F

Er
21 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
geçen ay
2. El ipad alacağım ekranındaki sıkıntıyı bilen var mı? (Ss)
Evet beyler 2. El ipad almayı düşünüyordum. 7. Nesil falan bakıyordum bir de ne göreyim ipad pro 2 3000 tl ama ekranında şöyle bir sıkıntı var bunun çözümü var mı? sizce almaya değer mi? < Resime gitmek için tıklayın >
F
geçen ay
İnsan hayatı bahse konulmayacak tek şey
Rus YouTuber Viyaliy Vıygranovskiy, 40 gün aç ve susuz kalabileceğini iddia ettiği deneyinin sonunda hayatını kaybetti. (Sputnik)
< Resime gitmek için tıklayın >
F
2 ay
Elon maskın 100 milyon dolarlık yarışması
F
2 ay
KKTC kuran kurslarını kapatıyor...
Kıbrıs Anayasa Mahkemesi, Kuran kurslarının anayasanın Laiklik ilkesine karşı olduğu gerekçesi ile kapatılmasına karar verdi.(İHA)

Kuzey Kıbrıs Anayasa Mahkemesi, ülkedeki Kuran kurslarının laiklik ilkesine karşı olduğu gerekçesiyle kapatılmasına karar verdi. (Sputnik)

Sizce doğru karar mı?
F
8 ay
İlim bilim teknoloji
Beyler youtube kanalı açmayı düşünüyorum ilim, bilim ve teknoloji ile alakalı olacak ama uygun bir ad bulamadım. Bana yardımcı olurmusunuz? Fikirlerinizi bekliyorum?
F
8 ay
Albus Dumbledore vs lord Voldemort
Sizce hangisi daha güçlü.
F
9 ay
Neverfap akademi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Geçenlerde youtubede karşılaştığım bir kanalda sadece mastürbasyon ve por*o bağımlılığına karşı kurulmuş bir grub olduğunu fark ettim. Daha önce duydunuz mu? Sizce doğru bir şey mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.