M

Onbaşı
02 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 ay
Exxen Samsung Televizyonuma Yüklenmiyor
Televizyonumun modeli samsung 50ru7440, 2019 model. Exxen müşteri temsilcileriyle defalarca görüştüm, işe yarar bir cevap yok. Aldığım hata şöyle

< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
Bilgisayar ilk açılışta açılmıyor (ÇÖZÜLDÜ)
Merhaba, ilk açılışta bios ekranı gelmeden windows ekranına geçiyor ve altta yükleme çubuğu kaybolup donup kalıyor reset atınca bios ekranı ile başlıyor ve sorunsuz açılıyor. Sebebi ne olabilir? Bir hafta önce ssd alıp ona yeni kurulum yaptım, parçaları kontrol ettim çıkan ya da gevşeyen yok anladığım kadarıyla. Sonrasında bios sürümünün güncel olmadığını fark ettim güncelledim ancak sorun devam ediyor.

Sistemim
Asrock n68c-gs fx
AMD fx6100
Radeon hd 7770
4+4 ram
Windows 10
M
geçen yıl
Hddmin ömrü bitmiş mi?
Merhaba, bilgisayarımda donma, takılma sorunu var. Donduğunda ancak reset atarak çıkabiliyorum. Bu sorunu -ne hikmetse-kabloları çıkarıp kasayı açıp tekrar kapatınca geçici olarak çözebiliyorum birkaç gün sonra ise tekrar başlıyor. Hddden şüphelendiğimden ona ait verileri paylaşıyorum:
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Hd tune'a göre epey hasar var ancak crystal disk info hddnin durumunu "iyi" olarak vermiş. Bu hdd gidik mi değil mi? Ben bu sorunu formatla çözebilir miyim yoksa tek çözüm yeni disk mi? Yardımlarınızı bekliyorum..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.