M

Yüzbaşı
21 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
100 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
" Görüntü Durduruldu Sorunu "
Hangi ekran kartını taksam hepsinde , "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası alıyorum..

2 hard disk var . overclock yok , anakart-gigabyte x58 , 750 watt power , 12 gb ram 1066 , i7 950 cpu var şuanki kartım R9 290x Sapphire..

nerdeyse tüm taktığım kartlarda yaptı bu sorunu .. acaba neden olabilir ????

Driver eski yeni hepsini denedim . hep oluyor. Kasa full Tower .
M
8 yıl
Optik Çıkış Hakkında Yardım ..
Elimde , bir adet 5.1 lg'nin ev sinema sistemi var . sistemin kendi dvd playerı var . üzerinde OPTİK çıkış da var .

Ama ben sadece KOLONLARI OPTİK ÇIKIŞI İLE başka bir optik girişli cihaza bağlayıp filmlerimi izlemek istiyorum şimdi sorum şu ,

kolonları dvd player'a bağlayıp Optik çıkışından diğer cihazın optik girişine bağladığımda 5.1 sistemi işler mi ? lg'nin dvd playerını kullanmak istemiyorum film vs içn. sadece 5.1 sistemi dvd playera bağlayıp o cihazın optiğinden kendi film izleyeceğim cihazın Optiğine bağlayıp 5.1 ses almak istiyorum ..


Yardımcı Olursanız Sevinirim.. Saygılar..
M
8 yıl
Wireless - N Modemler Yardım ..
selam.. windows 8 de eski model AirTies modemimiz ile sorunla karşılaştık biraz araştırdım ve modemin Wireless-N modem olması daha hızlı daha verimli kullanmasını sağlıyormuş...

şimdi soru şu ..

Wireless -N modemler'i normal telefon hattını direk takabiliyormuyuz ? yoksa başka bir modemle birleştiripmi kullanıyoruz ??
M
8 yıl
İlk Yarı'da Maç Biterse Ne Olur ??
04.10.2013 iddaa programında bulunan

128 kodlu Nimes- Caen Maçı ilk yarıda bitmiş iptal olmuş maç ..

Şimdi benim kuponum ne olur ?

2 ayrı kuponum var 2sindede Nimes-Caen maçına farklı şekilde oynadım ..

İptal olan maçın oranını çarpıcakmıyız 1 ile ?


Sonuç ne olur ???
M
8 yıl
CrossMotor Sevenler-Düşünenler..
Yıllardır hiç tarzımı değiştirmeden CrossMotor'ların neredeyse çoğunu denemişimdir..Yamaha,Kawasaki,Honda,Rks,AsyaMotor ..tabi ben kişisel deneyimlerim ve yaşadığım şeyler açısından yazıyorum bunu herkesin kendi bakış açısı kendinedir...

CrossMotor kullanmak düz yolda alıyım kullanıyım diye asla bakılmamalı...ozaman scooter alın basın gidin =) .. bir yarış motoru ve chopper motorla neredeyse kıvrak hareket etmek zor sayılır çünkü ağır makineler.....

Dağ tepe engel çukur mukur doğada geziyim diyenler zaten Cross alır bu bir gerçek.. Neyse ben yeni alacaklar yeni deneyecekler için yazmak istedğim bütçelerine önem verenler için .. çünkü cross'la düşüp kalkmak ilk başlayanlar için çok masraflı oluyor..Yamaha XT kullandım yıllarca ilk başlarda güzel aa oo yamaha falan .. ama o çıkma inme işlerine başlayınca orası çizildi burası kırıldı şurası çıktı diye diye sürekli değişim içinde oluyorsunuz parçaları gidip almakla meşgül olunuyor.. E tabi marka olunca Parçada ona göre fiyat biçiliyor... 4-5 ay önce yamahımı satıp günlerce araştırma yaptıktan sonra LİFAN GY-200 modelini aldım.. Gerçekten bir canavar ve asla yolda ne bıraktı ne bişey.. Acaip ekonomik, parçası olsun Benzini yemesi olsun ... Zaten derince araştırıldığı zaman MotoCross yarışlarına katılan bir cihaz buda beni çekenşeylerden biriydi...

CrossMotor alacak olanlara tavsiye ederim ilk başlayanlara başlıyacak olanlara ... Zaten siyah modelini bulursanız kaçırmadan alın derim..Turistik bir yerde yaşıyorum ve sezon zamanı şu an.. Motoru park ediyorum foto çekenler inceleyenler bunlar önemli değil ama tadı tuzu oluyor.. Alıp düz motora binmekle fark var ... Gücü,egzozu,2 kişi binildğindeki performansı vs herşeyi süper ..
Yakında satıcağım yüksek CC için.. Ama bir yarımda kalsın arada binersin diyo =) Fotoları paylaşmak zaten farz oldu artık =) , zaten ilk aldığım hali ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var ... Herkese İyi forumlar..

Ben yaşadığım şeylerden yola çıkarak tavsiye etmek istedim.. Seçme hakkı herkesin kendine aittir..

"Motor kullanırken Marifet hız yapmak değil Hızlı düşünmektir."


< Resime gitmek için tıklayın >

Diğer Resimi TIKLAYIN !!
M
8 yıl
2 Monitör Tek Görüntü Yapma Yardım!!
asus 660ti var 2 adette 24'' monitörüm var . Normalde 2 ekranı bazen bir olarak kullanıyorum ama film ve oyunlarda AKTİF olmuyor TEK Ekrana düşüyor.. Programı falan mı var hem film hem Oyun oynarken 2 Ekranı Tek Ekranmış gibi görmek için..

Şmdiden Tşk'ler.
M
9 yıl
Filmde Xbox720 Reklamı ..
Bugun gezinirken gördüm bu ekranı film saçma bişey ama konu xbox olunca Paylaşmak istedim..

< Resime gitmek için tıklayın >
M
9 yıl
Dishonored'te meslek sahibi..
Çok dalmışım oyuna çıktığımda ise :D .... BÜYÜK RESİM HALİ TIKLA


< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
Black Ops Resurrection YARDIM...
PSN'den Resurrection'ı satın aldım... İndirme bölümünde bir sürü MOON map download çıktı.. birde World at war Zombie Map'leri download çıktı.. şimdi bu Resurrection sadece Moon map mi ? başka birşey yokmu oyun içinde ? sadece zombie bölümünde moon haritası çıkıo başka bişey çıkaramadım ben.. birde indirme bölümündeki download'ların hepsi aynı sadece boyutları farklı ??? tam olarak ne yapmam gerekiyor ???? Tşk'ler..
M
10 yıl
!! ÜNİ. YATAY GEÇİŞLİKLE İLGİLİ SORU!!
!!!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.