A

Çavuş
16 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
Fluence 1.6dci
Fluence 1.6dci motoruyla alınır mı (2013-2014 model) internette pek bilgi bulamadım. 1.5dci a göre avantajları dezavantajları nelerdir kronik sayılabilecek sorunları var mıdır. 1.5 e göre daha mantıklı geldi bu araç nedense hem daha seri hem fiyat olarak da bir tık daha uygun.
A
2 yıl
Koç işletme vs. Boğaziçi işletme
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

Fotoğraflarda da görüldüğü gibi Boğaziçi işletme koç işletmenin(burslu) önüne geçmiş bir tek bana mı tuhaf geldi aralarında baya fark vardı.(sıralama olarak)
A
2 yıl
TM sosyal 1 ÖABT vs toprak deneme
Başlıkta da anlaşıldığı üzere elimde toprak sos1 denemeinin bir kısmı kaldı onu mu bitireyim yoksa ÖABT tarihleri mi cozeyim. ÖABT sonuçta ÖSYM'nin hazırladığı bir sınav lakin çok detay soruları da var bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum
A
2 yıl
Tyt fen deneme
Son bir tane tyt fen denemesinin tamamını çözeceğim bir günümü buna ayırıp eksik olduğum ufak yerleri kampüsten tekrar edeceğim. Velhasıl kelam en kaliteli sınava yakın bulduğunuz aşırı kasinti olmayan (çözümü de iyi olsa hiç fena olmaz ) fen deneme önerilerinizi bekliyorum yarın çıkıp alacağım.
A
2 yıl
Dil bilgisi önemli değişiklik
İle artık her koşul ve durumda bağlaç olacakmış Rüştü hocanın videosunda var ayrıca tdk sözlükten de fotoğraf ekledim lakin bazen müfredatla gerçeklerin uyuşmadığı oluyor böyle bir şey var mı sınavda çıksa ile'yi bağlaç alıyoruz değil mi? < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.