D

Teğmen
02 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
D
geçen ay
Ciro kaybı desteği için başvuran esnafa büyük yardım 4 lira 63 kuruş!!!!
Gerçi bu hükümet ile şaşırmayı bırakalı çok oldu ben de ama ,bunun ismi mantıksızlık bile değil resmen alay etmek başka bir şey değil!!!


https://www.birgun.net/haber/ciro-kaybi-destegine-basvuran-esnafa-devletten-buyuk-destek-4-lira-63-kurus-343466
D
4 ay
Telefon yerine bisküvi çıktı kutu dan!!
https://www.korkusuz.com.tr/internetten-telefon-siparis-etti-kutudan-cikani-gorunce-soke-oldu.html

hepsiburada sağlam yerdir ama çok ilginç geldi bana böyle bir durum!!??
D
4 ay
Dolar düştü ama fiyatlar aynı!!??
Dolar 1 kuruş artsa doları bahane edip fiyatlara abandıkça abanan satıcılar markalar bize ulaşmasını sağlayan her kimler varsa vs..,neden peki dolar şu an 7.170 iken fiyat indirmezler ??demek ki neymiş dolar sadece fiyatları arttırmak için tabiri caiz se geçirmek için millete sadece ve sadece koca bir bahaneymiş''eeee abi dolar arttı malum''bahanesi ile!!şimdide düştü eeee dolar düştü abi 200 tl indirdik de şimdi de!!?
işin ilginci de fiyatları bize geçirirler bizler de o markalar için birbirimiz ile kavga ederiz şu modelin üstüne tanımam onun işlemcisi süper kamerası süper diye,bize girene de bakabilsek keşke!!!
D
5 ay
GSS Mağdurları gerçekten bu halde mi!!??
Bu konu gerçekten her daim irdelenen ve çok iyi olduğu söylenen sağlık sisteminin kanayan yarası,başlığı soru işareti ile açtım ama aynısı ailemden birisinin de başına geldiği için ve gerçekten tedavi olamayıp kapıdan dönen varmı bizler gibi çok merak ediyorum(ha ben engelli emekliyim yararlanıyorum her türlü sgk dan ama abim yengem için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim!!)

https://www.birgun.net/haber/gss-magdurlari-hastane-kapisindan-donuyor-330920
D
6 ay
Şeker tansiyon ilaçsız geçer mi??
Ben 3.5 yıl önce büyük ihtimalle gizili şeker veya tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdim,şu an diamicron ve delix kullanıyorum..benim merak ettiğim ilaçsız geçer mi bu 2 hastalık yeme içmeye dikkat etmek ile, yoksa kronikleşme durumu varmı bu hastalıklar da çünkü ömür boyu ilaç kullanmayı kimse istemez diğer taraftan böbreği de bozduğunu varsayarsak!?
şu anki genel değerlerim ŞEKER açlık 90-110 tokluk 180-230 arası
tansiyon 125 e 75 civarlarında..
D
6 ay
Beyin sapı kanaması geçiren kimler var??
Evet arkadaşlar 3.5 yıl önce yüzde 96 lık bir ölümcül bir durum olan beyin sapı kanaması geçirdim,ve ona istinaden de dengesizlikler baş dönmeleri ve sinir hasarı olan Noröpatim var...bu yüzden zaten erken emekli olmak zorunda kaldım(mesleğim silahlı güvenlik)işimin de uygun olmamasından dolayı bu hastalığıma,allah a çok şükürler olsun ki çok ağır geçirmedim hastahane de 15 gün yattım ama tabi ilk hafta çok zorlu geçti ,hareket etmemem tuvalete dahi izin vermediler bu süreç de ve birnevi şanslı bir süreçti benim için allah ın izni ile.
sizde de olan varmı bu hastalığa yakalanan son durumu nasıl yürümesi konuşması işine devam edip edememesi vs...??..herkese hastalıkları için çok çok geçmiş olsun.
D
7 ay
Ban yemeler daha da kolaylaşacak eyyyyy DH!
https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/erdogan-konusuyor-1795266

buralar da padişah hazretlerini eleştirip biat etmesseniz başınıza bunlar gelir işte yasası ve diktası!
kısaca nazi almanyasın da sıradan bir gün.
chp eleştrileri kaldırılmazken akp reis eleştrilerinin anında kaldırılmasının bir nevi nedeni de bu dikta sosyal medya vs yasaları zaten
D
7 ay
Büyük çoğunluk kararsızlar(mı)??
Anketleri hepimiz bir şekilde takip ediyoruz yalan veya doğru bir yerlerden,ve dikkatinizi çekmiştir oy oranlarında kararsızlar hep yüzde 15 üstü çıkıyor ilginç bir şekilde,ve ilk seçimde de büyük oranda belirleyici olacaklar gibi geliyor bana??
D
7 ay
Bu kadar güvenlik kolluk kuvveti şart mı!!??
30 bin e dayanmış bu bekçi ordusu sayısı bana çok abartı geliyor,aldıkları maaşın öğretmen maaşlarını doktor maaşlarını geçmesini geçtim de,konuyu ahaa bir akp düşmanı ceha pe zihniyetinden biri diye sabit fikirlilik ile düşünmememnizi temenni eder görüşlerinizi almak isterim arkadaşlar??


https://www.birgun.net/haber/akp-nin-paralel-kollugu-buyuyor-bekci-sayisi-30-bine-dayandi-324452
D
7 ay
Corona bahane cezalar şahane!!
https://www.cumhuriyet.com.tr/video/ceza-yedi-oteki-tarafta-gorusecegiz-dedi-1793421


Malum ülke 5 li çeteye peşkeş çekilince tulumba da su kalmadı bütçeyi doğrultmak da hükümet in gestapolarına kaldı!yani lısaca corona bahane cezalar şahane ülkem de!!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.