D

Yüzbaşı
22 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
3 hafta
Yağ filtresi Mann mı orijinal mi?
Hava filtresinde filtron tercih ediyorum, ancak yağ filtresi görece daha önemli bir parça olduğu için bu başlığı açıyorum.

Hangisi daha iyidir, Mann mı yoksa orijinal mi? Araç Citroen. Atmosferik motor, LPG’li. Araç 17 yaşında, bazen yüksek devirde kullanılıyor.
D
geçen ay
“Türkiye'de SUV Satışları, Sedan Satışlarını Ezdi!”
D
2 ay
LPG’li araçta Subap ayarları
Atmosferik enjeksiyonlu motor için soruyorum, araçta LPG takılı olduğunda emme ve egzos subaplarının ayarları normal benzinli ayarına kıyasla daha mı gevşek bırakılmalı? Forumlarda böyle yazanları okuyorum, bu konuyu netleştirebilir misiniz?
D
2 ay
Cam suyu kabına pril eklemek
Ekşi sözlükte bu öneriyi yapanları okudum, dün denedim. Daha iyi temizliyor ama boyaya zararı olur mu? Başka yapan var mı?
D
2 ay
Cam rüzgarlığı
Bunlar daha çok görüntüyü iyileştirdikleri düşünüldüğü için mi taktırılıyor araçlara? Sizce araç görüntüsünü olumlu etkiliyor mu?
D
2 ay
Laguna piyasası ve Laguna hakkında
Laguna 1 fiyatları neden bu kadar ucuz? Palio ile aynı fiyatları.

Yürütme maliyeti, parça bulunabilirliği, sorunsuzluk gibi parametrelerde değerlendirildiğinde hangi jenerasyon Lagunayı önerirsiniz?

Lagunalar biraz sorunlu diye biliniyor, doğru mu? Nedir bunun aslı?
D
2 ay
LPG’li araçta buji değişim sıklığı nedir?
Klasik atmosferik motorlu araçlar için soruyorum.
D
2 ay
Tavan kaplama sorusu (fotoğraflı)
Beyler tavanda güneş yanığından ötürü önceki sahibi kaplama yapmış, zaman içinde tavanın ön kısmındaki kaplama kalktı. Sadece bu kalkan kısma siyah kaplama yapılır mı? 

Komple kaplamayı değiştirmek maliyetli olacağı için sadece kaplamanın kalktığı yere tekrar kaplama yapmak veya yaptırmak istiyorum. Mükemmel olması gerekmiyor şimdiki çirkin görüntüyü alsın yeterli. 

Kaplamayı kendim alıp yapabilir miyim, yoksa sanayide profesyonel birine mi yaptırayım? Sanayide bu tür şeyleri kim yapar? 

Bir de, kaplama yapmak satarken sorun oluşturur mu? Malum ekspertizde kaplama folyo diye görünüyor, altında boya var mı anlaşılmıyor. Gerçi bu sorunu tavanın şimdiki halinin fotoğrafını satarken ilana koyarak aşabilirim sanıyorum?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
D
3 ay
Sigortanızı internetten mi yoksa acente aracılığıyla mı yaptırıyorsunuz?
Hangisini tercih ediyorsunuz, neden?
D
3 ay
£1,000 Mercedes S-Class v BMW 7 Series v Lexus LS (Birleşik Krallık ikinci el fiyatları)
https://www.youtube.com/watch?v=7MOLWkJtsbw
"Well, Mat’s got his hands on a Mercedes S-Class, a BMW 7 Series and a Lexus LS all from the early 2000s to see if opting for a classic limo is worth it. Oh, and he’s going to launch them, of course!!

First up is the Mercedes S320. Back in 2001 it would have cost £51,000 but we bought it today for just £1,800. It’s got a 3.2-litre straight-six turbodiesel engine that produces 197hp & 470Nm.

Then there’s the Lexus LS430. It would’ve cost £54,000 when new, but we got it for £2,000. The Lexus packs more power than the S-Class, coming with a 4.3-litre V8 petrol engine that delivers 281hp & 417Nm.

Finally we’ve got the BMW 735i. In 2002 this would’ve set you back £53,000, but today it cost us just £1,400. This 735i has a 3.6-litre V8 petrol engine putting down 272hp & 360Nm."
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.