I

Onbaşı
20 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
2 ay
yabancı slow rock şarkı önerisi
Yabancı slow rock şarkı önerileriniz varsa yazabilir misiniz?
I
2 ay
Might and Magic Heroes 7 açılmıyor
İyi akşamlar. Ubisoft connectten aldığım Might and Magic Heroes 7 oyunu Ubisoft connect yükleme ekranında kalıyor. Oyuna girmiyor. Var mı çözümü?
I
2 ay
Epic games Desperados 3 ü yüklerken hata
İyi akşamlar. Epic games'ten aldığım Desperados 3'ü yüklerken %80lerde "yükleme başarısız. Bir dosyaya erişilirken hata meydana geldi. Lütfen çalışmakta olan programlarını gözden geçir." diye bir uyarı aldım. Var mı çözümü?
I
2 ay
Epic games Desperados 3 açılırken donma sorunu
İyi akşamlar. Epic games'ten aldığım Desperados 3 oyunu açılma ekranında yüklerken oyunu donuyor üstteki yuvarlak dönerken donuyor. Oyun açılmıyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim?
I
7 ay
Usb oyun kolu önerisi
İyi akşamlar. Bilgisayar için usb oyun kolu markaları önerebilir misiniz kaliteli olanlarından?
I
7 ay
1000-1500 tl klasik gitar önerileri
İyi akşamlar. 1000-1500 tl arası klasik gitar almayı düşünüyorum. Fakat önceden aldığım klasik gitarların hepsinin sapı belirli bir süre sonra yamuluyor. Yamulma sorunu olmayan veya sapı daha geç yamulan kaliteli gitar markaları önerebilir misiniz? Veya sapı yamulmayan gitar var mı? Sesi de iyi olsun. (Yamaha markası hariç.)
I
8 ay
usb 3.0 çoklayıcı sorunu
Dark Connect Master 7 Port usb 3.0+1 port 2A usb çoklayıcı aldım internetten. 2 tane harici dvd yazıcı ve 1 tane taşınabilir disk taktım üzerine. Onlar çalışırken bir anda çoklayıcının bağlantısı koptu. Taktığım portlardaki bağlantılar kesildi. Sonra bilgisayarın ekranı kapandı. Bilgisayarı güç düğmesine basılı tutarak kapattım. Tekrar açılmadı. Çoklayıcının bilgisayardaki bağlantısını kesince(bilgisayardaki usb 3.0 portundan çıkardım.) bilgisayar açıldı. Sonra bir daha bağladım çoklayıcıyı bilgisayara. Bir süre sonra bir anda tekrar portlardaki bağlantılar koptu. Sonra 2 port çalışmaya başladı. 1 tane port çalışmadı. 3 portuna takmıştım. Bu sadece benim bilgisayarımda mı olmuştur yoksa böyle sorunlar olabiliyor mu? Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
I
8 ay
Usb 3.0 çoğaltıcı önerisi
Power destekli kaliteli usb 3.0 çoklayıcı tavsiye edebilir misiniz?
I
8 ay
Huawei telefonda elektrik çarpıyor.
Huawei Y6 2019 telefonuma elimle dokununca elektrik çarpar gibi oluyor ama hafif oluyor. Her dokunuşumda telefona elektrik akımı hissediyorum elimde hafifçe. Telefonu şarj ettikten sonra daha da artıyor, ilk başta telefonun belirli yerlerinde elektrik oluyordu. Şimdi telefonun her yerinde elektrik çarpıyor. Bataryada patlamaya yol açabillir mi? Yan sanayi şarj aleti kullandım bir defa, ondan sonra başladı. Orjinal şarj aletiyle şarj ettim sonra fakat her şarj edişimde daha da arttı sorun. Telefonum hızlı şarj desteklemiyor. Hızlı şarj aletiyle şarj ettim bir süre. Ondan dolayı da olmuş olabilir mi?
I
8 ay
Halo Reach
Steam'den Halo the Masterchief Collection almıştım. Halo reach'te 2. bölümde kalmıştım. Oyunu kaldırmak zorunda kalmıştım. Sonra tekrar kurdum fakat Halo REach'te resume'ye basıyorum, kaldığı yerden devam etmiyor oyun. Yardımcı olabilecek var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.