M

Onbaşı
25 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 ay
144 hz için klavye mouse önerisi
Arkadaşlar 144 hzli yeni sistem topladım ama mouse bazı oyunlarda laglı çalışıyor. kullandığım klavye mouse bu.
https://cdn.vatanbilgisayar.com/Upload/PRODUCT/logitech/thumb/v2-85864_small.jpg

herhangi bir kablolu klavye ve mouse kullansam sorunum çözülür mü? yoksa klavye mouseun da hz miktarlarına da bakmam gerekir mi
M
2 ay
Ekran kartı altına fan ekleme hakkında
Arkadaşlar merhaba yeni sistem topladım. Şuan kasamda 4 adet fan bulunuyor. bazı oyunlarda gpu sıcaklığı 80lere çıkıyor. Bunu azaltmak için kasanın en üstüne ve ekran kartının altına da fanlar eklemeyi düşünüyorum. Ama ekran kartının da kendine ait 2 adet fanı bulunuyor. (gtx 1660super) şimdi ekran kartının altına fan eklersem, kartın kendinde olan fanların çalışmasına bi zararı olur mu?

bir de her fanın rgb renkleri aynı mı oluyor? yeni aldığım fanlarla şuanki mevcut fanların renklerinde uyumsuzluk falan yaşar mıyım?
M
3 ay
Windows İçin Android Emulatör ( Sadece Uygulama Kullanmak için)
Arkadaşlar Windows 10 için Android emulatör arıyorum. Sadece uygulama kullanmak istiyorum oyun oynamayacağım. Bluestack, Nox gibi emülatörleri denedim ama oyun odaklı oldukları için çok fazla kasıyor. Sadece uygulama çalıştırmaya yönelik emülatör önerisi istiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.