Y

Onbaşı
01 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
305 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
geçen yıl
Bölümler arası yatay geçiş
Bilgisi olanlar pm atabilir mi?
Y
2 yıl
Rehberlik veriyorum
Merhaba arkadaşlar. Malum pandemiden dolayı evde. Ben de bunu bir fırsat görüp rehberlik vermeye karar verdim. Şimdi linç etmeye çalışacaklar olacak biliyorum ama önce şunu söyleyeyim. Ben size zorla rehberlik alın rehberliğe ihtiyacınız var demiyorum. Herkesin kafa yapısı ve ihtiyaçları farklı bu yüzden saygılı olmanızı rica ediyorum. Şimdi nasıl bir sistemim var ondan bahsedeyim. Sistem daha çok analiz üzerine kurulu çünkü ödevlendirme kısmını her rehberlikçi ya da herhangi biri kendi kendine yapabilir. Ben daha çok nasıl çalışmasını bilmeyenler için, konulara yanlış bakış açısıyla bakanlar için daha faydalı olacağını düşünüyorum. Çünkü ben ödev verip geçmekten ziyade konuya nerden çalışacak, nasıl çalışacak, neresinde zorlanabilir ve bu zorlanan kısım nasıl halledilir gibi şeylerde yardımcı olup en önemlisi de çözdüğü denemeleri birlikte analiz edeceğim. Bu analizler sonucunda ödevlendirme yapıp eksiklerini kapatmaya çalışacağım. Yani kısacası yks ile alakalı akademik ya da psikolojik her türlü desteği sunacağım elimden geldiğince. Bu konuda iyi olduğumu düşünüyorum sınav senemde ve şuan birçok arkadaşıma ve tanımadığım öğrencilere bu konuda yardımcı olmaya çalıştım. Belli bir zaman ayıracağım için karşılığı olmalı diye düşünüyorum. Ancak fiyat konusunda da birçok rehberlikçiye göre daha ucuz bir fiyat belirledim. Amacım zaten rehberlik alacak birinin klasik kalıplaşmış rehberlikçiler yerine ben ve benim gibi yeni sınava girip öğrenci psikolojisinden anlayan kişilerle çalışması. Benim gibi rehberlik vermeyi düşünenler de bu konuya yazabilir. Detaylı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz. Herkese iyi günler.
Y
2 yıl
Tıp okuyanlar
Merhabalar. Çoğu kişi tıpa başlayınca ameliyat, kadavra gibi konularda çekinerek başlıyor, yüz yüze eğitimde bunlar aşılıyor. Ama malum pandemi döneminde evdeyiz ve ben de bu konularda biraz soğukkanlılık kazanmak istiyorum. Direkt yazınca çok şey bulamadım da bu tür içeriklere internetten nasıl ulaşabiliriz?
Y
2 yıl
Bitotik yayınları
Ayt soru bankası çözenler var mıdır? Seviyesi nasıl bilgilendirir misiniz (biyotik demek istemişim kusura bakmayın)
Y
2 yıl
Tıp textbook pdf
Dersleri tabletten götürmeyi planlıyorum. Güncel textbook bulacağım platform var mıdır acaba?
Y
2 yıl
Tıpta yurtdışı stajı
1.sınıfın yazında gidilir mi, nasıl gidilir, hangi seviyede üniversitelere gidilir, not ortalaması önemli mi? Bu tarz sorular var aklımda konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi bilgilerini? İyi forumlar
Y
2 yıl
İngilizce kaynak okumak için gereken seviye
Beyler şimdi bu sene online eğitimden istifade edip ingilizcemi gwliştirmeyi düşünüyorum. 2.sınofta (tıp okuyorum) kaynakları ingilizce satın alma gibi bir planım var. Sizce bunlarda çok zorlanmamak için hangi seviyeye gelmem lazım (b2, c1 gibi)
Y
2 yıl
Samsung tab s7+
Beyler ipad pro 11 ile bunun arasında kaldım. Not alma dizi film için kullanacağım. Ekranı büyük avantaj ama samsung için uzun ömürlü değil deniyor tabletlere. Snapdragon865+ nasıl uzun ömürlü olmuyor anlamış değilim. Yorumlarınızı bekliyorum.
Y
2 yıl
Yusufk21 youtube kanalım
Arkadaşlar ne zamandan beri aklımda olan bi düşünceyi bugün hayata geçirdim. Birçok derece öğrencisinin youtube kanalı var aslında ama bu kanalda klasik kalıp tavsiyelerin dışına çıkmaya çalışacağım. Burda çok vakit geçirdim az çok herkes fikirlerimi biliyor. Kanalda boş vakit alan tavsiyelerden ziyade konulara nasıl bakmak gerekir, nasıl çalışmak gerekir bunlara yoğunlaşmaya çalışacağım. Eleştirilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum beyler. Abone olursanız büyük destek olursunuz. Şimdiden abone olanlara çok teşekkür ediyorum.https://www.youtube.com/watch?v=wZZWy3ZX0zU&feature=youtu.be < Resime gitmek için tıklayın >
Y
2 yıl
Konudan bağımsız bir şey isteyeceğim
Arkadaşlar intro hazırlayabilen var mı basit bir şey burada bilgisayardan anlayan çok bana yapabilir mi bir hayırsever ya
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.