim soru math 105 106 dersleri math 101 102 dersleri için eşdeğer olarak saydırılabilir mi yatay geçişte ?
A
2 ay
bazı soruların cevapları
tarih:

moğollar kalıcı egemenlik
ali fuat paşa
eğitim sorusu 123
uygur sorusu konargöçer
islamiyet sorusu 1 2

coğrafya:
tundra en üstteki 1 2
karstik sorusu jeomorfoloji
güney kore sorusu dünya siyasi
2.ekonomik faaliyet tekstil fabrikası
doğal afet sorusu: italya

felsefe brooklyn sorusu pragmatizm
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.