E

Haber Editörü
25 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
145 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
E
18 sa.
108 Mp kameralı Redmi 13 kutusundan çıkıyor - Yerli üretim!

Redmi 13 modeli yakın zamanda Türkiye'de satışa çıktı. Serinin uygun fiyatlı modellerinden olan Redmi 13, Türkiye'de üretiliyor. 10.999 TL'ye satılan bu telefon modeli özellikle uygun fiyatlı olması nedeniyle ilgi odağında olacak gibi duruyor. Sizler bu telefon hakkında neler düşünüyorsunuz? 


E
3 gün
TECNO CAMON 30 PRO 5G incelemesi - Kamerada Sony imzası var!Bu videoda TECNO CAMON 30 PRO 5G modeli incelemesiyle karşınızdayız.144 Hz tazeleme hızı, kamera ve oyun tarafındaki avantajlarıyla öne çıkan CAMON 30 PRO 5G modeli kullanırken oldukça keyif aldığım bir model oldu.Özellikle kamera konusunda Sony ile yapılan iş birliği telefona büyük avantajlar kazandırmış. SPONSORLU İÇERİK!


E
7 gün
Akıllı saat fiyatıyla ne kadar fark eder? UCUZ - ORTA - PAHALI AKILLI SAAT!Akıllı saatler özellikle sağlık ölçümü avantajları nedeniyle günümüzde oldukça fazla tercih ediliyor. Bu videomuzda da farklı bütçelerde karşımıza çıkan üç akıllı saat modeli hakkında konuşuyoruz. Farklı bütçelerde beklentileri karşıladığını düşündüğüm bu akıllı saat modelleri hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Videomuzun konuğu olan akıllı saatler;
E
geçen hafta
TEMU hakkında bilinmesi gerekenler - Yurt dışı alışverişim!Yurt dışı alışverişi her zaman kullanıcıları cezbetmiştir. Özellikle ürün çeşitliliğinin olması kullanıcıların en fazla sevdiği kısımlardan. Bu videomuzda da son zamanlarda herkesin konuştuğu TEMU hakkında biz de konuşuyoruz. Yaptığımız alışverişleri video içerisinde görebilirsiniz. Sizler TEMU hakkında neler düşünüyorsunuz? İyi seyirler! VİDEOYU YAYINLADIĞIMIZ GÜN İTİBARIYLA MİNİMUM SEPET TUTARI 2000 TL OLARAK GÜNCELLENDİ


E
2 hafta
Samsung Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro ön incelemesi!

Samsung'un yeni kablosuz kulaklık modelleri işte karşınızda. Bu videomuzda Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds 3 Pro modeli hakkında konuşuyoruz. Sizler bu ürünler hakkında neler düşünüyorsunuz? İyi seyirler!


E
2 hafta
Yapay zeka avantajlarıyla yeni Samsung Galaxy Z Fold 6!

Bu videomuzda Samsung'un katlanabilir telefonlar konusundaki en fazla güvendiği cihaz ailesi olan Z Fold'un yeni üyesi Z Fold 6 hakkında konuşuyoruz. Yapay zeka avantajlarıyla ve donanım güncellemesiyle öne çıkan bu ürün hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? İyi seyirler!


E
2 hafta
Samsung Galaxy Watch Ultra - Dolu dolu akıllı saat!

Samsung'un uzun zamandır Ultra isimli bir akıllı saat modeli çıkartması bekleniyordu. Bu beklenti artık karşılanmış durumda. Karşınızda yeni Samsung Galaxy Watch Ultra duruyor. Şık tasarımı ve titanyum malzeme detaylarıyla öne çıkan bu ürünü sizler nasıl buldunuz?


E
2 hafta
Bataryası büyüyen Samsung Galaxy Z Flip 6 ön inceleme!

Katlanabilir telefonların kullanım alanları oldukça avantajlı. Özellikle katlandıktan sonra dış ekran yardımıyla kullanım çok zevkli hale geliyor. Bu videoda da donanımsal olarak güncellemelere giden  Samsung Galaxy Z Flip 6 ön incelemesiyle karşınızdayım. İyi seyirler!


E
2 hafta
90 FPS PUBG MOBILE? TECNO CAMON 30 PRO 5G PUBG MOBILE TESTİ!PUBG MOBILE bildiğiniz üzere mobil oyuncuların en sevdiği oyunlardan bir tanesi. Bu videomuzda da TECNO'nun TECNO CAMON 30 PRO 5G modeliyle PUBG MOBILE testi gerçekleştiriyoruz. Telefonun FPS ve sıcaklık değerlerine videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler!


E
3 hafta
Donanım Haber çalışanları hangi operatörü kullanıyor? Operatör deneyimlerimiz!Operatör konusu Türkiye'de fazlasıyla önemli. Özellikle de fiyatların yükseliği bu dönemde operatör değiştirme talepleri bir hayli artmış durumda. Biz de Donanım Haber çalışanları olarak kullandığımız operatörlerden ve fiyatlardan bu videoda bahsediyoruz. Deneyimlerimiz de video içerisinde yer alıyor. İyi seyirler!


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.