D

Er
08 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
2 hafta
türkiyenin avrupa değil gerçekten bir ortadoğu ülkesi olduğu gerçeği
İçi boşaltılmış kurumlar arasına milli takım da girmiştir

Bkz.hollanda- türkiye

allahtan maç 90 dakika
D
2 ay
Dhaber=Ahaber
Ülke gündemine dair açtığım konular siliniyor, hakkında işlem yapılıyor.

Malum partiyi eleştirmek de yasak

Değil arkadaş susturamayacaksınız ..
Bas bas bağıracaz, her yerde dile getirecez
Yazık size, kendinizden utanmalısınız

Açıklamak isterim;

Omurga, vücudu destekleyen ve omur olarak isimlendirilen servikal, torasik, lomber, sakral ve koksiks olarak gruplanan 33 kemikten oluşan ana yapıdır.

İnsanlar 2' ye ayrılır;

Omurgalılar ve Omurgasızlar
D
2 ay
Türkiye' nin sorununu açıklıyorum
Kendini batılı (avrupalı-amerikalı) sanması

Türkiye dibine kadar bir orta doğu ülkesidir. Arap sevicidir.

Batılı olmak bir kültürdür.

Ulu Önderimiz Atatürk bunu biliyordu. Buna göre hareket ediyordu. Ta ki siyasal islam ve din genlerine dönene kadar.

Avrupa şampiyonası, şampiyonlar ligi, avrupa ligi bunlar bize fazla organizasyonlar. Bizim yerimiz orta doğu ve rakiplerimiz suriye ırak iran ermenistan gürcistan mısır azerbaycandır
D
5 ay
Gazi Paşa' dan Mesaj Var !!!
Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dâhilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin. Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Mustafa Kemal Atatürk
D
9 ay
Kripto Para Dünyası' na Hoş Geldin
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.

Değişen yeni dünya düzeninde, ekte de gördüğünüz üzere; son 1 Ay daki Btc grafiğini görebilirsiniz.

Bu konu başlı başına tabiki de yatırım tavsiyesi değildir. Ancak kripto para konusunda düşüncelerinizi merak ediyorum.

*Ergenler ve keke isyan edenler lütfen yazmasın.

Dipnot: Naci Ağbal yani yeni merkez bankası başkanımız, kripto para ile ilgili arge çalışması başlatıldığını duyurdu.

Bildiğiniz üzere Galatasaray, Trabzonspor, Juventus ve Psg fan token ı olan kulüpler.

Haydi buyrun ..

< Resime gitmek için tıklayın >
D
9 ay
Genç Parti hakkındaki düşünceleriniz, buyrun ..
Evet arkadaşlar. Son dönemde gerek sosyal medyada gerekse yine sosyal medyada (:)
Genç Parti ve Cem Uzan ile ilgili içeriklere rastlıyoruz.

Geçenlerde adamın hayatına kısa bir göz attım ve bilmem nedendir ama 2000 li yılların başında aklı başında ekonomiyi bilen, vatan millet sevdalısı, siyasal islam dan uzak, realist, iş insanı, memleket sevdalısı ve yol bilen global bir adam daha yok sanki.

Uzan' lar gerek yatırımları gerekse stratejik adımları ile ülkesine değer katma gayesi olan bir aile. O zamanın seçimlerinde Genç Parti olarak boy göstermesi istemeden de olsa oy aritmetiğini bozmuş ve akp denen siyasal islam kabusunu ülkenin başına musallat etmiştir. fetö terör örgütü nün de o zamanlarda akp ile kanka olduğunu düşündüğümüzde Cem Uzan ve Genç Parti nin neye kurban gittiğini anlamamak için gerizekalı olmak gerekmez mi ?

Örneğin ABD'de de JFK in uzun yıllar başkan olsaydı ne olurdu sorusu gibi, Cem Uzan' ın da bu ülkenin ve takımım Galatasaray' ın başına gelseydi ne olurdu ne olurduk soruları hayallerimi süslemekte ve aklımı kurcalamaktadır.


< Resime gitmek için tıklayın >
D
10 ay
www.tatilsitesi.com / Şikayet var
Arkadaşlar, bu firmadan internet üzerinden özellikle tatil satın alırken çok dikkat etmelisiniz. Binlerce lira alacağıma 10 aydır el koydular. Benim gibi onlarca kişi var ve milyonlarca lirayı kendi ağızlarıyla tuttuklarını bile dile getiriyorlar. Ödeyeceklerini ancak her defasında bahanelerle ileri bir tarihe atmayı da çok iyi biliyorlar. Aylardır bu faiz oranında bir de varın siz düşünün. Milyonlarca lirayı sizin benim hakkımızla işletip bizim paramızdan para kazandıklarını !

Tamamen yepyeni bir ponzi sistemidir. Pandemi de tamamen tuzu bibieridir. Sağ olsun devlet dediğimiz kavram pek çalışmadığı için hakkınızı hukuki yollardan da alamıyorsunuz. Tek yapılması gereken internet ortamında sesiniiz duyumak, başkalarının mağdur olmasını engellemek, şu zor geçim zamanlarında kazanılan paraları bu firmalar gibi çakallara, acizlere kaptırmamak.

Siz siz olun hem kendi sağlığınız için hem de paranızı çaldırmamak için özellikle www.tatilsitesi.com firmasından uzak durun !

https://www.sikayetvar.com/tatilsitesicom incelemenizi tavsiye ederim. 14 bin lirası mı, 5 bin lirası mı, 8 bin lirası mı dersiniz onlarca mağdur ödeme bekliyor.

Aşağıda bu kurgu düzeninin bazı örneklerini görebilirsiniz. Başvuru tarihi ile günümüz arasın ekonomi çöktü, dolar euro fırladı, ekonomi bakanı istifa etti, para oldu pul, faizler arttı derken bu TATİL SİTESİ firması milletin parasından para kazanmaya devam etmekte.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
D
10 ay
İstanbuldan göçmek !!
Doğma büyüme istanbulluyum. Ancak 28. yaşımda artık çekilecek bir tarafı kalmadı.

İstanbul ortalama da değil artık tamamen zenginlik sınıfında bir şehir. Mültecisi depremi trafiği insanı pis havası ..

Kozmopolitlik öyle new york gibi değil bu şehrin.

Adam apartman kapısına maske takmış gitmiş. Bu şehir bitmiş aga.

Ortalama bir insan hayatı yaşıyorum. Varlığım da yokluğum da yok çok şükür. İstanbul' dan göçmeyi düşünüyorum. Aslen Kayseriliyiz. Kayseriyi iyi bilirim. Meslek inşaat mühendisi. İstanbul' dan göçmek için ne yapılmalı nerelere gidilmeli şöyle trafiğin, insanın olmadığı huzurlu sakin bir şehir belde .. Hayat akıyor, zaman geçiyor .. tik tak tik tak ..

< Resime gitmek için tıklayın >
D
11 ay
Rekabet kurumu sahibinden.com' a soruşturma başlattı !
Hadi bakalım
D
11 ay
Türkiye, Somali' nin IMF borcunu kapatıyor
:)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.