T

Er
03 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
3 yıl
Tyt deneme kaynak önerisi
Sağlam tyt denemeleri olan bi yayınevi biliyor musunuz önerebileceğiniz
T
3 yıl
Bilgisi Olan yardım edebilir mi
11.sınıfa geçtim Anadolu lisesinden Sosyal bilimler lisesine geçiş yapabilir miyim Sosyal bilimlerde 1 yıl hazırlık vardı sorun olur mu? Bilen varmı abilerim ablalarım?
T
3 yıl
2023 24 yks en zor yks olacak
Hem gençlerdeki kapasite hemde 06-07 li öğrencilerin birlikte kayıt yapmasıyla sadece lgs ye giren 1.5 Milyon öğrenci vardı sizin zamanınızda teog a 500-600 bin girdi bekleyin 2023 ve 2024 ü en zor sınavlar o zaman olacak!
T
3 yıl
Beyler toplanın
Arkadaşlar dondurulmuş pizzayı çıkartıp direkt fırına atsam nolur bi kaza sakatlık çıkmaz demi öğrenci adamız fırın direkt çalışsa vs sorun olur mu
T
3 yıl
Coin devri bitti mi
Arkadaş 10tl den aldığımız coinler 1 e düşmüş
Kaşındık böyle bi illete girerek varmı benim gibi olan
Coin devri bitti sanırım iyi çarpıldık
T
3 yıl
Siz olsanız?
Merhaba herkese klişe konulardan olan uni sınavı hakkında soru sorcam bulunduğum ilde sınavsız lisede sonuncu daha büyük bi ilde sınavlı lisede 1.ydim buraya geçince arkadaş ortamı derslerim vs çöktü siz olsanız aileden uzağa 11 12 için gider miydiniz zor olur mu ama birşeyleri kazanmak için bazı şeyleri kaybetmek gerekir hangisi daha sağlıklı?
T
3 yıl
Arsa hakkında
Merhaba 1500 m2 lik arsanız olduğunu düşünün ve bunun 30m2 gibi bi bölümünün yol geçmesinden dolayı küçüldüğünü varsayalım böyle bi durumda itiraz edemez miyiz insanların tapulu malları kesintiye uğrar mı böyle durumlarda bilgi sahibi olan varsa bi açıklık getirebilir mi?
T
3 yıl
Başka şehirde okumak
Universite sınavına kısa bi zamanım kaldı okulumu değiştirmek istiyorum başka şehirde kalmak istiyorum fakat aile karşı nasıl bi çözüm bulabilirim ikna etmek mümkün müdür sizce
T
3 yıl
Metamasktan 80 usdt gönderdim hesabıma geçmedi 1 saattir anlayan varmı
Aynı ağı seçtim aynı adresi seçtim yardımınıza ihtiyacım var
T
3 yıl
2. Thodex vakası var diyorlar
Dikkat edin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.