C

Yüzbaşı
14 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
5 ay
BENZİN DİZEL FARKI 3.80
C
6 ay
Bu suç değil mi? (Ticari plakayı özel kullanma)
Merhabalar daha önce bir çok kez denk geldiğim ve konusunu açmak istediğim bir durum. Ticari plakalı araç alıp vergi kaçırıyorlar ve bunu hiç utanmadan söylüyorlar. Bunu bizler görebiliyor iken devletin bu vergi hırsızlığına bir denetim ve müdahale etmemesi gerçekten şaşırtıcı bir durum. Binlerce memur ve müfettiş vergi dairelerinde ne iş yapıyor.
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
C
7 ay
El freni donması
Arabada bir sıkıntı var el freni hemen donuyor. -1 de bile donuyor arka frenlerde donma oluyor bundan önceki arabamda -15 -20 de bile donduğunu görmezdim sebebi nedir sizce
Araç Fluence 4 disk fren.

:Ustaya sordum yapacak bir şey yok diyor. Arabadan arabaya değişiyormuş bunun huyu.
Frenler kontrol edildi.
C
8 ay
En düşük yakıt tüketiminiz.
Malum benzin mazot fiyatları 12 13 liralar oldu bende litre olarak ne kadar az yakabilirim onu test etmek istedim
1.5 dci Fluence araçla 80-90 km/h hızla stabil giderek 3.6 Lt ortalama yakaladım yol bilgisayarına göre pompa litresine göre de 3.8 Lt.
Sizin en düşük yakıt tüketimi yakaladığınız araçlar hangileri?
C
9 ay
Kaza sonrası değer kaybı davası
Alkollü sürücü aracıma çarptı yaralanma yok haklı olan taraf benim polis geldi tutanağı tuttuk 4 parça boyanması lazım tahmini değer kaybı 10 bin civarı değer kaybı davasında süreç nasıl işler ne kadar sürer bilgisi olan var mı?
C
10 ay
Hangi motor yağı kullanılmalı? 1.5 DCI
1.5 DCI araca yağ değişimi için internette araştırınca 5 30 ve 5 40 tavsiye edenler gördüm ustama sordum 10 40 kullanalım dedi
10 40 yağ 1.5 dizel araca uygun mudur? Araç 180 binde
C
11 ay
Ödüllü kaldırım
Okul yanına yapılan kaldırım çocuklar her gün yoldan yürüyor Buradan kim yürüyebilecek Yürüyene ödül verilmesi lazım < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
C
geçen yıl
Araç kiralama önerileri (tavsiyeler)
Yakın zamanda araç kiraladıysanız fiyatı, nereden aldığınız gibi bilgileri paylaşırsanız kiralamayı düşünenlere yardımcı oluruz belki.
C
geçen yıl
Taliant'ı sevebilen var mı? (Görüş)
Bugün ilk defa kullandım Renault un her modeline binmişimdir. Satın aldığım Laguna Megane araçlar da oldu.
Bu aracın kalitesizliği her yerinden belli oluyor. Renault marka olarak Megane Talisman gibi güzel araçlar üretebilen bir marka 2021 senesinde böyle kalitesiz bir araba çıkartmaları şaşırttı beni. En boş paketi 170 bin küsür ve manuel 65 bg ekran bile yok yüksek donanımlarla 220 bin liralara dayanıyor. Şaşırtıcı gerçekten. Geniş ve otomatik vites olması dışında pek bi numarası yok. Bunu alacağınıza sıfır ayarında Megane 4 alırsınız.
Düzenleme= Fiyatlandırma eğer 25 30 bin düşük olsaydı kabul edilirdi ama araç f/p da kötü. < Resime gitmek için tıklayın >
C
geçen yıl
HGS OLMADAN GEÇER MİYİM?
Aracımda HGS yok bayramda ücretsiz olan otoyoldan geçsem araca HGS almam gerekir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.