M

Onbaşı
21 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
128 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
M
7 ay
Volkswagen ID3 ve Hyundai Kona Elektrikli arabalar merak edenlere!
Volkswagen ID.3 ve Hyundai Kona testi.. Elektrikli arabalarla ilgilenenlere.. Bir de Norveç te geciyor.. Norveç'te ile ilginenlere de duyurulur 🙂

Videoyu izlemek için tıklayınız
M
8 ay
NORVEÇ'TE YAŞAM
Sevgili DH forumcuları herkese merhaba!
Youtube içeriklerimizi haftada bir böyle bir konuda paylaşmak yanlış olmaz diye umuyorum. Başka bir bölüm bulamadım. Varsa lütfen beni yönlendiriniz adminlerimiz 🙂
Norveçli liseliler, Norveçli liselilerin mezuniyet kutlamaları ve daha fazlasını anlattığımız bir video paylaşmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz. Ben (eğer adminlerimiz için de uygunsa umuyorum) haftada bir (ya da kendilerinin belirttiği bir aralıkta) paylaşım yapmak isterim. 🙂

Videoyu izlemek için tıklayınız
M
8 ay
Ev turu videoları sevenler nerede acaba?
Arkadaşlar bizim bir youtube kanalımız var. Asıl konu Norveç ama bazen Norveç te gittiğimiz gezdiğimiz yerlerde ev turu videoları da hazırlıyoruz. Ancak hangi platformlarda tanıtılır böyle videolar en iyi fikri olan var mı? Forum, fb grubu vs
M
10 ay
Norveççe yi Norveçli den duymak ister misiniz?
Norveççe dilini ya da Norveç'te eğitimi merak ediyorsanız şu videoyu inceleyebilirsiniz... Daha baska sorularınızı da olursa Norvecte Egıtım ıle gılılı su konudan bana sorabılırısnızç Yardımcı olmaya calısırım:

https://forum.donanimhaber.com/norvec-te-lisans-ve-yuksek-lisans--144164539-3Videoyu izlemek için tıklayınız
M
10 ay
Youtube Kanal Videolari Hakkinda
Merhaba sevgili DH ciler,

Acaba forumdaki Youtube kanal sahiplerinin kendi yaptiklari emekleri diger forumcularla paylasabilecegi bir konu var mi acaba? Tabiki de spam yapmadan haftada bir paylasim yaparak falan?

Yoneticilere de sordum ayni soruyu. Ancak icinizde bilen varsa daha iyi :-)
M
11 ay
Donanım haber yöneticileri bir açıklama yapmadan neden konu siliyor?
Yaklaşık bir kaç aydır aktif olan ve ara ara paylaşımlar yaptığım konuyu bir "yönetici" bir enden bildirmeden kaldırmış forumda..

Kendisine sormam da mümkün değilmiş.. Bu forum acaba böyle yöneticilerin istediği zaman istediği şeyi neden bildirmeden kaldırabileceği bir yer mi? Bu yöneticileri denetleyen yok mu? Bir çok kişinin de cevap yazmış olduğu bir konu niye birden kaldırılır sebep belirtilmeden?

Bu şekilde yapılan bir işlemin bir diktatörlükten farkı nedir acaba?

Umuyorum ki bu konu kaldırılmadan birileri bana açıklayabilir bunu..
M
12 ay
Ünlü aktör Norveç'ten neden nefret ediyor?
Amerika ile Norveç arasında neler oluyor? Ünlü aktör Will Ferell ile Norveç Başbakanı Erna Solberg arasında neler yaşanıyor? Tüm bunların elektrikli arabalar ve Super Bowl finalleri ile ne ilgisi var?

Zırtapoz ve Anchorman den tanıdığımız Will Ferell'in en son reklamı Norveç ile ilgili olunca biz de yorumladık. Bayağa eşlenceli bir video. Önce bizim yorum videomuzu sonra da oradan orijinalini izlemenizi tavsiye ederim.. :-)

Videoyu izlemek için tıklayınız
M
geçen yıl
Kuzey Işıklarını merak ediyor musunuz?
Kuzey ışıklarına ilginiz varsa veya nasıl birşey olduğunu merak ediyorsanız şu videoyu tavsiye ederim..

Videoyu izlemek için tıklayınız
M
geçen yıl
Minimalist yaşam ve gerçek IKEA evi :-)
O ünlü isveç mobılya firmasının dükkanlarında gösterdiği küçük evlerin gerçeğini görebileceğiniz bir video hazırladı Noveç'te yaşayan arkadaşlarımız..

Minimalizm ile ilgilenenler için :-)

Videoyu izlemek için tıklayınız
M
geçen yıl
DJI OM 3 vs DJI OM 4.. Hangisini önerirsiniz?
DJI OM 3 ya da DJI OM 4 almayı düşünüyorum.. Hangisini önerirsiniz? Kullananlar varsa tecrübelerinizi de paylaşırsanız sevinirim.. Başka gimbal önerisi varsa da memnun olurum.. Genellikle telefon ile çekim yapmayı planlıyorum..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.