L

Yüzbaşı
29 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
698 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
2 hafta
edu mail ile onedrive 1tb?
Arkadaşlar okul mail'i ile onedrive girdim windows'un kendi onedrive uygulamasından kullanılabilir alan 1024gb gösteriyor! Sitesinden bakmaya çalıştım alana ama bulamadım boş alana bakma yerine. Öyle mi hakket onedrive öğrenciye 1tb mi?

internet sitesinde inatla hiçbir yerde boş alanı göstermiyor ama internetten baktım 1tb diyor öğrenciler için.
L
2 ay
BOĞAZİÇİ KİMYA
28k -> 20k eskiden f/p idi :)
L
2 ay
TÜBİTAK 2205'e zam geldi.
L
4 ay
ps3'de cod mw2 platin kupa kasacak takım arkadaşı
Merhabalar, playstation 3'de call of duty modern warfare 2 için platin kupa kasıyorum, ilgilenen varsa pm atabilir
L
5 ay
12.9" vs 11"
arkadaşlar selam. konu dışı olacak biraz ama, sorumla ilgili en ilgili kişiler buradadır diye tahmin ediyorum.

ipad pro 12.9" 128gb ve 11" 256gb arasında kaldım. üniversitede not almak için kullanan arkadaşlar, siz hangisini kullanıyorsunuz acaba? keşke 12.9 alsaydım 11 yerine ya da tam tersi şeklinde söylendiğiniz oldu mu? bugün mağazada 12.9"a baktım da harbi büyükmüş

Teşekkürler!
L
5 ay
bilgisayarımda nvme desteği olup olmadığını nasıl anlarım?
Merhaba, laptopumda trackpad'in yanındaki etikette pci-e gen.3 SSD yazıyor. bu direkt nvme ssd soketi mi? Nasıl anlarım acaba laptop'da nvme girişi olup olmadığını içini açmadan? Teşekkürler.
L
8 ay
Boğaziçi'nin 1 günde kampüsü oldu
marmara üniversitesi anadolu hisari kampüsü boğaziçine verildi.

kaynak rektörlükten gelen mail
L
geçen yıl
GSB TARAFINDAN ENGELLENMEMİŞ OYUNLAR
kykcılar
L
geçen yıl
itü tıp kazanan var (troll değil) (zaytung değil) (valla değil belediye söylüyor)
< Resime gitmek için tıklayın >
Şanlıurfa'da AKP'nin yönetimindeki Haliliye Belediyesi'nin caddelere astığı bir ilan 'Gurur Tablosu' afişi dikkat çekti.
Haliliye Belediyesi, belediyenin açtığı üniversiteye hazırlık kurslarında eğitim görmüş öğrencilerden Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda başarılı olanları afişlerle ilan etti.
Ancak afişte adları yazılı adaylardan bazılarının kazandıkları belirtilen üniversite ile bölümleri kafaları karıştırdı.
Zira "Gurur Tablosu" diye asılan afişte adları yazılı 10 adaydan 3'ü için İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Tıp Fakültesi'ni kazandıkları bildiriliyor. Ancak 250 yaşına yaklaşan üniversitede bilindiği üzere tıp fakültesi bulunmuyor.
BELEDİYEDEN CUMHURİYET'E AÇIKLAMA
Konuya ilişkin Cumhuriyet.com.tr olarak ulaştığımız belediye yetkilisi, afişlerle ilgili "sehven" bir hata yapıldığını belirterek "Dün sabah afişler asıldığında tasarımsal bir hata olmuş, arkadaşların isimlerine yan yana İTÜ yazılmış. Ancak sonra farkedince kaldırıldı, düzeltmiş olarak asıldı" dedi.
Yetkili, üç adayın yerleştirildiği üniversitelerin ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi şeklinde olduğunu ifade etti.

kaynak:
https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/akpli-belediyenin-gurur-tablosu-itude-tip-kazandirdilar-1866886
L
geçen yıl
okul mailimi gmail hesabıma yönlendirebilir miyim?
okul mailim geldi. ona gelen tüm mailleri gmail hesabıma yönlendirmek istiyorum. Yanlış bilmiyorsam yahoo'da bunları yapabiliyorduk. bizde roundcube ve horde var mail istemcisi olarak. bunları çok karıştırdım ama yönlendirme diye bir şey göremedim. Yapılamıyor mu yoksa ben mi yapamıyorum?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.